Blíží se Halloween a děti po celé Americe touží po maskách neustále inzerovaných v televizi. Nedají svým rodičům pokoj, dokud jim vytouženou hračku neobstarají. Masky však nejsou tak nevinnými hračkami, jak se na první pohled jeví. Ve skutečnosti jde o smrtonosná zařízení, která vymyslel Conal, šílený irský výrobce hraček, znechucený hrubou komercionalizací dávného keltského mýtu. Jeho zvráceným cílem je obnovit pravý smysl Halloweenu a vrátit jej do počáteční formy, kdy byl svátkem čarodějnic. Místo znovuzrození keltského mýtu se však záměr mění v krutý žert démonického mstitele pošlapaných tradic, kdy se "hříchy" konzumní společnosti obrátí proti nim samým. (Magic Box)

Phoenixcq

Všichni jste banda zkurvených ubožáků! Tomuhle dávat jednu hvězdu nebo dokonce odpad? To ste se fakt posrali ne? Tohle je nejlepší film s černým hodnocením na csfd!!!!! Bejt tohle samostatný film, tak věřím, že by to mělo přes 80% ale vy trapáci jste prostě nezkousli, že tam není ten trapně prkenný Michael Myers... No a co? Je to snad ve všem lepší, než totálně trapná jednička a průměrná dvojka... Tohle jde po boku klasikám jako Soylent Green či They Live!!! Nafackujte si, hovada!!! ()

RPGman odpad!

To, že se zapomělo na skvělou atmosféru bych ještě pochopil. Překousl bych i to, že tvůrci nerozvíjeli příběh Mika. Ale nikdy jim nezapomenu, že v tom filmu Myers nebyl. ()

oregon.fox odpad!

Psal jsem, že nejhorší z Halloweenů je šestka a osmička, ale to počítám s tím, že "toto" není už žádný Halloween, není to ani horor a není to ani film - hnus. ()

Monco odpad!

Hrozně moc jsem se těšil na tenhle díl, kterej jsem ještě neviděl a fakt mě obrovsky zklamal. Vůbec to nemá co dělat s celou sérié Halloweenů. Žádnej Myers, prostě děj o ničem. Škoda. ()

Dexies odpad!

Nepochopil jsem o co zde jde ... tak máme tu dva díly, které rozvíjejí jistý příběh, vznikne třetí díl, který neměl, nemá a nebude mít s tím nic společného ... v tom případe nechápu proč se jmenuje Halloween ... film se nedá nazvat ani hororem, nýbrž chabým pokusem o Bečkový film, ale bohužel ani toto nevyšlo ... ztráta času, prostoru na disku a škoda slov ... jednoznačně odpad! ()

Stanlynka odpad!

Tak tohle jsem opravdu nepochopila jak se vůbec někdo odvážil tohle vypustit do světa. Zatím nejhorší film ze všech nejhorších filmů, které jsem kdy měla možnost shlédnout. Jak mohli vynechat Michaela?? A co ten reklamní song??K tomuhle už ani neni zapotřebí dalšího komentáře. Prostě kdo uvažuje nad nějakým filmovým maratonem Halloweenu tak tohle raději vynechte!!! ()

RozaF

Tento počin je něco absolutně nepochopitelného. Po super úspěch prvních dvou Halloweenů stvořit pod tímto jménem takový paskvil. Jedna hvězda za opravdu povedené a strašidelné masky. ()

nacomeno odpad!

Režisér a celý štáb vrátane produkcie museli fičať na nejakých silných halucinogénnych sračkách,lebo inak si neviem vysvetliť ako túto gigachujovinu mohli vypustiť do sveta. Totálne dojebali renomé inak úspešných prvých dvoch dielov ()

SidVicious odpad!

Bez pochyby jeden z nejhorších filmů který jsem kdy viděl.Film beze smyslu které poškodilo první a druhý díl.Uplně nepochopím jak někdo může něco takového natočit.A že má s tímhle něco společného John Carpenter to je už uplný konec.Tommy Lee Wallace je špatný režisér. ()

tXtX

Neprávom (v našich "tupých" končinách) odcudzované Béčko od Tommyho Wallaca, ktorému so scenárom pomáhal sám John Carpenter. Miestami to má vážne skvelo pochmúrnu atmosféru. Samozrejme sa nejedná o najlepší film na svete, no hádzať tomu odpad len preto, že tam nebehá Myers s 85 centimetrovým nožom, je neskutočne primitívne. Stále je lepší film než H4,5,6 a Ressurection dokopy. 60% ()

SNAKExxx01 odpad!

toto "NEMALO" niesť názov Halloween III.Dej je nudný a hlúpi, a k tomu hlúpi aj nudný.Predchádzajúce kultové dve časti si nezaslúžia takéto pokračovanie.Naozaj som očakával viac.Brrrr rr ()

LikamCz

Halloween 3 je prostě jiná a ne, nemá v podstatě nic společného s 1 a 2, ale to neznamená že je to špatné, film má dobrou atmosféru a neskončí dobře, Tom Atkins hraje dobře a kdyby se film jmenoval jinak vsadím že ho spousta lidí taky jinak ohodnotí, za mě, se jedná o kvalitní horror ale počítejte celkově jiný film než klasický Halloween -3/5- ()

MaxBodycount

Pokus o presmerovanie Halloweenu do každoročnej série nesúvisiacich príbehov inšpirovaných titulným sviatkom síce ukázal, že Halloween = M. Myers a nasral väčšinu fandov predchádzajúcich dielov, zároveň dal ale možnosť vzniknúť jednému z definitívnych štykov amerického osemdesiatkového béčka. Smrteľne vážne sa tváriaca story v sebe mieša prvky okultizmu a techno-thrilleru a aj keď je na scenári až bolestivo jasné, že jeho tvorba neprebiehala ideálne, autorom sa stále podarilo navodiť atmosféru takmer psychedelickej ujebanosti, a tak napriek nepríliš zručnej réžii treba tento kus vidieť aspoň raz za dva roky, aby ste znovu uverili,  čo sa dalo v šialených osemdesiatkach predávať ako Halloween. Samostatnou kapitolou je soundtrack majstrov Carpentera a Howartha plný nervóznych synťákov, doteraz patriaci medzi mojich osobných favoritov. Ak je to aj viac spôsobené drbnutou nostalgiou ako objektívnymi kvalitami, štverka mi na Season of the Witch sedí ... ()

freddy_k

Najbrutálnejší diel série Halloween, neprávom poslaný do čiernych vôd. Čudujem sa, že ho cenzori ešte nezakázali. Atmosférou predčí prvý diel, ktorý bol nudný k smrti. Má to dej, výborných hercov, tradičný koncept hororov 80. rokov. Za mňa nadpriemerne kvalitný horor na sobotný večer. ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Jako doktorovi by se vám to mělo jevit jako velmi zajímavé!" Podivná fantasmagorie, která naprosto odpadá od slasheru žánru a jde vlastně o něco jako satanský či čarodějnický horor, který je kombinovaný se sci-fi. Michaela Myerse tady nenajdete. Film vlastně nemusíte vidět pokud se pouštíte do Halloweenské série, protože s ní ani nesouvisí. Plus tady bylo všechno tak nudné a nefunkční, že jsem na závěrečné titulky čekal jak na smilování. - odpad! ()

Wiceman

Třetí pokračování masakrovanejch koledníků, ale bez Michaela Myerse? Funguje to vůbec? Noooo .... ani moc ne. I přesto jsem se v prvopočátku docela i bavil. Místo Michaela tady máme korporátní roboty, co Vám trhaj hlavy holejma rukama, masky, který vyženou všechna zvěrstva z dětských hlaviček (docela by se to hodilo pro dnešní TikTokovou mládež  :D ) více (ne-teen - čti dospělého) sexu s poměrně hezkými ženami, sympatického hlavního hrdinu a správně slizkýho OCP CEO záporáka z Irska. Co si přát víc? Co třeba dobrej příběh? Toho zde není ani co by se za nehet vešlo a celkově film ve výsledku působí jako totální matlanina. Začne to jako Sci-fi krimi, v půlce se z toho stane gore vyvražďovačka a nakonec to skončí jako fantasy apokaliptická ujeťárna. Mno ... menší jsem to žral, jako dospělej se spíš směju. Za pár opravdu pěknejch gore scén a z nostalgie dávám 3* ()