Blíží se Halloween a děti po celé Americe touží po maskách neustále inzerovaných v televizi. Nedají svým rodičům pokoj, dokud jim vytouženou hračku neobstarají. Masky však nejsou tak nevinnými hračkami, jak se na první pohled jeví. Ve skutečnosti jde o smrtonosná zařízení, která vymyslel Conal, šílený irský výrobce hraček, znechucený hrubou komercionalizací dávného keltského mýtu. Jeho zvráceným cílem je obnovit pravý smysl Halloweenu a vrátit jej do počáteční formy, kdy byl svátkem čarodějnic. Místo znovuzrození keltského mýtu se však záměr mění v krutý žert démonického mstitele pošlapaných tradic, kdy se "hříchy" konzumní společnosti obrátí proti nim samým. (Magic Box)

Tnalumis odpad!

Tak jo tady sranda končí, zatím co dva díly před tím to propadákem byly o něco lepší, tohle to pokračování je horší. A sám vím proč- děj je úplně jiný, není tam žádná postava z minulého dílu, nedává tam nic smysl a nebyl tam ani Michael ani Dr.Lumis ani jeho ségra kterou musel zabít. A když tam nebyl Michael tak jsem čekal úplně jiného vraha ale ten mě zase moc zklamal ()

Raichu.Cz

Kdyby se horor nejmenoval Halloween tak by to potom nebylo vůbec špatný, snaží se to totiž jít takovým tím originálním stylem a dost to tu celkem funguje, hudba Johna Carpentera je doslova k nazapomenutí. Ale holt problémy dělá jméno a trochu i provedení... za mě 47% ()

Jandr

Náhodou se na to dalo koukat. Čekal jsem větší zklamání, ale i tak. Nebylo to dobré. S Michaelem Myersem to nemělo nic společného a celkově to bylo strašně random. 36.5% ()

IamWerca odpad!

Halloween III: Season of the Witch (Halloween 3) ak som vravela že prvé dva filmy ma vôbec nesklamali tak tento áno lebo to nepatri do serie z Michaelom Myersom za mňa zbytočne vytvorený film a škoda že réžia, scenáristi, producenti, herci a ostatný nešetrili energiou na niečo lepšie. Film má celkom dobrý potenciál ale za mňa nepatri vôbec do tejto filmovej serie o nesmrteľnom vrahovi nemám viac čo dodať za mňa proste nezaujímavý film ktorý nevyužil svoj potencial . ()