Blíží se Halloween a děti po celé Americe touží po maskách neustále inzerovaných v televizi. Nedají svým rodičům pokoj, dokud jim vytouženou hračku neobstarají. Masky však nejsou tak nevinnými hračkami, jak se na první pohled jeví. Ve skutečnosti jde o smrtonosná zařízení, která vymyslel Conal, šílený irský výrobce hraček, znechucený hrubou komercionalizací dávného keltského mýtu. Jeho zvráceným cílem je obnovit pravý smysl Halloweenu a vrátit jej do počáteční formy, kdy byl svátkem čarodějnic. Místo znovuzrození keltského mýtu se však záměr mění v krutý žert démonického mstitele pošlapaných tradic, kdy se "hříchy" konzumní společnosti obrátí proti nim samým. (Magic Box)

djbarrel

Kdyby tenhle film měl jiný název a nesnažil by se zapadnout do atmosféry Halloweenu možná, jen možná by to bylo průměrný hororový béčko s malinkým nápadem a několika zajímavýma vraždama. Ale takhle ? Ne, ne tohle nebylo podařené, tím spíš, že název filmu odkazuje na velmi kvalitní dvojici bratříčků, která vznikla předtím. Rozhodně, ale celý děj není moc dobrý a spíš nudí. Tou trapnou melodií se jen těžko navozuje atmosféra a ten doktor a ta holka, no to byli herci. Ne snad, že by byli tak hrozní, ale scénář jim moc nepomohl. K dovršení všeho jsem film sledoval s děsivým českým dabingem ve kterém nebyla nouze o takové perly, že dítě daboval dospělý muž. No nic suma sumárum je to sračka, kterou od odpadu zachránili jen ty vraždy (drcení lebky, vrtačka ...). 15 % ()

elanista1

Ono to nie je Halloween /ten Halloween, ktory pozname od Carpentera/, preto to vo svojom komentari nebudem brat do uvahy. To co je toto? Pytal som sa seba dost casto pri sledovani tohto "niecoho", neviem ako to nazvat. Kym sa zacne nieco diat, tak uz je pomaly hodina prec, a jedine co ma lakalo bola tuzba poznat to tajomstvo co to skryvalo, kedze dlho nevieme kto, preco a pre koho vrazdi. Zapletka cisto ako z Bonda, muz co chce vidiet svet v plamenoch a je mu jedno, kto kazdy musi zomriet. Nebudem urazat slabucku vizualnu stranku filmu, zato hudba je mraziva a reklamna zvucka je nakazliva a musel som si ju cely film pospevovat. Neni to horor, tazko tomu pridelit jednoznacny zaner. Je to prosté becko, ktore by mi inac vobec nevadilo, len keby neparazitovalo na slavnom mene.. Na konci si mozme precvicit predstavivost, lebo nedockame sa jednoznacnej odpovede, ale za to je to viac pritazlivejsie. ()

blondboss

Prvé z "halloweenskych" pokračovaní, ktoré stálo totálne za prd. Nápad s odstrihnutím Meyersa od tejto série a nahradením ho nejakými divnými naprogramovanými zabijakmi je tak tupý, že hádam nepotrebuje ani komentár. Navyše je tu cítiť aj absencia Jamie Lee Curtis, čo by hlavnej postavy. Jednu hviezdičku musím ale pridať za tie nezmyselné a strašné efekty, pri ktorých som sa náramne nasmial namiesto toho, aby som sa zľakol. Celkom pobavilo. 35 % ()

Nikolas__

Potrhlá sračka, špatný horror, příšerný slasher. Tenhle díl reálně nemá s těmi přechozími nic společného, kolem a kolem je to jen přehlídka trapnosti. 2/10 ()

hrumsrt

Že v sérii Halloween jsou některá pokračování, která nepatří k vyloženým filmovým skvostům, anebo dokonce jsou i v rámci celé značky úplně zbytečné s tím se nějak smíříte, že ale třetí Halloween je parazit, který můžete s chutí vynechat a jeho existenci úplně ignorovat... Pokud ale se nesmíříte s tím, že vynecháte díl s pořadovým číslem tři a zkrátka nemůžete s čistým svědomím přeskočit hned na čtyřku, překonat se tenhle skvost dá.. Tommy Lee Wallace byl předtím střihač a scénograf prvního kultovního Halloweenu a jen díky svojí známosti a chamtivosti producenti včele s De Laurentiisem mu dali šanci, i přestože nápad neměl od začátku šanci na úspěch.. Třetí Halloween je jediný v rámci série, který funguje bez ikonického Michaela Mayerse a se značkou ho kromě názvu pojí jen ikonická hudební vložka. Zkouší nápad, který bych v televizním podání asi snesl, ale tohle sem zkrátka nepatří. Napětí, vraždění, zkrátka to co opravdu dělá sérii čím je, tu chybí.. Prudce televizní snímek bez sebemenší energie, který je i v relativně střízlivé stopáži skoro nesnesitelný.. Navíc nevím jestli to teda je pořád horor.. P.S. Odpad nedám, přestože bych možná měl, jelikož to uráží celou ikonickou sérii, ale jinak mi to přijde neškodné.. 15% ()

bulawaio

Tak toto jsem opravdu nečekal. Doufal jsem v pořádně béčkovej slasher (hodnocení tomu nasvědčovalo). Nicméně jsem dostal podprůměrnou scifárnu z 80.let. Režisér se prakticky svezl na názvu Halloweenu a udělal si pro svůj film reklamu. Za to si však ničí obdiv nezaslouží... ()

sulaco

"Two days to Halloween, Silver Shamrock" Prosím, hodnoťte film. Nie pokračovanie niečoho. Toto určite nie je 20 a menej %ný film. ()

Jason13 odpad!

Tak tímhle filmem jsem se jenom proklikal a strávil u něj tak půl hodinky. A i to byl dost sebezničující zážitek!! Dobře, kdyby to bylo myšleno jako samostatný film, já si ho nějakým nedopatřením pustil a vzal v potaz jeho stáří, možná bych mu tu jednu béčkovou hvězdu dal (víc stejně ne). Ale to by mě nesmělo tak MOC nasrat jak tvůrci tím pojmenováním pošlapali a zneuctili Carpenterovu klasiku!! FUJ!! ()

Dacsus

Nehodnotiteľné - ak by som tomuto srancu práskol odpad, ostatné filmy ktoré odo mňa toto hodnotenie fásli by som asi urazil... ()

PeteBuck

Mikea Myearsa odpálili na konci druhého dielu, a tak sa tvorcovia rozhodli skúsiť to bez neho. Ono by to možno nebol zlý nápad, keby vymysleli zaujímavejší námet, ktorý by mal akú-takú strašidelnú atmosféru. Ak by sa tento film poriadne zostrihal a prepracoval, tak by to bola celkom zaujímavá jedna časť krajných medzí, ale inak je to strašná hrôza. Bez atmosféry, dej sa vlečie, čistá nuda. A tie vraždy tých tzv. androidov, nula bodov. Už pred 20 rokmi, keď som to prvýkrát videl, sa mi to zdalo slabé. Teraz super slabé. ()

Velislav

Pri hodnotení Wallaceho zavádzajúcej "trojky" s podtitulom Season of the Witch v tejto databáze sa symptomaticky ukazuje paušálna stádovitosť a obmedzenosť ľudí. Pre väčšinu je primárna absencia kultového maniaka a z toho tvoria hodnotenie. Čo tam po tom, že aj keď tento film nie je žiadny zázrak, ale napriek tomu je po atmosferickej, alebo logickej stránke to najlepšie pokračovanie série až po nadpriemerný H20. Viete čo je horšie, než byť slepý? Mať zrak v poriadku a nevidieť. 5/10 ()

Lucas005

Skvělá atmosféra a většina původních tvůrců tuhle slátaninu, zbytečně odbočující od původních dvou filmů, nezachrání. Pokud měl být Halloween od začátku sérií samostatných příběhů, měli se toho autoři držet už od druhého filmu, a hlavně neměli pro ten třetí vybrat scénář tak dementní, že by něco logičtějšího sesmolil jakýkoliv amatérský hororový fanoušek. ()

Oxik49 odpad!

Film, který nemá se sérií společného nic, kromě názvu. V předešlé epizodě jsem nějaké zcestné bludy o Samhainu, které tam popisoval doktor Loomis, prostě vypustil, ignoroval. Ale tenhle film je vlastně postaven celý na nějakém absolutním nesmyslu o Keltech a Samhainu, o tom, že se naši předkové před tisíciletími brouzdali kalužema krve dětí a zvířat, aby se jakože dostali nějakou bránou k smrti nebo co. Celý tenhle nápad ohledně Samhainu, otesávání kousků ze šutru ze Stonehenge, neskutečně vlezlá reklamní zněla, nesympatičtí herci, to všechno totálně pohřbilo všechny naděje na to, že bych si tenhle film někdy dobrovolně pustil znova. ()