Neviditelné zlo

Luki.V odpad!

Tohle je ten správný dementní, nudný, samoúčelný, děravý, směšný, okofilní horor bez atmosféry, napětí, strachu, kameramana, režiséra a herců. ()

LukeSharp

Další z mnoha krvavách vyvražd´ovaček.Co na to říct.Už stokrát viděné,nechutné,spousta mrtvol občas nějáká ta nahá ženská.Žádný skvost,úplná sračka taky ne,perfektní průměrák. ()

R.O.man

Ďaľší krvák na spôsob SAW alebo Tunel smrti. Poznávacie znamenie: oči v pohároch. Heslo: bojuj, bojuj a ešte raz bojuj a potom možno prežiješ... ()

Kleopatr

Na úplném začátku (asi 2 minuty) mi přišlo, že by z toho mohl být krimithriler. O jeden střih a čtyři roky později se z filmu, přes všechna očekávání, stane vyvražďovačka. Naštěstí to neni vůbec zlý. Hotel je úkázkově hnusnej, ten barevnej filtr na kameře (jak už někoho může štvát) se mi stále líbí a celkově mi přišlo, že kamera byla hodně dobrá. ()

Cortesz

Obyčejná vyvražďovačka, která se snaží být něco víc, dokonce se jí to i v pár momentech daří, ale postupem času sklouzne k typickému klišé podobných hororů, herci špatní, zabiják ze začátku správně tajemnej, ale dál v ději se z něj vyklube obyčejnej retard, kterej má jen sílu a sám neví ani proč vraždí, děj vykradenej z pátku 13, také zde hraje hlavní roli matka, která je sice skvěle šílená, ale skončí překvapeně brzo a tím se děj dopadá k naprosté slátanině. ()

Daxus

V opuštěném hotelu žije obr, kterého nejvíc sere, když mu někdo zvoní na zvonek. To pak ďoube lidem do očí. A tady se docela zvoní. Docela dost. Obr je furt nasranej a všude lítaj mouchy. Z obrovi hlavy. A hák+sekera ve skoro hlavní roli. Výborná hudba! 61% za scénu s mobilním telefonem. ()

kolosus

Kanea ako Wrestlera rozhodne bezpochyby mám rád. A možno by som ho začal brať aj ako veľmi schopného záporaka vo filme kebyže ho ku koncu tak tvorcovia neskurvili. Nevedel som či sa mám rehotať alebo plakať. Prvá polovica filmu ako tak ešte fungovala aj keď na maximálne trápnu mládež sa na to ako tak dívať dalo. Exterieri spravené asi najschopnejšie spolu s kamerou, inak tragédia. S celkom dobre sa odvijajúcej polovici filmu sa tá druha zvrtla do totálnej blbosti. ()

Brano

Béčkový, bezduchý vyvražďovací horor, ktorý je bez kúsku nápadu a napätia. Takisto tomu chýbala akákoľvek logika. Veľmi slabý film. ()

Mamlas

Nejlepší byly asi úvodní titulky. Pak to šlo na půl hodiny do nedívatelných sociálních kytek. Pak je s dost kolísavou kvalitou vyvražďovačka pár vězňů s proximací na extrakci očních bulev. Záporák je fajn, moc toho nenakecá. Komparz na zabití je složen z menších a větších šmejdů, takže mi jejich likvidace ani v jednom případě, vyjma poldů, nevadí. Dívatelné s výhradami. (42%) ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Taká jednohubka ktorá ale rozhodne má pár prekvapení. Hlavná postava zdochne medzi prvými, dočkáme sa jedného celkom fajn zvratu, pár zaujímavých mordov(mobilom a psami) a v závere nášho killera rozjebú na sračky a ostane rozjebaný na sračky. Taký jason by to rozchodil jak nič. Priemer, teda 3*. ()

Cechyno4

Podprůměrný snímek, není čeho se bát ani z čeho se těšit. Vrah sice robustnější postavou vzbuzoval respekt. To bylo ale vše. Nezachránil to ani jeho hák. ()

zuzulatomas

Pomerne dobre spracovany film, ktory sa odohrava v starom opustenom hotely. Trochu nepochopene ako mohol ten "killer" nastrazit pasce typu zvonceky. Ale ved to by bez toho nebolo ono :D Koniec mohol byt zaujimavejsi a nie ze len odidu ... ()

honzic

Průměrné efekty, pár dobrých scén, až na ty pády, to je jak z počítačové hry. Jinak je to koukatelné. Hodnocení: 55 % ()

Liger

Formální slasher, ovšem natolik lacině a amatérsky natočen, prošpikován tupými, skoro až trapnými hláškami, že i snaha vyobrazit zajímavého vraha, zapůsobit jedním zcela (ne)očekávaným odhalením a brutálním násilím se stěží ocení. ()