Pekisan

Ide len o to, ze smrt je velmi neprijemna forma zivota.....neklasicky nemecky film s klasickymi nemeckymi hercami. Film s jednym z najsilnejsich koncov. Stretneme sa pri mori. Tequilu beriem ja. In heaven, its all they talk about. The Ocean and the sunset. How fucking wonderful it is to watch that big ball of fire melt into the ocean. Only light that is left, like a candle, is only inside.... ()

S.Robie

Tento snímek ukazuje, že to, jak nákladový film byl ještě není přímou úměrou jeho kvality... 5 hvězdiček... 7 životů se může jít bodnout ()

anitae

Od začátku se jsem to porovnávala s Než jsi pro nás přijde. Pár humorných scén by se našlo, ale celé je takové německé. 2,5* ()

mi-ib

Je to hrozně rozháraný. Lze vidět, že se hodně dbalo na efekt a působí to na mě, jakoby se chtěli tvůrci přiblížit Tarantinovi a dějově Ritchiemu. Ale obojí jakoby zůstalo v půli cesty. Ale to by vzal čert. Bohužel nejvíc mi vadilo, že děj i přes zjevnou snahu tvůrců mě nedokázal v táhnout. I když to dává smysl, přišel mi děj hrozně útržkovitý. Ale pár vtipných momentů tam bylo. A ještě mi nejde do hlavy, kde Němci vzali tolik pěknejch hereček?! ()

GlamourCat

Asi bych se k tomu filmu nedostala, bez jednoho mého dobrého přítele. On je - stejně jako já - obdivovatel těhle nekomerčních kousků. Mně se líbí celý nápad, postava Tila Schweigera mi byla sympatická, skvěle to hráli, odsejpalo to, bylo to vtipný, neobvyklý, trochu rebelský, žádný masový vraždění. Moje máma též ocenila herce: "Kdyby to hrál nějakej Brad Pitt s Tomem Cruisem, tak jim neuvěřim ani slovo." Na můj vkus trošku moc žvástů o nebi a posmrtném životě a - žel - nahotiny. ()

dandislav1991

Stále jsem hledal to, co jste zde našli Vy. Vy kteří jste hodnotili tak velkoryse... no nenašel jsem nic, jen pár úsměvných scén. pro mě 20% a to jsem ještě hodnej. ()

Hanoda

Tento film mě příjemně překvapil. Skloubení humoru a akce s odpočítáváním svých posledních dnů se povedlo více než dobře. ()

anulka

Je to proste skvelý film. Tým mám na mysli veľmi hlbokú myšlienku. Knockin' on Heaven's Door je veľmi vzrušujúci zážitok a určite ovplivnil veľa ľudí. Počula som, že je veľmi populárny v Rusku. Mám rada filmy, ktoré vás nútia premýšľať. Určite patrí medzi tie, na ktoré len tak ľahko nezabudnete. ()

FeroFabus

Tento film nepostrádá vůbec nic. Napětí, akce, humor, dojemné okamžiky až po tragické vyvrcholení. Závěrečnou silnou scénu při které jeden z hlavních hrdinů umírá, však v české verzi zcela pokazí, když do písně Boba Dylana zazní:"České znění připravili atd.." ()

ozeki

Nein, nein, nein... Po středoškolských letech, kdy moje uši slýchaly věty typu "Bereite dich auf meinen Spritz meines Samens vor", "Opa ficke, damit er hart ist" oder "Schluck du faule Sau", jsem si zase jednou užil (ne)příjemnosti německého jazyka. Na základě zdejších oslavných hodnocení a komentářů, které tento produkt našich západních sousedů vynašejí pomalu na posvátný Olymp, jsem plný očekávání zapadl do sedačky s bavorskou klobásou v ruce a těšil se, co za Eintopf zápaďaci ukuchtili. Srovnání s Pulp ficrion a Tarantinem vůbec není na místě. Už jenom ta samotná myšlenka vyvolává úsměv na tváři. Hluboké dialogy o bytí a nebytí se nekonaly, když nepočítám úvodní vtip s jednou dřevenou a druhou železnou koulí, skoro jsem se nezasmál. Hudba i herecké výkona těžce v průměru. Z toho prostě top 250 CSFD nevytvořím, i kdybych se snažil sebevíc. Nevím, jestli si tady svoje neodvedl zub času, ale jako celek mi to i přes příjemnou stopáž přišlo hodně podprůměrné. ()

Kingjiri

Nakroutit fungující dramedy o posledních dnech života nevyléčitelně nemocnejch inspirovanou tvorbou Quentina Tarantina zní jako mission impossible, ale v tomhle případě se povedlo. Hlavní hrdinové toho na svý cestě zažívaj tolik, že nezbývá čas se pateticky věnovat neodvartnýmu konci a s vyjímkou závěru si divák užije zábavnou jízdu. Ačkoliv je mi jasný, že musí snímek brát člověk s nadhledem, musim vytknout počet náhod, na který se příběh spolíhá (vrcholem je náhodná návštěva bordelu gangsterů). A pak jsem taky vůbec nepochopil cameo Rutgera Hauera. Jinak však solidní zábava evropský produkce se sympatickym obsazenim hlavních rolí a evidentně za málo peněz hodně muziky za což letí čtvrtá hodně slabá hvězda. ()

tranquill

Svobodomyslná černá tragikomedie s emotivním závěrem, která se našim západním sousedům opravdu povedla. Tarantino je cítit, ale evropský přístup také, a tak by to mělo být vždy... ()

Urukhaj98

Němcům se podařilo natočit neskutečně svěží krimi dramedy, která by se v Hollywood neztratila. Dodnes jsem lepší zářez do kinematografie od našich sousedů neviděl. A to konkurence není zrovna malá. 10/10 ()

Zombo

Kvůli mé nedůvěře k německým filmům jsem se ze začátku domníval, že sleduji něco na způsob vážné komedie "Smrtelně nemocní to taky chtěj", ale o pár minut později jsem byl zcela jiného názoru. Naštěstí jsem Klepání viděl nadabované, takže nemohu brát němčinu, která by mi vadila, jako negativum. Pár slabších míst bych po druhém skouknutí asi našel, ale i tak je to výborná a zábavná (i když vlastně smutná) podívaná, která stojí za doporučení i těm největším odpůrcům německé filmové produkce. ()

joho

Vždy,keď počujem záverečnú skladbu soundtracku,behajú mi zimomriavky po chrbte. Neopakovatelná scéna,ktorá sa nezabúda. Film,evokujúci,aký je človek zranitelný v každej sekunde. Človek,keď zomiera,a vie o tom,postupne sa mu v hlave vykrištalizujú rôzne myšlienkové pochody. Slabšie povahy to vzdajú hneď na začiatku. Záleží na prostredí,v akom žijeme... Výnimky však potvrdzujú pravidlo. Hlavný hrdinovia majú jasnú predstavu čo chcú a cez všetky prekážky sa snažia preskákať až do konca. ()