poster

Vřískot 3

 • USA

  Scream 3

 • Slovensko

  Vreskot 3

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Podle mě nejhorší ze všech tří dílů a to nejen kvůli tomu že se pořád opakuje stejnej příběh, kterej už ve druhým díle nebyl nic moc a opakoval totéž co bylo v jeničce a tohle vlastně opakuje oba dva díly a zase jako v minulých dílech je i stejně stupidní pointa zabijení, která se svojí stupiditou podrala na úplný dno, ale to jsem čekal. Co se týče herců, tak jsou zase stejný a to je celekm potěšující, že zůstali, ale tady mi nepřišli moc přesvědčivý a většinou se tam moc neukazovali, až spíš ke konci. Za to ale to zabíjení je dobrý a občas jsou tam i slušný lekačky,ale to oprvadu jen málokdy a taky jsem se u toho moc nenudil, což se dá hodnotit kladně, ale lepší než 3* to nebudou(27.6.2005)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Co je nového? Jak se máš? Jak chceš umřít?" Někoho by podobné telefonáty naštvaly, jiný by volal policii, ale Sidney ty stále se opakující otázky už trochu nudí. Já jsem, k mé velké spokojenosti, obdržel další školení, tentokrát z hororové trilogie, takže už vím, že: 1. vrah bude nadčlověk, 2. kdokoli, i hlavní postava, může zemřít, 3. minulost se vrátí. Na všechny hororové zákonitosti zákonitě dojde a jelikož tomu tradičně nechybí nadhled, tak já si dovolím být vcelku spokojen.(5.4.2016)

 • Shakers
  ***

  Tento komentár sa úplne zhoduje s predošlým (vreskot 2). Opäť je to zbytočne ale aspoň, že režisér, herci a nejaká ta hororová atmosféra tam ostala. Prekvapivo sa mi tento tretí diel páči o trošku viac ako ten druhý, hlavne záver v dome ma väčšie grády, tak ako aj celkove rozuzlenie a priebeh deja mi tiež viac vyhovuje. 70% - 3*(19.10.2009)

 • Fiftis
  **

  Sériu Vreskot som nikdy v obľube moc nemal a to aj cez to, že slashery zbožňujem. Poteší herecká účasť Neve Campbell opäť v úlohe Sydney ktorú opäť prenasleduje vrah v maske Ghostface. Dĺžka filmu je akosi dlhá, ale hluché miesta sa tu moc nevyskytujú, len vraždy mohli byť vymyslené lepšie a nie všetky na jedno kopyto. Wes Craven sa naozaj snažil, aj keď sa mu veľmi nepodaril príbeh.(14.1.2015)

 • Vojťas
  ****

  Přikláním se k uživateli Tosim, že jsou všechny 3 filmy stejně dobré! .... Já jsem se totiž konečně až teď (2007) odhodlal pustit si tyto horory, které jsem viděl už mnohokrát parodované (např. Scary movie; Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.; ...). Skoukl jsem všechny 3 (v CZdub) za sebou v jeden den - a je to pro mě prostě jedna velká "hororová trilogie :-)", u které si zaslouží všechny díly stejný kus dortu! :o)(19.9.2007)

 • - Menšiu rolu si zahrala aj princezná Lea, Carrie Fisherová, ktorá vo filme hovorí, že nestvárnila postavu princeznej v pôvodných Hviezdnych vojnách. (Shakers)

 • - Počet mrtvých: 10. (Karlos80)

 • - Skladba "Red Right Hand" v tomto i dvou předchozích dílech. (beyli)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace