Soundtrack Marco Beltrami: 1. What If ,2. Wait and Bleed ,3. Suffocate ,4. Spiders ,5. Automatic ,6. Fall ,7. Time Bomb ,8. Tyler's Song ,9. So Real ,10. Crowded Elevator ,11. Debonaire ,12. Sunburn ,13. Get on, Get Off ,14. Wanna Be Martyr ,15. Dissention ,16. Crawl ,17. Click Click ,18. Is This the End(13.5.2011)

Další pokračovaní Vřískotu. Příběh je tentokrát slabý a jen omílá to, co bylo řečeno v předchozích dílech. Ovšem potěšující je, že opět zůstala naše hlavní trojce postav a malé cameo si taky zahrál poradce na horory Jamie Kennedy. Vraždy jsou možná nejpromakanější z celé trilogie a jsou to fakt nářezové scény. Atmosféra tu ještě jakž takž je, ovšem není to nic slavného. Film si tentokrát utahuje sám ze sebe až moc, což mi vadí, ale dá se to snést. Nové postavy jsou v celku dobré a určitě si zapamatujete pár dobrých zabijáckých scén. Navíc film obsahuje přímo dokonalé a vtipné narážky na Hollywood. Konec filmu je takový nic moc, ale celý snímek celkově je dobrým zakončením trilogie Vřískot. 3 hvězdy. PS: Scéna v místnosti s maketami je geniální.(23.8.2010)

Tahle trilogie by si zasloužila epičtější závěr a střílet si z trilogií ve vyvražďovačkovém subžánru, který jede zásadně na delší volné série je mimo, ale to hraní si s filmem ve filmu je správně schizofrenní, líbila se mi zápletka s matkou Sidney a její rozuzlení a samozřejmě potěšil návrat starých známých Deweyho a Gale a mnou zbožňovaná Emily Mortimer ve vedlejší roli!(6.10.2010)

• hansel97

Už prvotní nápad s filmem je děs, celej průběh filmu je děsná nuda a ten konec a vysvětlení bylo obrovský vaření z vody, mohli se prostě víc odpoutat od původních filmů a ne to zase ještě spojovat se Sidneyinou mámou. Teď už ani ty vraždy nebyly nic moc a to je fakt co říct, mohly by se snažit vymýšlet trochu originálnější. Ta garáž v jedničce byla super, ve dvojce vraždy v kině taky, ale tady prostě jen "bod, bod, bod" do zad do břicha a je to. Achjo, 4 snad dopadla líp.(13.7.2015)

• K.I.N.G.

Je to přesně včera, co jsem dal "odpad!" poctivému akčnímu béčku za to, že bylo neuvěřitelně blbé. To jsem ale ještě netušil, že hned den na to uvidím něco ještě daleko ohavnějšího a nicotnějšího. Tohle bych od Cravena jako režiséra nikdy nečekal, od této chvíle ho absolutně přestávám respektovat. Z tohoto filmu, jestli se to tak dá nazvat, jsem si odnesl, kromě znechucení, názor, že nejhorší není snažit se něco vytvořit, co se ale nakonec nepovede a skončí ve sračkách. Nejhorší je jít natočit něco, o čem už předem víte, že to bude sračka, která ale vydělá na svém vydobytém jménu a na teenagerech, kteří si ten film koupí nebo na něj půjdou do kina. Nejhorší je natočit odpad jen pro peníze.(23.3.2012)