Scary Movie 4

• USA Scary Movie 4 (více)

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné série opět posunul hranice komediálního žánru. Žádný blockbuster ani popkulturní ikona nejsou před jejich zběsilým humorem v bezpečí: oběťmi nemilosrdné parodie se stávají Válka světů, Nenávist, Vesnice, Hra o život, Million Dollar Baby, Zkrocená hora a celá řada dalších filmů... Tentokrát osud zavane naivní Cindy Campbellovou (Anna Faris), která se snaží budovat kariéru v oblasti péče o nemohoucí, do domu podivné staré paní (Cloris Leachman). Jako by nestačilo, že dům je ještě podivnější než ona obskurní důchodkyně a zjevně v něm straší, bydlí hned vedle skvěle vypadající kluk (Craig Bierko) a svět navíc sužuje akutní hrozba globální mimozemské invaze. Neohrožená hrdinka se však znovu vrhá do víru událostí a snaží se rozluštit hrůzné zprávy ze záhrobí, najít lásku na velmi zvláštních místech a zachránit svět před totální zkázou. Během hledání indicií, které mohou zachránit život nejen jí, ale i celému lidstvu, se setká s hrůznými leteckými katastrofami, pozoruhodnými nevidomými dívkami, vesnickými idioty, nedbale oblečenými rappery, psychotickými lidmi, kteří se připravují na přežití globální katastrofy, mimozemskými svěrači a dokonce i s populární televizní hvězdou Oprah! (oficiální text distributora)

májovec13

Trojka to není, ale vtipné určitě ano. Nesrovnávat prosím s tvorbou Seltzera aspol...to je přeci jen uplně jiná liga (o moooooooooc nižší). ()

Tolf

Oveľa lepšie ako posledné 2 Scary Movie. Najlepší, ako vždy, tam bol Leslie Nielsen v podaní prezidenta USA. Škoda Charlieho Sheena, mohol dostať viac než len jednu vetu. Záver s Tomom Ryanom aka Tom Cruise u Oprah sa tiež vydaril. Tentokrát si dali naozaj záležať, až sa scénky chvíľami vizuálne podobali tým originálnym, špeciálne efekty taktiež. Uvidíme ako dopadne 5ka.. ()

Snooper

Sérii dochází dech. Za tu necelou hodinku a půl jsem se několikrát přistihl, jak koukám do prázdna. Ovšem dvě hvězdičky za klasicky povedenou úvodní scénu a lekci z "japonské" konverzace mezi Annou Faris a nevychovaným spratkem z Nenávisti. ()

rodier

Nic moc. Par dobrejch momentu tam je, ale jinak jde spis o naprosto nesmyslnou slepeninu okopirovanych parodovanych scenek. Aby to bylo humorne, musi to davat smysl. Bohuzel tenhle pribeh smysl nedava. ()

veverysiak

Najväčším pozitívom je Anna Faris, je úplne evidentné, že so sériou rastie a užíva si to, je škoda, že scenáristom sa nepodarilo skombinovať predlohy do lepšieho celku, dialógy a skeče si to určite zaslúžili, takže 65%. ()

TheKLF odpad!

Tak a to by snad mohlo stačit, ne? ... Proboha bude i 5tka :-( ... i člověk mi blízký, který se smál od 1. do 4. toto označil za kravinu ;-) ()

Infalín

Místy je to příšernej film, jeho děj se rozpadá jako domek z karet. Ale nemůžu ho zatratit, když jsem kvůli němu dostal několikrát záchvat smíchu, to bych byl pokrytec. ()

Holusacek

Sakryš práce,po skvělé trojce přichází absolutně nevtipný pokus o zábavu,který ovšem nijak zvlášt neznechucuje náladu,ale nijak ji nezlepšuje.=45% hlavní je,že jsem se na to dokoukal,po nevýrazně tupé dvojce ještě celková výhra. ()

Naghavi

kurevsky málo vtipné...scény z Vesnice stejně ubohé, jako originál, možná to dítě z Nenávisti to zachraňuje, ale je evidentní, že celá série upadá, kdo ví, co bude v pětce, viděl jsem v traileru něco z X-Menů...:-) ()

DansteR

Škoda mluvit...k prvnímu dílu to má už hodně daleko...prostě jen blbost na kterou se člověk podívá jen jednou a bude mu to bohatě stačit. ()

Zirael

Vtipných vtipů pomálu a děj téměř chybí. A ehm... u té poslední scény jsem se musela schovávat za polštář, jak trapně mi bylo za ty herce. ()

brasek

Zasmeješ sa, pobavíš sa... a potom zistíš, že všetko to je len opakujúce sa klišé, nuda začína prevládať nad zábavou. ()

wray

z nejakeho dovodu som to chcel vidiet - cosi tam bolo, preco mi to prislo vtipne, ale takto - po par mesiacoch si neviem spomenut ani o com to bolo, nie to este na nejake sceny/vtipy. viem ale ze ked som to dopozeral tak mi to az tak nevadilo, tak napriek tomu ze je to velmi lahko zabudnutelny film - 1 hviezda moze byt ()

Jayk19

Prozatím pro mne nejlepší díl série (5.díl mě čeká zítra).Asi nelepší výběr parodovaných filmů.Pro mne za 4 hvězdy,opravdu jsem se nasmál:) ()