Scary Movie 4

• USA Scary Movie 4 (více)

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné série opět posunul hranice komediálního žánru. Žádný blockbuster ani popkulturní ikona nejsou před jejich zběsilým humorem v bezpečí: oběťmi nemilosrdné parodie se stávají Válka světů, Nenávist, Vesnice, Hra o život, Million Dollar Baby, Zkrocená hora a celá řada dalších filmů... Tentokrát osud zavane naivní Cindy Campbellovou (Anna Faris), která se snaží budovat kariéru v oblasti péče o nemohoucí, do domu podivné staré paní (Cloris Leachman). Jako by nestačilo, že dům je ještě podivnější než ona obskurní důchodkyně a zjevně v něm straší, bydlí hned vedle skvěle vypadající kluk (Craig Bierko) a svět navíc sužuje akutní hrozba globální mimozemské invaze. Neohrožená hrdinka se však znovu vrhá do víru událostí a snaží se rozluštit hrůzné zprávy ze záhrobí, najít lásku na velmi zvláštních místech a zachránit svět před totální zkázou. Během hledání indicií, které mohou zachránit život nejen jí, ale i celému lidstvu, se setká s hrůznými leteckými katastrofami, pozoruhodnými nevidomými dívkami, vesnickými idioty, nedbale oblečenými rappery, psychotickými lidmi, kteří se připravují na přežití globální katastrofy, mimozemskými svěrači a dokonce i s populární televizní hvězdou Oprah! (oficiální text distributora)

Izmo123

David Zucker se z nějakého důvodu rozhodl že dá do filmu nelogický humor k tomu ještě aji nějakých těch nechutných momentů které né jen kazí dojem komedii ale taky postav, jinak hodnotím: Postavy 0/10 Příběh 0/10 Komedie 0/10 Celkově hodnotím odpad! 0/10 ()

JesterKruger

,, Babi?! Zombíci dostali moji babičku!!!" Strašně vtipná parodie na filmy, kterou prostě nesmíte brát vážně. Takže. Naprosto doporučuji, a smát se budete o sto šest. Jenom mě šokuje jedna věc. Jsou tam strašně dlouhé závěrečné titulky, asi tak 8 minut, už si nevzpomínám na ten čas těch titulek. Doporučuji. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

PeteBuck

Je škoda, že ťažkí machri na paródie ako Zucker, Abrahams a Proft prežili svoju užitočnosť a na staré kolená sa zbláznili a natočili štvorku Scary Movie. Bohužiaľ začali napodobňovať nešváry dvojky. Takže je tu vcelku chabý dej občas obohatený len zriedka o dobrý vtip, ale dosť často o riadne nechutnosti. Pardon ale akosi nestojím o to, aby som čumel, ako nejakú starenku miesto vodou umývajú vlastnými chcankami. Dotiahli tam riadne veľa známych tvárí, taký Madsen ma šokoval, že sa tu zjavil, ale výsledok je sklamanie. ()

freezer02

Zuckerův humor mám rád, tady sice není v úplně top formě a některé vtípky byly trochu trapné, ale i tak jsem se nasmál až až...75% ()

Mic-hal

Tak tehle parodii se vynete velkym obloukem. Je to ukrutna nuda. je videt ze tvurci uz melou z posledniho. jedna hvezdicka za iPod jedinou slusnou scenu trapneho filmu ()

Werewolf2

Ctyrka je asi nejhorsi, par dobrych parodii se tam ale najde. I kdyz to ma parodovat horory vseho druhu, nej scenky sou ze Zkrocene hory a vystoupeni toma Cruise na konci. I pres to se tesim na petku ;-) ()

MRK

neviem asi ma to už začalo nudiť. Podobné vtipy ako v predchádzajúcich dieloch až priveľa vážnych momentov a dej až príliš prekombinovaný. Aj keď pár krát som sa super zabával už to nie je ono. Nekazte sériu už ďalšími pokračovaniami páni filmári. ()

Ocampa

Tenhle film je hrozna sracka, ale... bavil jsem se ;o) Neni to o nic horsi nez predchozi dily! Nevim proc tu nekteri cekaji, ze to bude neco jineho nez 'slepenec odjinud' o tom a pro ty tenhle film je... ()

LordMalak

Blbost. Usmál (ne zasmál) jsem se jen v několika případech (Leslie Nielsen ve školce a při zasedání OSN a pak závěrečná parodie Cruise u Oprah, protože jsem předtím náhodou na youtube našel několik videí), jinak mi to přišlo celkem trapné. Jednu hvězdičku dávám za Annu Faris, nevím proč, ale je mi sympatická. ()

DonParegio

Myslel som si že to bude lepšie no nebolo to až také hrozné lenže trojka sa stímto nedá porovnať určite bola lepšia. Jet o krátky oddichový film. aspoň že si tam zahral aj o´neal ()

dawexx odpad!

Série Scary Movie je neuvěřitelně nevyvážená. U jedničky jsem se celkem bavil a bylo to i v rámci možností celkem originální dílko. Dvojka byla o ničem a nudila mně rostoucí kvantitou nechutností bez ladu a skladu. Trojku převzali bratři Cukři a já se smál o poznání častěji. A čtyřka? Sudej díl série, zkrátka naprostá katastrofa. Svědčí o tom fakt, že jsem na tom byl v kině a pořádně nevím, o čem to bylo. Jako by se děj i humor někam vytratil...asi si šel dát vtipnou kaši (haha, to nebylo vtipný, ale reflektuje to demenci vtipů v tomhle děsným bijáku) ()

mayla

Dochází jim nápady, některé scénky jsou "nápadně" podobné trojce...ale co, párkrát se člověk zasměje... ()

sospik odpad!

Trapná lehká americká komedie bez nějakého většího přemýšlení stravitelná a velice nudná pokud se díváte sami. Tupost. ()