Temná legenda 3

• USA Urban Legends: Bloody Mary (více)

Kruh se uzavírá. Děsem vám budou vstávat vlasy na hlavě. Režisérka Mary Lambert (Hřbitov domácích zvířátek, The In Crowd) přichází s posledním dílem legendární strašidelné trilogie - TEMNÉ LEGENDY. Na jednom z výročních studentských večírků se trojice bývalých spolužaček baví přeříkáváním různých zaklínadel a nechtěně tak probudí dávného zlého ducha. Ještě netuší, že pro někoho to bude mít smrtelné důsledky. Téže noci jsou uneseny gangem středoškolských frajírků, kteří se za svůj čin brzy dočkají spravedlivé odplaty. Jeden po druhém umírají krutým způsobem - přesně jako v příběhu temné legendy. Je to všechno jenom školní vtípek dovedený do strašlivého extrému nebo opravdu Krvavá Mary vstala z hrobu, aby vykonala svou pomstu? (oficiální text distributora)

venom14

WTF?Nevím,proč jsem čekal do 2:30 až to začne,nebavilo mně to a usínal jsem.Z duchů mám v reálu celkem vítr,ale tady jsem se ani nelek ani nebál.před tímto filmem jsem viděl Nezvratný osud 3,takže jsem dvakrát za večer viděl usmažení v solárku.A scéna s pavoukama byla vážně "LUXUSNÍ". ()

Magika82 odpad!

Čeho je moc, toho je zkrátka příliš. A zde je až příliš...domatlaný...snímek(?), který bych osobně označila za opět za pohádku o tom, Jak pejsek s kočičkou vařili dort. Zde kočičku suplují scénaristé a pejska režisér. Potíž je v tom, že onen zkažený a nedobrý dort máme sníst my, co by diváci. Odmítám strávit, co oni doslova vyzvrátli. Odpadkový koš a úklidovou službu, snažně prosím! ()

Mallyyy

Tohle má mít něco společného s filmem Temná legenda?????? Jediný, co stojí za zmínku je herečka Kate Mara... ()

Aurus

Ok hele první díl já naprosto miluju, druhý díl je nadprůměrný ale není špatný ale tento třetí díl je docela katastrofa a pro mě jednoznačně velké sklamání. Příběh není špatný, postavy jsou docela blbé a nesympatické, hudba je docela dobrá, atmosféra tu je docela ok, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je dobrá. Za mě 4/10. Je to škoda mohlo to být mnohem lepší než to je. ()

helloween93

Tímto filmem jsem uzavřel slasherovské série 90. let. Série Scream byla kvalitou nejlepší, za ní skončilo Tajemství loňského léta, kde je tragický hlavně třetí díl a trilogie Urban Legends byla z těchto sérií suveréně nejhorší. Už první díl působil jako vykrádačka Vřískotu, druhý díl byl jen nastavovanou kaší a Bloody Mary je už jen hřebíček do rakve. První dva byly aspoň slashery, třetí díl je duchařina mixnutá s revenge movie. Otřesné herecké výkony, hloupý scénář i konec, kdy hlavní hrdinka úplně přejde, že jí umřel bratr-dvojče. * ()

kluzo

Nevtipný, nezajímavý a hloupý scénář. Hrozně naivní herecké výkony. Dost špatný střih. A režie tam snad ani nebyla... Myslím, že kdejaký filmový student by natočil něco podobného. ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Za mňa najslabšia časť trilógie. Nejde tak o hercov ale o niekoľko chýb v scenári. Príbeh je asi najznámejší z celej trilógie, teda Krvavá Mary. Nachádzajú sa tu aj odkazy na prvé dve filmy. Čo počítam ako plus. Príbeh je zaujímavý a aj smrti sú fajn ale asi si scenárista neprečítal poriadne scenár, ktorý napísal. Spoiler!! Hneď na začiatku máme rovno dve chyby. Prvá je, že pri flashbacku nemuseli ukazovať tvár, toho kto zabil Mary. Za mňa kebyže je záber len na niekoho nohy ako stoja pri mŕtvej Mary, tak by sa atmosféra zlepšila a druhá chyba je tesne po ukončení flashbacku. Dievčatá si povedia pravidlá ako sa vyvoláva Krvavá Mary a hneď na to, porušia dané pravidlo a zo srandy si povedia v posteli 3x za sebou Krvavá Mary a ona sa v sekunde zjaví. Ďalšia chyba je za mňa na konci, kde by si proste Mary jednoducho odtancovala do hrobu a počas toho tanca by zo svojho vraha vydala život. A nie spraviť čarodejnicke nwm čo. Koniec spoilerov!! Celé to celkom slušne tiahne naša hlavná postava ktorú hraje K. Mara ( Marťan, 127 hodín, Skrátená hora ). Celkové hodnotenie za mňa je 50%. Film odporúčam ak máte radi ducharské príbehy. ()

VinnePrime odpad!

No jak to většinou bývá, když jednička za moc nestojí tak trojka bude 3krát horší. To se jim povedlo, vážně odpad! Chybělo cokoli co bych považovala za hororové. Prostě zbytečně promarněný čas. ()

Pitryx

Nemám rád míchanice tohoto typu. Trik s pavouky nic moc, pak asi dva tři triky mírně gore. Děj nemá šmrnc a místy, jako by usínal. Ani závěr to moc nevylepší, víceméně, je očekáván. Herci nemají v podstatě co hrát, takže vlastně sledujeme naprosto podprůměrnou slátaninu na staré téma. Hodnoceno jako podprůměr. Nova 260909 8517/8910+++++++++++++ Souhlas s devět let starým komentem. Jen bych dodal, že je v tom guláš jako prase. 20180824 ()

honzic

První minuty filmu vypadají slibně, pár scén až na laciné efekty taky, ale pak přijde totální blbost, která z béčkového hororu udělá déčko. Duchařina sem nepatří ani náhodou a je to zprznení série. Hodnocení: 30 % ()

deluxxx odpad!

Postavte sa pred zrkadlo a povedzte 3x Krvavá Mary a a kdesi čosi vám v noci vyleze z postele strapatá hnisavá hlava ktorá vás dodrápe špinavýma dlhýma nochtama. Ja vám ale radím, postavte sa pri pult v nejakom dobrom bare a tam 3x povedzte Krvavá Mary. Vychutnajte si radšej tento drink ako túto ...ehmm pičovinu :-) ()

Elessar.

Veľká slabotka a to mám filmy čo pojednávajú o Urban legensd celkom rada. Vyzerá to tak televízne, no miestami to má aj dobré momenty. ()