Letiště

Česko, (2006–2007), 97 h 56 min (Minutáž: 44–54 min)

Hudba:

Roman Holý

Maroš Kramár, Anna Šišková, Zuzana Norisová, Bohumil Klepl, Zuzana Bydžovská, Linda Rybová, David Matásek, Petra Špalková, Alois Švehlík (více)

Série(2) / Epizody(118)

Seriál Letiště navazuje na tradici seriálů z atraktivního profesního prostředí. Jak už název napovídá, tentokrát jde o místa spojená s létáním a lidmi, kteří k němu patří. V prostředí vzbuzujícím fascinaci, respekt a někdy i obavy se odvíjejí osudy lidí, pro které je létání všední součástí života. Letiště je tedy příběhem o letuškách a stevardech, o pilotech velkých i malých letadel, ale i o všech ostatních, kteří s nimi spojili život. I tito lidé pochopitelně prožívají nejrůznější vztahy, krize, profesní i osobní prohry a vítězství. Jejich životy hýbou intriky, mezigenerační konflikty, mají starosti s výchovou dětí, nacházejí jistotu v přátelství i uspokojení v práci. Hlavní postavy příběhu nás přivedou do dvou základních prostředí: dopravních aerolinek Central Airlines se základnou na pražském letišti Ruzyně a na malé sportovní letiště u Prahy. (oficiální text distributora)

Salvator

Kdysi se říkalo - po práci, legraci. Ne, že by jí zde bylo na rozdávání, ale potrhlá postava Zuzany Norisové byla na závěr všedního dne dobrou volbou pro vypnutí mozku. ()

Ani

Nechapu jak muze nekdo srovnavat tenhle serial s poutama, pripadne ordinaci atd... Tenhle serial je neco uplne jinyho. Skoda, ze je mezi zdejsima "intelektualama" popularni hodnotit produkci komercnich televizi zaporne... Uz jen kvuli Kleplovi se na to koukam.... ()

njuska

Ale jo, kdyz to vcelku srovnam, libilo se mi. Predevsim vykony Bohouse Klepla, coby kapitana Fily byly vynikajici! ()

lemoun

Letiště byl nejlepší seriál jaký jsem kdy viděl... Skvělý herecké obsazení atd. Vždy jsem se těšil na pondělky a středy kdy to dávaly. Kdo to hodnotil známkou ,,odpad" ten to neviděl, protože by toho nebyl schopen. Skvělý:D (85%) ()

Digi_09

Letiště je kvalitní seriál v českých vodách spolu s Redakcí patří dle mého názoru k filmařsky velice povedenému kousku/ atraktivní exteriéry, kvalitní hudba). Herecky vévodí Bob Klepl, Zuzka Norisová s Davidem Matáskem, dramatičnost seriálu propletená s komediálními prvky je to co většině českých seriálů točených jak na běžícím pásu chybí. ()

Luciyen odpad!

Nejradši bych českým tvůrcům seriálů dala facku. Opět o ničem seriál! České seriály jsou přímo nekonečná nuda, u které máte pocit, že snad nikdy neskončí. Opravdu jsem v tom neviděla žádný náznak děje.. promarněný čas díváním se na tenhle seriál. ()

DanielDall

Škoda že to celé vypadá jako betaverze. Scénáristi žonglovali s více míčky než zvládli. Některé osudy postav by odděleně utáhly vlastní film kdyby byly lépe zpracovány. Zuzka Norisová je nezapomenutelná! ()

ajfelka

Není to nic světoborného, prostě další vztahový seriál, kde spí opět každý s každým, ale dalo se na to koukat, někdy se mi na tváři objevil i úsměv. V porovnání s dalšími "perlami" jako VKV nebo Cesty domů je Letiště na pět hvězd.. ()

Adelka123

Říkejte si co chcete, ale toto prostě bylo vtipný! Lepší nekonečný seriál se zatím v TV neobjevil... Výborné herecké obsazení, scénárista se smyslem pro humor :-) ()

Fracek

Super oddychovka, pěkně to odsýpá a i když je tam nelogičností habaděj, takže se jedná jen o jakýsi rychlopobavník, nemůžu si stěžovat..... A Zuzka Norisová je Hatátitla :-D ()

oskiii

Klasický seriál z konce první dekády nového tisíciletí. Hrozné hadry a ještě horší účesy. O hereckých výkonech nemluvě. ()

cartouche

Myslím, že tvůrci všech seriálů na TV Nova a Prima by se rozhodně neměli příliš zaobírat hodnocením čtenářů ČSFD.cz, kteří je již jaksi ze setrvačného zvyku hážou bez výjimky do odpadů. Je to zřejmě důsledkem toho, že se zde kumuluje nereprezentativní skupina lidí, která se považuje za hlubokomyslné filmové intelektuály (a bere se tak vážně, že po sobě nestačí ani opravovat pravopisné hrubky). Seriál LETIŠTĚ jsem sice zpočátku příliš nesledoval, ovšem klipy se Zuzanou Norisovou na YouTube mě přesvědčily, abych vydržel alespoň několik dílů v řadě. A rozhodně toho nelituji. Sešla se tu zjevně skvělá parta lidí, která de facto stvořila první dobrý sitcom na území ČR a Slovenska. Občasné výlety do světa melodramatu sice na konci první řady působily jako pěst na oko, ale druhá řada zatím jede velmi dobře - což ostatně potvrzuje pozitivní komentář jindy jízlivé Mirky Spáčilové v MF Dnes. Klepl, Matásek a samozřejmě praštěná Zůza alias Petra jsou mí neotřesitelní favorité! P.S.: Doporučuji Králíka Karlíka na YouTube!!! :D ()

hdriver odpad!

Momentálně určitě ten nejdebilnější seriál jaký se vysílá v hlavním čase.Je mi upřímně líto těch 800000 lidí kteří s ním tráví večery.o tom, že někdo považuje za inteligentní vyrobit třem nebo kolika hercům vadu řeči už snad ani nemá cenu se zmiňovat...ad 7.11.- naprostá a totální sračka s plynulým přechodem do ještě větší sračky(to už ani nevim jak jinak to popsat) .ad 14.11.-a všichni jsou těhotný a Sobota je hňup. ()

rotas

Dlouho jsem se u ničeho tak nebavil,ale teď mluvím spíše o druhé řadě, herecký koncert Klepla, Matáska a Švehlíka. A nemůžu opomenout Zuzku Norisovou, ne opravdu takhle ve skutečnosti nemluví :-) ()