Raven0

Zmatená, na perníku a LSD natáčená slátanina bez hlavy a paty. Nepřehledná akce, "super cool" prostřihy, efekty a já nevim co všechno... Plus tuna hloupočkých, (ne)originálních nápadů a nulové herecké výkony. Prostě rádo by drsné, prázdné nic. ()

lennyd

Už jeho první hra, Společnost, byla obrovským hitem. Možnost ovládat jiné osoby, které se dobrovolně projektu účastní, dělat si s nimi co je libo, je pro většinu lidí tou pravou zábavou. Ale co teprve nová hra na stejném principu - Slayers. Po mírumilovné (sex-positive) Společnosti je zde konečně první online live 3D shooting action. Jenže hlavní (a nejlepší) hrdina této hry, John Tillman alias Kable (Gerard Butler) se vzepře svému ovladateli i proti celé hře, a pokusí se zmizet. Jenže přitom objeví tajemství zakladatele těchto online her, Kena Castla (Michael C. Hall)... Scénář rozhodně hodnotím minimálně deseti hvězdičkami. Už samotný nápad na tuto online hru by si pánové Neveldine a Taylor měli nechat patentovat, možná jim to v budoucnu vydělá slušné prachy. Stejně tak scény z herního prostředí se moc povedly. Po herecké stránce si taktéž není na co stěžovat, Gerard Butler je dneska v kurzu, a jako akční hrdina je naprosto perfektní. Dostal mne taky obézní boreček, co ve Společnosti ovládal onu roštěnku (analogie s dnešními chaty a fejsbuky čistě náhodná). Při hodnocení jsem chvilkama uvažoval i o plném počtu hvězdiček, jenže zběsilý střih, který ve slabších povahách může vyvolat epileptické záchvaty se mi dvakrát nelíbil. ()

majxik

Velmi pěkná myšlenka ztvárněná do filmu i s happy endem. Nevim co tomu vytknout, zpracování, efekty, herecké obsazeni i příběh docela pěknej. Leda možná až přílišná coolovatost místama, ale co si budeme řikat, hry jsou cool, a proto se hrají... takže těch pár věcí které mi tam přišli trošku nechutné nebo tak, tak vlastně tam patří... ()

ybuko

Akcni kyberpunk pro pocitacove hrace a jine virtualni cestovatele jednadvacateho stoleti, ktery nema diky experimentalnimu epileptickemu zpracovani sanci u siroke divacke obce uspet. Takze moc nechapu ze se ho nekdo odvazil koupit i pro nase kina - pro bezneho divaka to bude kvuli zvolene forme nejspis nesledovatelne, pro intelektuala prilis akcni. Inovativnim pojetim a mnozstvim napadu mi pripomina Speed Racera od bratru Wachovskych, takze ho skoro urcite ceka podobny komercni osud. Kolonku ´hodnoceni´ nechavam umyslne prazdnou. ()

drake31

Perfektná akčná jazda veď čo iné som mohol očakávať od dua Neveldine/Taylor. Skvelé herecké obsadenie, bohovské akčné scény a Michael C. Hall naprosto dokonalý. P.S. To Ooops ku koncu nemá chybu ()

yeniczek

Škoda, že pár opravdu dobrých nápadů a obrazů zabíjí nechutná kamera a zběsilý střih. Kdyby si radši rejžové na chvíli půjčili nějakou tu kamerovou jízdu, sebrali kameramanům na chvíli ty HD kamerky a trochu to zpřehlednili, byl by to možná jen trochu ujetý, za to ale nápaditý akční film. Butler si to celkem užívá, ale podle mě je tu zabitý osud mladého Gamera, který tak vyzní úplně do prázdna. A Dexter?:) Jo je tu a má jednu povedenou scénu.. Nic víc. 4/10 ()

Timak

Zdráhám se dát tak vysoké hodnocení. V porovnání s ostatními asi budu vypadat jako největší hlupák nebo neználek. Ale já jsem se u tohoto filmu ani jednou nenudil. Natočený to bylo peckově. Příběh byl možná trochu slabší, ale to provedení. Já nevím, jsem asi dobře naladěn nebo možná jsem spolknul pilulku štěstí, ale tomuto filmu prostě těch 5 * dám. Takhle se májí točit filmy o videohrách. Takhle nějak měl vypadat DOOM podle mého názoru. ()

Hennesy

Veľmi zvláštny film, z ktorého mám zmiešané pocity. Chaoticky natočená akcia mi nevadila, to bolo OK...pár myšlienok ktorými to podchytili boli zaujímavé a ako-tak sa snažili dať filmu tretí rozmer aby to nebola len dalšia bezmyšlienkoviá strieľačka...ale aj to bolo v pohode. Hlavným problémom a dôvodom mojich zmiešaných (a vo väčšej miere negatívnych) pocitov je režisérsky "talent" dvojice Neveldine - Taylor. Tí z nápadu, ktorý mohol na papieri vyzerať zaujímavo urobili zmetenú, chladne pôsobiacu satiru na celý herný priemysel a ideu virtuálnych spoločenstiev, ktorých v dnešnej dobe stále pribúda. Navrch to okorenili zopár zbytočnými úchylnými scénami. Výsledný "guláš" na mňa zapôsobil nepríjemným dojmom narýchlo zbúchaného filmu, keď si asi aj samotní tvorcovia kdesi v polovici uvedomili, že asi robia poriadnu blbosť. A ten taneček Michaela "Dextera" C. Halla na záver...WTF??? ()

Jolinar

Gamer je jinej. Rozhodně to není mainstream pro každého. Takhle úchylnou vizi budoucnosti jsem už dlouho neviděla - psychouši, anarchie, sex, barvy. Pošahancům šéfuje všemocný Dexter. ()

zdenny

Roztříštěné, schizoidní, technicky překombinované. Zvukové efekty, výbuchy, bomby, střílečky - ano, o tom všem akční filmy jsou. Proč ale nemůže být po dlouhé době natočen kvalitní akční film, který by byl trochu "old"? Na to, aby byl fakt hodně kvalitní, potenciál rozhodně měl. Ve druhé polovině už se konečně i dovídáme, o čem vlastně děj je a kvůli čemu je, což zapříčinilo, že dvě hvězdy nedám. Gerard Butler je hodně ve formě, ještě jednou škoda, že celkový potenciál filmu nebyl zužitkován. Jinak mix různých filmů: trochu "Running Man", trochu "Zabij systém", trochu "Potomci lidí". Tři hvězdy dávám s výhradou. PS: Co tam, proboha, měla za smysl přítomnost toho velrybově tlustého hovada? ()

Brandon

Virtuální realita, stupidita, anonymita, uzavřená komunita, icq, msn, facebook, twitter, chaty, maily, sociální sítě. Druhá identita. Za každým účtem se může schovávat nějaké zvrhlé tlusté prase. Bez problémů si dokážu takové "The Sims 66" s manipulovanými skutečnými postavami představit. Děsivé. ()

Trustme

Těžko vstřebatelné dílo pro většinu smrtelníků. Spolu se Speed Racerem a 300: Bitva u Thermopyl je tento film dokonalou ukázkou moderního vizuálního designu kinematografie 21. století. Příběhy, logika stojí sice až na druhých kolejích v těchto snímcích, ale audiovizualitou to dohánějí (někoho k šílenství..). Smekám před tvůrci, protože tenhle film je vybroušen k dokonalosti a obrazu mému. Pokud vám nic neříkájí slova: ping, headshot či lag a je na vás už moc 12 střihů za 2 vteřiny v záběrech 8 ručních kamer při hudbě Marilyn Mansona - tak doporučuji brain upgrade a nebo se prostě filmu obloukem vyhnout. ()

Aven

Silně nepovedené. Bez špetky atmosféry, bez špetky napětí. Dokonce i Michael C. Hall je zde strašně otravný. Největším zážitkem je tak parádní řežba v první čtvrthodince. To bohužel potvrzuje všeobecně rozšířený názor, že pánové Neveldine a Taylor akci umí, ale to je tak všechno. ()

Danny F.

Tento film se tváří jako videoklip a videohra dohromady. V akčních scénách byla kamera otřesná a detaily nevynikaly, ale zachraňuje to brutalita a drsné scénky. Celkově (až na výše zmíněné nedostatky) je tento akčňák stylový a neustále v akci. Hodnotím ho na pokraji třech a čtyřech hvězd. 65% ()

Wade

Zajímavý nápad, který je i skvěle natočený a od herců dobře zahraný. Hlavně tedy Logan Lerman jako kluk co má všechno a užívá si to. Nejlepší výkon ve filmu, ale podal Michaela C. Hall ten zahrál  parádně toho zmrda co sere na všechny a zajímá se jen o sebe a prachy. Špatný nebyl ani Gerard Butler jako vězeň a zachránce dobré mysli lidstva a to všechno se podepsalo na mém hodnocení. 90% ()

Enny_Ennynka

skvělá myšlenka, prvotní úvod do děje super, poté už problém udržet pozornost, efekty ujdou, absolutně nedotažený konec, dalo se z toho vytřískat víc.. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize