Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

hororwatch

Je to fajn seriál. Já jich viděl jenom pár dílů a proto taky to kladné hodnocení. Věřím, že tímto není těžké se přecpat. Dejdar alias Ozák byl fajn ale je to první postava, která je vydána na pospas přehrávání. Naštěstí je tam Matonoha, kterej podobné ,,nudy s Ozákem'' vykrejvá. Zápletky jdou od deseti k pěti a naopak, ale nikdy mi z žádného dílu nevyšla nuda. Některé z dílů jsem si pouštěl i víckrát. Nejsem sice žádnej skalní fanda, ale jako kvalitní pokus o českej sitcom mi to teda rozhodně připadá. Za mě 4* ()

Alex24 odpad!

Tomuhle se prostě nedá dát nic jiného. Tohle je odpad, jak z děla. Trapný zápletky, děsný dialogy, sračkoidně vyhlížející prostředí, kakastrofální obsazení. Prostě Novácký hovno smrdící neskutečně moc a vyvolávající kopřivku už jen tím, jak je Ozzák "hustej". Dejdar se v mých očích nikdy neosvědčil nijak jinak, než jako nejlepší dabér Barta Simpsona a ani tohle z něj neudělá nic lepšího... Spíš ho to v mém vnímání zarazilo tak dvanáctset metrů hluboko... Znásilnění všeho, co se dá považovat za rockovou muziku a ze všeho toho teče ta klasická novácká snaha bejt hrozně cool, moderní, světoví a trendy určující. K ostatnímu cajku, co tam nehraje se nemá cenu vyjadřovat, protože tam opravdu nikdo nehraje. Dokonce se divím, že jsem si všiml, že se snaží hrát Dejdar, kterej mě mimochodem sere o to víc, že má v seriálu na zádech nášivku Misfits nejen stejnou, ale i na stejném místě (přičemž já své sako nosil už asi dva roky před comebackem)a díky téhle náhodě já teď vypadám jako ocasnickej následovník týhle šablonovitý figurky... Omlouvám se všem, ale je to počin k zblití... PS:. poznámka o nášivce je pravdivá, ale nerozhoduje o uděleném hodnocení... ()

Hubis_

Typická česká kravina!Ale přiznávám,že se u toho občas pobavím.Jako kulisa když sedím u pc mi to stačí...Kdo neviděl o nic nepřichází. ()

BeranSon

Dobře sranda to je, musím uznat, zábava a sledovanost nejspíše nechybí, jen by to chtělo méně vařit z vody a občas překopat scénář, ale já nejsem zrovna ten, kdo by měl extra radit. Dejdar v podání Ozáka nemá chybu, vypadá fakt luxusně, luxusně i mluví a chodí, je to hodně vyvedený tahoun. Ostatní herci neváhají. Typicky americký případ postav - jeden suchar, který se nedokáže odvázat (Matonoha), až moc odvázaný problematik, který si z ničeho velkou hlavu nenadělá (Dejdar), sexy prsatá krasavice, která tam je spíše než pro herectví, proto aby se pánové měli na co koukat (Leichtová) a ještě mnoho dalších. Takže z řad všech ordinací, svateb, ulic, vyčnívá tento český sitcom zcela nejvíce. - 7/10 - ()

kkarx

Tady by mě hodně zajímala kritika seriálu. Sebeparodie seriálu určitě sluší, nejvíc mě baví postava Matonohy, rocker ze staré školy, který ale už dospěl, neví si rady s technickýma novinkama, musí se starat o rodinu a chápe že život je jeden velký kompromis. Pikantní je porovnání s jeho bratrem, který i v pokročilém věku sestrvává v poloze nezodpovědného náctiletého puberťáka pro kterého je metal všechno. Takové figurky s vousem, tetováním, panděrem a tričkem metalové kapely můžete vidět na leckterém koncertu. ()

Ezis

"Víš, co se stane, když to tady nesplatíme?" - "Ne." - "No... já taky ne. Ale na rozdíl od tebe mám z toho aspoň nervy." - Comeback je seriál střídavé kvality, některé vtipy jsou dost nechutné, jiné geniální. Některé díly jsou o ničem, jiné jsou zajímavé. Někde je skvělý rock, jinde zas hrozný pop. Já jsem Comeback zhlédla jednou a nevěděla, co si o něm myslet. Pak jsem se po několika letech podívala na díl "Holter", když jsem byla vyčerpaná po dlouhé nemoci a měla jsem nasazený holter - a brečela jsem smíchy. Takže pořád nevím, co si o Comebacku myslet, ale každopádně mně vrátil dobrou náladu :-) Oceňuju, že objevil tři mladé herce, kteří nejsou vůbec špatní - Kristýnu Leichtovou, Matouše Rumla a Marii Doležalovou. Nejlepší je ale Marcelka v dílu Scrabble Trable :-) Jestli můžu některé díly doporučit, tak asi 12.-25. díl z první série. ()

Grimlok

No tak během každýho dílu jsou tak dvě až tři opravdu úsměvný scény. Pravdou je, že seriál je ale pořád lepší, než jsem očekával, očekával jsem totiž odpad. Přivítal bych více hlášek a situací využívajících Ozzáka, ten má totiž potenciál. Dvě až tři hvězdy, ale vzhledem k Ozzákovi to budou tři. ()

salamandrr

Tak musim říct, že se mi to dost líbí, vsadit ortodoxního rockera do obchodu s hudbou, kde se neprodává jen rock....jo je to vtipný....Pochválen pan Ozzy Osbourn!****Mambo, nevěděl jsem, že vy jste na tyhle filmy(porno)****Co kdyby sme tam jako kód dali 111 111 111?to ne co když se spletu a dám tam 222 222 222?!*****Je prokázáno, že všechny pěkný holky na chatu jsou mužský, většinou tlustý, chlupatý a hnusný****Kde máte účetní knihu?Támhle...kde?to jako myslíte tyhle čárky na futrech ode dveří?jo, ale je to jenom do května, máme tady úzky futra ()

téra

Má to ještě spoustu much, ale smála jsem se upřímně a opakovaně. Dávám za čtyři, protože této snahy si cením. ()

Johny M.

S obavami jsem si jeden díl pustil a nebylo to ani zdaleka tak děsný, jak jsem čekal. Na český poměry rozhodně slušný pokoukání a hlavně... SRANDA! 4*// Edit: Po zvýšení na 4* přidávám ještě jednu * - 5ka Dejdar, Matonoha, Leichtová, Doležalová, Ruml je prostě úžasná :) ()

HappyDeath

Když tenhle seriál začal běžet v bedně, tak sem se podíval tak na první díl, dva a jenom jsem si říkal, co je to za špatně okopírovanou trapárnu z Ameru.... Nakonec jsem si řekl, že jim dám ještě šanci a zkusil jsem dalších pár dílů. Musím ale uznat, že si scénáisti zřejmě utříbili styl nebo nevím, ale je to díl od dílů stále lepší a smysluplnější... A snaha by se měla patřičně ocenit... ()

bernajk

Změna, musím dát plný počet, je to paradní počin, úplně mě to chytlo. Jediné co se Nově povedlo. A Kristýna Leichtová je fakt dobrá. A Ozzák jestě víc. A Lexa je hustý. A Saša taky dobrá (s tím poníkem me dostala). ()

bolf!k

Kvalita a frekvence dobrých vtipů hooodně kolísa a podle toho se pak odvozuje zábavnost jednotlivých dílů. 60% ()

K.a.r.i.n

Na zahraniční kousky to pochopitelně nemá, ale na české poměry je to docela dobré. Úplně mi vyrazilo dech, že Nova dokáže natočit serál, kterého můžu shlédnout i víc dílů, aniž by se mi chtělo zvracet :) 50% ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý