Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Kingjiri

Řekl bych, že jde asi o jediný povedený český sitcom, který překvapivě pochází z dílny bulvární televize nevalné pověsti. První řada Comebacku pro mě byla jasná volba na pět hvězd. Z hereckého obsazení je potřeba vyzdvihnout hlavně Jakuba Žáčka, který se zde objevuje v mnoha různých rolích a dokáže zahrát snad uplně všechno. Po shlédnutí posledních dílů, kterých je mimochodem jako šafránu, ale musím bohužel říci, že šla kvalita/zábava docela hodně dolu. Prostě už to nějak není ono a gagy jsou už buď ohrané, nebo nejsou příliš vtipné. Pořád je to ale zábavná podívaná a trochu mě mrzí, že by měl Comeback skončit úplně. Jeden z malá seriálů Novy, který za něco stojí, škoda. Kvůli slabším posledním dílům dávám čtyři slabší hvězdy. ()

Macias

Každá série byla lepší a lepší až bych řekl na konci, že to byl hodně kvalitní sitkom. Škoda, že nebude pokračovat, na druhou stranu je hezké, že autoři sami uznají, že už nemají co dát, i když si to nemůžu myslet, protože poslední díly byly opravdu nabité. Čtu tady hlasy, že Matonoha není herec, ale mně se jeho postava líbila nejvíc, kromě teda cikána strejdy Horvátha :))) ()

1Legend1

Tak tohle je dost slušnej seroš...jeden vtip následuje druhej, dost dobře pobaví, ale jen první serie(1.-30.díl)! S druhou serií nastává ta klasická seriálová křeč, kde seriál žije jen z úspěchu předchozích dílů, vtipy v druhé sérii už jsou velice podprůměrné,suché a zoufalé...já ale zůstanu u první serie a té dávám plný počet-na české poměry nadprůměr. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Ozzák. 95% 1. serie(30 dílů) - 5*, 2. serie - 3* ()

chrispe

Jedna z labutí na českém seriálovém rybníčku. Neříkám, že je to až natolik skvělé, ale je to pokus zase o něco jiného a to se sakra počítá. ()

Mandalorian

Styďte se. Takhe tady shazovat jedinej pořádnej sitcom, kterej v dnešní době vznikl. Tak jděte dávat plný palby sr..čkám jako Velmi křehké svzahy, Ordinace a Ulice. Já dávám 5* ()

Drom

Ač to má mnoho atributů, které by mohly signalizovat odpad (N@VA, Matonoha, hostování známých lidi), je to překvapivě koukatelné a občas i docela vtipné, když to zrovna nelámou přes koleno. Sice je to Původní český sitcom, ale nějak extra originální to není, klasická trochu ujetá banda lidí a jeden pošuk. Ano, myslím tím Dejdara alias Ozzáka, který našel slušné uplatnění pro svůj pivní mozol. Alespoň něco takovýho namísto těch telenovel dávejte. EDIT: Měl jsem možnost vidět všechny epizody v pořadí od začátku do konce a Matouš Ruml zaslouží mou omluvu za to, že jsem ho zahrnul do atributů signalizujících odpad. To a ostatní dojmy z původního komentáře jsem získal z náhodného sledování epizod. Ve skutečnosti, alespoň pro mě, se to rozpadá na tři fragmenty. První díly, asi do 10. epizody, které mi nějak nesednou. Přijde mi to příliš pitomé na to, jak málo „crazy” je konečná stylizace. Pak následuje druhý blok s poměrně zdařilými epizodami, ty mě pobaví. A pak spolu s příchodem druhé série se tam začíná vkrádat vývoj a pokud se člověk neveze na euforii z napojení na hlavní hrdiny, jeho zájem rapidně upadá. Následně si uvědomí, že se dívá nejen na recyklaci Friends, ba dokonce na recyklaci sama sebe... Což se děje mě. Ale těch 20-25 epizod „středu” si klidně rád pustím. ()

KafuR

Nejdříve se celý seroš tak trochu hledal, epizody měly nezdravé výkyvy a některé scény dokonce suveréně posouvaly hranici trapnosti o nějaký ten Nový krůček dál, ale jak čas běžel, jednotlivé epizody začaly nabírat vzestupnou tendenci, druhá série už byla dokonce koukatelná i bez náhlého kolísání tlaku, takže na konci nezbývá než smutně konstatovat, že je škoda, že po tomto projektu zůstaly pouze dvě série. P.S. Mé nejoblíbenější díly: Pravidla rodinného provozzu, Lexa a porno, Zlatá rybka, Simonina volba, Obraz paní Rybkové. ()

Plechpetr

Ozzák. Jednoznačně nejoblíbenější postava pro všechny. Pro mě ovšem ta správná sranda začíná až příchodem Lexi, poněkud tupohlavého teenagera s láskou k hip hopu. Tohle se českým výtvarníkům opravdu povedlo a jako sitcom je to jistě bezkonkurenční v česku. ()

Ozzy2

Nejlepší původní český sitcom.Některé věci tvůrci ženou do zbytečného extrému,ale je jich málo v poměru s tím dobrým. nerozumím tomu nízkému hodnocení.S naším národem to jde pořádně z kopce.Nejlepší jsou komenty lidí, kteří srovnávají Comeback s nejprovařenějšími seriály americké produkce.To už máte tak vymleté palice, že se vám typicky český humor tak odcizil? ()

Pafnuc odpad!

Upachtěná hrůza, která nejvíc ze všeho připomíná Helenu a její chlapce a pro mě další totálně promarněná příležitost. Styďte se, Baldýnský, styďte se, Baldýnský, styďte se Bal-dýn-ský! ()

gemi

Obávám se, že největší slabinou tohoto seriálu je samotný formát, který je stejně "in", jako Ozzákova image. Doplněno 16. 6. 2010: Ale jinak je to velmi vtipné. :-) ()

BačaXXX

Dost jsem se zasmál, snad poprvé v domácí tvorbě vzniká něco opravdu vtipného v rámci žánru sitcomu. Nejlepší je Dejdar ale Matonoha taky ujde. ()

Louie odpad!

Já nevím. Někdo něco řekne, pak se ozve smích a já mám pocit, že mi asi něco uteklo... A tak je to furt dokola. ()

boni

Jednoznačně nejlepší český sitcom. V době vzniku asi i jediné dílo, které se vůbec dá nazývat sitcomem. Dejdar tady opravdu perlí v každé scéně. Jindy nevýrazný Matonoha snad v jediné roli, kdy se mi líbil a dokázal, že není tak tragický herec, jak by se mohlo zdát podle jeho jiných výkonů. První série jednoznačně za pět hvězd, bohužel další šly s kvalitou trochu dolů, ale stále to byla slušná zábava. Takže v průměru silné čtyři hvězdy. ()

MeaCulpa

Jasně je v tom spousta vaty a na Přátele to nemá ani zdaleka, ale Ozzák a ostatní mě vždycky aspoň párkrát během dílu pobaví. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý