Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Tryman

Hned u prvního dílu jsem byl docela mile překvapen, český seriál který není úplně o ničem. Jenže hned s dílem druhým přišlo zklamání. Comeback je na naši kulturu docela povedený sitcom, ale pořád tomu hodně chybí. Jen několik z četných pokusů o vtip se povede. Skoro mi přijde, jako by byl scénář psán podle vzoru vtipů, které si vypráví žáci základní školy na chodbách o přestávku. Ano, být o pár let mladší, tak se tomu asi směju. Teď mi to ale přijde více trapné než vtipné. Je to škoda, ale jediná věc, která tento seriál drží nahoře, je Dejdarův talent. ()

mi-ib

"Losos, vypadá to jako kráva s parohama a přitom chutná jako ryba." Jeden z nejlepších projektů TV Nova, za posledních x let. A Martin Dejdar zde podle mě ztvárňuje jednu ze svých životních rolí. Ne co do výkonu, ale postava Ozzáka se stala po půl roce velmi populární. Nedivím se. Je to lidová postava a je dost možný, že většina z nás nějakého takového Ozzáka zná. Sám jsem měl možnost jednoho takového poznat. ()

Pingu

Vynikající "seriál" :o)). Ač to tak ze začátku nevypadalo....... ale nakonec se mi zdá lepší a lepší a lepší a při zpětném pohledu, už ani nevím co se mi ze začátku nezdálo. A Kristýna Leichtová ??? K sežrání :o)) ()

Stíba

Konečně slušný český sitcom. Dejdar je v roli Ozzáka neuvěřitelný a a ostatní mu v podstatě jen sekundují. Bez něj by to dost pravděpodobně nestálo za nic. ()

ann8

Některé díly za 2*, jiné za 4*, takže dávám průměr, ale na český komediální seriál vysílaný na Nově je to rozhodně nadprůměr. Ráda u něj relaxuju :) ()

Blaogranas

Na tenhle seriál lze nahlédnout dvěma pohledy. Pohledem světové tvorby, kde by nestál za moc a nevykročil by z podprůměrných vod. Nebo pohledem české tvorby, kde nemá v současnosti nejmenší konkurenci. Čas od času se divák zasměje, je tam několik více či méně sympatických postav a pokud si tím člověk krátí chvíli u oběda, tak je to v pohodě. Když to všechno zprůměruju a mrknu zmíněným českým pohledem, vychází mi 70%. ()

Dimo

Ne, zkrátka nezaujalo, nemůžu si pomoci, ale především afektovanou tupost sjíždějící k trapnosti nepřekousnu. Ne. ()

parabellum

Comback je pro mě jediný nynější český seriál na který se dá opravdu koukat. Hvězdu navíc dávám za perfektního Dejdara, který si báječně užívá svojí postavu a dává celému sitcomu pořádný šmrnc. ()

pepa3rd

Trvalo to dlouho, se spoustou hodně špatných slepých cestiček, které právem patří do odpadu, než se podařilo natočit původní český komediální seriál, na který se dá nejen koukat, ale ještě se u něho člověk opravdu zasměje. 70 % ()

radek512 odpad!

Nevím,ale viděl jsem pár dílů a nemůžu tomu prostě přijít na chuť, možná je to tím že nejsem metalista, možná všechnou tou nováckou slávou kolem toho, ale mně tohle prostě přijde jako hrůza, na kterou se dívat nechci a nemohu za mou osobu doporučit. ()

Fat'Fatal

Hodnocení po 39 epizodách: Tři hvězdičky. První díly byly vyloženě trapný, především Lexa a Saša. Po circa 6 - 7 dílech už jsem oba začal snášet lépe, Lexa mi začal být dokonce i mírně sympatický. Nemyslím si jako většina, že seriál táhne Dejdar alias Ozzák, ale Matonoha. Nejuvěřitelnější osoba z celého sitcomu (tento žánr je závislý na ztotožnění se s postavami), jeho hraní přehnaně pečujícího otce a bývalou popstar je prostě nejlepší. Samozřejmě i ten Ozzák má často skvělý hlášky, ale někdy to do tý trapnosti spadne. Výhra je Leichtová. Krásná, vtipná, dobře hrající, příjemná. Na Taneční nezapomenu ;) Snad první z novodobé éry koukatelných ČESKÝCH seriálů, ovšem jeho cestu mezi elitu nedovoluje právě ta trapnost. Nejméně oblíbená postava z Přátel? Trhlá Phoebe. Nejméně oblíbená postava z HIMYM? Poslední dobou protivná Lilly. Nejméně oblíbená postava z Comebacku? Trapný Lexa se Sašou. Škoda, ale vývoj těchto postav dává jakous takous naději na zlepšení. || Tak po dokoukání zbývajících dílů musím říct jedno - Lexa se naštěstí dostal nad hranici nesnesitelnosti, ovšem postavy Simony a Saši jsou tak hluboko, že to ani neni možný. Trapnost nad trapnost (To se máš, Skřítci, Netopýři ...), ale Bourák Tom to zachránil :)) ()

Jakubik

Asi je to to nejlepší co Nova kdy natočila. Beru trošičku s nadhledem scénář a herecké výkony kromě Dejdara který se role Ozzáka ujmul své role velmi dobře. Doufá, že pár dílů jěště přibude... ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý