Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Benny99

Tak jo na českej seriál to celkem ujde a jednou týdně to dokáže "zaujmout" každého, ale víckrát za týden? Snad ne a někdy ty amatérský výkony přímo bijou do očí (Matonoha je i jako moderátor celkem špatnej...) a hlavně ze začátku to mělo aspoň nějakou úroveň, jenže s příbývajícimi díly ji rychle ztrácí....No uvidíme ve středu, co z toho všeho zas bude :D ()

jasanka

Český sit-com, co víc k tomu říct… Na ČR průměr, tedy 3*, ale kdyby šlo o jinou zemi, tak by tu určitě byly samé odpady. ()

Mallyyy

Komediální seriál, kde si ''asi'' oblíbité postavu Ozáka, který hraje věčné opilého metalistického retarda a aby toho nebylo málo tak učí mladého idiota, jak být správný retard. Nazačatku se to docela dá, ale jak se pořád dokola opakují vlastnosti postav, tak je to velice trapné. Zkouška čechů jestli umí točit sitcomy(neumí)..... ()

El-Barto

Nehározně stupidní, laciný a nenápaditý sitcom. S vyjímkou Martina "Ozzáka" Dejdara jsou všichni herci směšně toporní. Četnost vloženého smíchu je v poměru k opravdu dobrým vtipům žalostná. ()

drozdy1

Dobré vedět že i česká scéna umí udělat dobrý komediální seriál,který člověka veme svými gagy i úlety. Jen škoda,že se tvůrci zrovna nehrnou do dalšího pokračování. ()

Everyone

A teď překvapuji nejen sebe při hodnocení...ale co musím, říct...že já jsem překvapený nebyl, byl jsem přímo šokovaný, protože, co jsem měl možnost vidět, tak jsem se bavil...Sypu si popel na hlavu, protože taková předpojatost z mé strany a prvotní nechuť zhlédnout jakýkoliv díl, mě nyní naplňuje hanbou. Vnitřně se nyní omlouvám, patrně nejvíce scénáristům. ()

mh.mail

40% — Comeback určitě patří k tomu lepšímu z vlastní produkce Novy, přesto mě nijak zvlášť nestrhnul a dokázal jsem vidět jenom několik jednotlivých dílů. Je však pravda, že mě u nich hanba nefackovala a některé situace dokázaly být opravdu vtipné. Propadnout „Ozzákovu kultu“ jsem však nedokázal. ()

Milwa

Fakt dobře udělaný a vtipný český sitcom. Nevěřila jsem, že někdy tuto větu napíšu a ono ejhle:) Má silné i slabé chvilky, ale třeba "zlatá ledvina" vstoupila do dějin. ()

optimus0s

Ono je to fakt docela dobrý. A Ozzák(Martin Dejdar) je nejlepší česká komická postava. Sem zvědavej na další díly. ()

*Colorado

Jeden z povedenějších seriálů Novy, ale... Na nějaké lepší hodnocení zde ale asi je trošku moc trapnosti, dalo by se říct, že tím zábavným jsou asi jen Dejdar a občas Matonoha, ale když už na to přijde, tak jde o zábavu opravdu povedenou. Slušné 3*. ()

zabro

Na ceske pomery docela zdarily pokus o sitcom. Sice tam je hooodne veci ktere se musi jeste vylepsit. Ale kdyz se behem dilu sem tam pousmejete, a neni to kvuli trapne casti dilu, tak je to uspech ()

#47

Čekal jsem fatální průser, ale combeck velmi mile překvapil...Dejdar sype jednu perlu za druhou, Matonoha s ostatními zdatně sekundují, až na ty dva pubescenty je obsazení velmi slibné. K tomu účast takových es jako je Standa Hložek a Mistr Gott...no zatím nechám na 3* s nadějí na posun nahoru. ()

John8

[2.10.2008] Martin Dejdar je mrtvý ať žije Ozzák.... Tohle prostě není sitcom... to je typická česká fraška... a myslím že žádný z autorů nikdy neviděl ani "Sitcom" napsáno na stěně záchodků, tohle prostě normální česká fraška, z větší části k uzoufání pitomá, ale uznávám že jsem se u ní prákrát i nahlas a upřímně zasmál *** \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ *Edit*[21.5.2013] Opravdu nevím co se stalo, asi jsem byl na comback moc tvrdý nebo za to může nová vlna děsných českých sitcomů (helena, gympl jádadádadá) Ale po těch 5 letech musím říct. Comback je skvělý. Ano je to hloupý humor, ale když se mu podáte je to hloupý humor s myšlenkou a ano postavy jsou šablonovité a dvojrozměrné, ale to neznamená že se o ně nedá bát starat a tajímat, a pokusy o přidání hloubky, fungují. Navíc je tu fakt že z vánočního dílu se oficiálně stala tradice naší rodiny, kdy se sejdeme kolem televize a zpíváme si "Rolníky". ***** Protože co jiného si zaslouží seriál na který přepnete vždy, když víte že je v televizi. ()

Elyon

Comebeck je jedním z těch lepších seriálů. Po takových neuvěřitelných kravinách jako Pojišťovna štěstí, Ordinace v růžové zahradě a Ulice Nova vytvořila něco opravdu zábavného. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý