Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

x_ander

Docela chápu úspěch a oblibu Comebacku. Nova (konečně) přišla se sitcomem, který se nesnaží hrát na něco víc, prostě hodí několik vyhrocených postaviček do několika interiérů a nechají je hláškovat. Vlastně proč ne? Je potom jen můj osobní problém, že takový styl humoru mi nesedl, to však neznamená, že je Comeback nějaké dno - to ani náhodou. 50% za "obrovský kozy Ivy Pacovský" :) ()

Kahovcii3

Výtečný český sitcom, který opravdu pobaví. Neustálé průšvihy Ozzáka, které se Tomáš snaží vyžehlit dokáží rozesmát snad každého. První díly byly přeci jen poněkud lepší,co se týče humoru, ty nejnovější se ale odehrávaly i na jiných místech než v hospodě U Jezevce, u Pacovských doma nebo v obchodě. Děj tím oživily ()

Wyorax

Vcelku dobrý seriál, na české poměry i nevídaně...kam se na něj hrabou novodobý český telenovely - kraviny jako Ulice Ordinace..., Pojišťovna... atp. ()

gotham

Musím říct, že Comeback je pro mě velmi milé překvapení. Narozdíl od jiného sitcomu Helena je Comeback dost často opravdu vtipný, hrají tady opravdoví a sympatičtí herci a i ty jednotlivé příběhy jsou dá se říct na úrovni. Občas to sice působí až moc uměle a herci mi přijdou až jakoby svázaní, chtělo by to zapojit více kreativity, i třeba co se týče exteriérů (já vím, stojí to prachy), ale i tak jako relax dobré, na Novu velmi dobré. 60% ()

tonton78

v tom hnoji, který na nás televize a Nova obzvláště, kydá je tento seriál světlá vyjímka..při srovnání s perlami typu Nováci, Nováci 2 a jim podobné skvosty je čistě pokrytecké dát míň než jednu hvězdu..kráásně jsem to napsal, šikula ()

MiniMer

Můj nejoblíbenější český seriál. Co díl,to perla. Možná jsem trochu benevolentní,co se týče hodnocení,ale já prostě musím dát plné hodnocení. Už za tu kopu hlášek a skvělé postavy-u mě vedou Ozzák,Marcelka a Lexa. ()

J.Mayen odpad!

Sračka jak noha, Nova pokračuje v režii svých ubohých sitcomů, které milerád řadím někam na úroveň odpadních vod, s megatrapákem Dejdarem v hlavní roli. Nic strašnějšího než seriál v produkci Novy snad ani neexistuje. A že prý 46tý nejoblíbenější seriál? Proboha co má ten národ v hlavě? Měl jsem o něm o trochu lepší mínění popravdě. ()

route60

Blbnutí i když někdy vtipné nedělá dobrý sitcom, sled jen tak chaotických scén a někteří herci přehavají (Matonoha) až do trapnosti no Comeback mě vůbec nesedl. ()

skinny9

Hodně lidí ani neocení skrytou genialitu tohoto zdánlivě nudného sitcomu, zavrhnout ho po prvním nepodařeném pokusu o vtip by ho uměl každý, porozumět super vtipům už ne. Dle mého názoru nadprůměrný český sitcom! ()

Hruskovice

Hospoda byl pro mě jediný kvalitní, vtipný sitcom po hrozně dlouhou dobu, až do Comebacku :) Snad se někdy vyklube něco ještě lepšího, aby český humor neupadal... 3/5 ()

Reiner odpad!

Hloupost skloubená s trapností a NEvtipem. Hodno pro osoby duševně choré, bez mozku. Tohle že má být vtipné?! Vždyť tohle je urážka vtipu, příklad nesoudnosti. Divím se některým hercům, že tam jsou. A za prachy proč ne, že?!! ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý