Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Prubner

Je vidět, že se tvůrci na tom americkém školení něco naučili. Má to opravdu všechny znaky sitkomu, především jasně vyprofilované komické postavy, které jsou navic přesně zahrané, a režii s citem pro vtip. Příběhy v jednotlivých dílech nejsou vždycky nejpovedenější, ale dialogy jsou vesměs slušné. Zatím nejlepší český pokus o sitkom. ()

BradleyT

Trošku ujetý komediální seriál, který si nehraje na nějaký umělecký dojem a spíš se snaží pobavit. Přijde mi to jako snúška scének někde u táboráku než klasický seriál. Tohle tu asi ještě nebylo - a je to ukázka toho že i z mála se dá vytěžit maximum. ()

MartyMcFly89

Parodie na metalové prostředí se mi líbí, tenhle styl tu ještě nebyl. Dejdara mám rád. Přehrávaný falešný smích nikoliv, ale nebyl ten snad i u Červeného trpaslíka, kterého máme rádi ? Horší průměr ()

Bratr

nehoráznost!! to je jediné slovo, které vystihuje tuhle trapnost. Jsem milovníkem sitcomů, tenhle žánr je pro mě svatý a nova tento můj grál potřísnila neskutečným výkalem. Co musím vypíchnout, jsou interiéry! Nevím, kdo dělá v nově architekta, ale je zřejmé, že není schopný vytvořit věrohodné prostředí, jak bytu, tak třeba toho krámu s osmi cédéčky, takže vlastně nosného atributu žánru. Sitcom s hnusným gaučem postaveným uprostřed ikea interiéru prostě musí stáhnout celý seriál ke dnu, ač Martin Dejdar šlape vodu jak o život, ze dna se asi neodrazí. Odměňuji ho ale hvězdičkou. ()

TomasR

Po dnešním díle (27.11, Sliby chyby) hodnotím nejvyšším počtem. Devět z deseti psychologů doporučuje Comeback jako kvalitní antidepresivum! ()

SB

Seriál trpí nerozhodností, zda je jeho cílem slušná, ale nenáročná zábava, či zda je myšlen jako novácká zábava, díky čemuž se v něm střídají docela podařené a neotřelé frky s frky primitivními. Naštěstí ty lepší převažují, ale i tak to na 3 hvězdy nestačí. P.S.: Dejdarův Ozzák je velice vydařený metloš, do Dejdara bych to nikdy neřek. Doplnění 23.4.2009: Mezitímco díl Berňák byl díky (pro mě novému objevu) Norbertu Lichému výborný díl, včerejší Narozeniny byla primitivní, novácká zábava a bezkonkurenčně zatím nejhorší díl. ()

Saljack

Po všech těch ordinacích, pojišťovnách a VKV konečně pořádný seriál z české tvorby, který stojí za to. Martin Dejdar jako Ozzák je super. Ale hlavně je to vtipný a to mi stačí. ()

Vegavinc

Srovnávat tento sitcom například s IT crowd nebo Black Books opravdu nemžu .... ale na naše poměry je to vcelku solidní práce. Někdy se i směju a proto dávám optimisticky za *** ()

m.xFuck

Ze všech pitomejch seriálů, co nova natočila, se mi tenhle líbí nejvíc a Ozzák je skvělej. Že je to místy hluché dokážu skousnout a pořád si dám radši třikrát Comeback než jednu Ordinaci... ()

White-Man

Kdo by to byl řekl, že i u nás může vzniknout taový povedený seriál. Znám spoustu lidí, kterým se nelíbí. Já si ale nemohu pomoci a musím říci, že mě se prostě líbí. Hned na začátku je vidět, že se tento seriál veze na vlně populárních amerických seriálů, ale s kombinaci s českým humor toto spojení nedopadlo vůbec špatně. Je jen jediná drobnost, která mi nesedí. A tou je ztvárnění Dejdara jako vášnivého metalisty. Jeho hlas prostě není to pravé metalové. ()

Adam's

Očekávání naprosto nulové, o to větší následovalo překvapení, že tu máme první sitcom západního střihu (znalci Takové normální rodinky prominou), který je i vtipný. Úroveň dílů je dost kolísavá, ale natočit v tuzemských podmínkách komediální seriál o třiceti dílech, aniž by člověk při sledování obracel oči v sloup, to zasluhuje uznání. Ve srovnání se západní produkcí nikterak originální počin, ale poctivě odvedená řemeslná práce. Snad vydrží nasazení... ()

Lalu odpad!

Omlouvám se všem, kterým se tento seriál líbí, že je asi urazím. Ale já ho vážně nesnáším. Neshledávám na tom nic vtipného. ()

Mustaffa

Kýčovitě nevtipné, jak typické pro seriály z českých luhů a hájů. A k tomu si myslím, že nejsme národ, kterému by byl žánr sitcom blízký. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý