Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Lilith03

Legendární seriál a nejlepší sitcom! Miluji ty hlášky a dodnes nechápu, jak se jim povedlo udělat něco tak dokonalého. Co věta, to top hláška a co postava, to originální charakter. Moje nejoblíbenější postava byl vždy Lexa a mám ráda i Ivu a Ozzáka, ale úžasní jsou všichni. ()

mnaucz

Asi jediný sitcom amerického stylu, který u nás v Čechách prorazil a stojí za to. Možná ten motiv hudební průmyslu tomu přidává. Přeci jen... kombinace Gotta, Vondráčkové a Rolling Stones, ACDC a dalších... ta je prostě vděčná. Seriál oddechový a rozhodně vhodný jak pro mladistvé, tak starší. Tomáš Matonoha, kterého moc herecky nemusím, mi zde vůbec nevadil. Martin Dejdar je tu k nepoznání od svých jiných hereckých úloh, čímž u mě získal plusové body. Doporučuji všem, co rádi zasmějí, nechtějí nic moc složitého, ale zároveň nechtějí úplný brak. ()

Bubakoff

čistej odpad po deseti minutách sledování...bože, bože...kdyby byla olympiáda v trapnosti...atakuje tohle veledílo bednu... tohle jsem napsal v roce 2008 a otevřeně přiznám, že jsem byl naprosto vedle...ve srovnání s dalšími sitcomy je tohle prostě naprostá česká špička a proto musí dostat pět hvězd... ()

Fill16

Společně se Soukromými pastmi (ne teď neporovnávám) nejlepší dílo z produkce TV NOVA hned po známém českém pivním sitcomu Hospoda. Má to vtip a švih, znalci se zasmějí. Dejdar je bezvadnej a Kristýna Leichtová od Üčastníků zájezdu hodně překvapila. Rád se na to dívám :) ()

njuska odpad!

Tak jsem se tesil, na "novy styl " novackych sitkomu. Bohuzel, zasadni zklamani. Nova proste klasicky sitkom natocit neumi. Takze, jelikoz nejsem poloimbecilni divak, ktery se u masiny cely den v praci tesi, jak si sedne ke "kamaradce" Nove, musim napsat, ze tento serial je naprosty odpad. Nezasmal jsem se ani jedne scence a prave polodebilne se chovajici Dejdar me odpudil "tou posledni kapkou". ()

badajajuak

Myslím, že to není až tak špatné, ostatně celkové hodnocení to zde jen dokládá... Občasné trefné rockerské vtípky jsou přesně podle mého gusta... ()

Jirka1111

Na novácký seriál až příliš dobré. Táhnoucí osobou je sice jen Martin Dejdar, ale stojí to za to. Je sice pravda, že hodně hudebních odkazů průměrnému divákovi (a hlavně teenagerům) nic neřeknou, ale pro ty ostatní jsou některé scénky velice vtipné. ()

Masquerade

Nevím jak vy, ale já jsem potěšen. Sice na NOVU věčně nadávám a jejich pořady jako Anděl či Ordinace stoji za prd, nicméně tohle se povedlo. Ano, není to zrovna fér dávat stejně hvězdiček Big Bang Theory a Comebacku, avšak já je dám. Dejdarův Ozzák je výtečnej, a ještě bych vyzdvihnul roli Lexy, ti jasně táhnou tento seriál. Držím pěsti, ať tento sitcom vydrží, vždy se na něj velmi rád podívám. Tato vyjímka povrzující pravidlo v kvalitě výroby NOVY chválím. Let´s rock! ()

0linA

Vidím, že těch mých 5* tu působí, tak nějak divně, ale mně se tento sitcom líbí. Zatím jsem se u každého dílu zasmál, a to je myslím, dobré znamení. Martin Dejdar alias Ozzák naprosto exceluje a ani další herci nejsou kvalitativně pozadu. Ale hlavně, je to po sérii Ordinací, Pojišťoven, Vztahů a dalších sra*ek konečně něco na co se dá v televizi koukat. ()

zawa

Je to české, je to sitcom, je to vtipné. Sice nedosahuje kvalit jako Přátele či jiné sitcomy ze zahraničí, ale pro mě je to snaha něco vytvořit a diváka pobavit. Rozhodně nejlepší v současné době u nás.75% ()

Elissabet

JEDINÝ opakuji JEDINÝ český seriál na který jsem se kdy byla schopna dívat. Nikdy by mě nenapadlo, že náš národ (a nic proti) je schopen natočit něco takhle vtipnýho a chytlavýho. Ozzáka si zamilujete hned a ostatní postavy taky plus ještě všechny ty hlášky. Zabijte mě ale já myslím, že to je nejlepší českej seriál. ()

R.Drson

Tento počin má opravdu velký potenciál stát se opravdovým sitcomem, bohužel však doplácí, jako většina českých seriálů, na rozpočet a nevyváženost jednotlivých dílů a gagů. Osobně mě překvapil Ozzák, u kterého jsem nečekal takový ohlas (který jsem skutečně zpozoroval a nemyslím tím PR akce novy). Valná většina hodnotících přičítá špatnou kvalitu seriálu české mentalitě, která prý nedokáže konkurovat zahraničí. Myslím si, že my nemáme moc velké právo srovnávat naši tvorbu se zahraniční, protože na ni máme příliš subjektivní pohled (buď ji nekriticky zbožňujeme nebo se jí štítíme) ()

Swinger

Viděl jsem jeden díl, na další jsem se už nezmohl a to jsem doufal, že nova vytvoří aspoň ucházející sitkom. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý