Soukromé pasti (TV seriál)

Private Traps

Súkromné pasce

Česko, 2008–2011

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová, Jiří Bartoška, Tereza Ramba, Zuzana Norisová, Sandra Nováková, Jiří Langmajer, Lukáš Vaculík, Libuše Šafránková, Anna Polívková, Dana Syslová, Oldřich Navrátil, Míra Nosek, Ivana Chýlková, Robert Jašków, Ondřej Kavan, Vladimír Kratina, Filip Tomsa, Vanda Hybnerová, Leoš Noha, Ladislav Hampl, Jaroslav Plesl, Zuzana Kajnarová, Adam Mišík, Petra Lustigová, Emília Vášáryová, Tomáš Hanák, Jiří Ornest, Zuzana Bydžovská, Taťjana Medvecká, Saša Rašilov nejml., Jiří Wohanka, Igor Chmela, Stanislava Jachnická, Eliška Balzerová, Tereza Brodská, Jitka Molavcová, Michal Dlouhý, Libuše Švormová, Kristýna Leichtová, Denisa Demeterová, Eva Leinweberová, Kristina Bastienová-Kloubková, Jana Krausová, Táňa Pauhofová, Daniel Svoboda, Veronika Žilková, Miroslav Táborský, Lenka Kodešová-Skopalová, Milena Steinmasslová, Jan Cina, Roman Mrázik, Berenika Kohoutová, Jana Břežková, Vladimír Kudla, Teresa Branna, Martin Finger, Hana Seidlová, Jitka Nerudová, Simona Babčáková, Zuzana Stivínová, Monika Hladová, Barbora Poláková, Vanda Konečná Károlyi, Petr Štěpán, Jitka Smutná, Nikol Fischerová, Lucie Žáčková, Ela Lehotská, Vlasta Žehrová, Miroslav Pánek, Denisa Kubová, Natálie Drabiščáková, Jiří Ployhar ml., Martin Davídek, Pavla Beretová, Kristýna Podzimková, Vojtěch Dyk, Kryštof Hádek, Hana Maciuchová, Jiří Vyorálek, Jiří Mádl, Petra Špindlerová, Luboš Veselý, Eva Režnarová, Tereza Kostková, Jáchym Kraus, Tomáš Matonoha, Jana Stryková, Miluše Bittnerová, Aleš Brichta, Anna Sikorová, František Němec, Irena Máchová, Robert Nebřenský, Ian Hamilton, Markéta Tannerová Šebesťáková, Tereza Tobiášová, Václav Neužil ml., Klára Apolenářová, Vladislav Rousek, Jakub Štěpán, Sára Sotonová, Kateřina Veckerová, Vendula Ježková, Jana Malá, Pavlína Štorková, Miloš Vávra, Natalia Astashina, Erika Deutschová, Helena Houdová, Tatiana Dyková, Brian Caspe, Milan Brabec, Jiří Hájek, Bohumil Klepl, Marián Mikš, Kryštof Rímský, Tomáš Turek, Filip Kubíček, Ivan Rajmont, Barbara Lukešová, Tereza Petrášková, Svatopluk Schuller, Marie Spurná, Marie Málková, David Matásek, Jan Unger, Hana Holišová, Hana Ulrichová, Helena Plecháčková Korejtková, Ivana Uhlířová, Diana Šoltýsová, Lada Jelínková, Jiří Kniha, Šimon Schierreich

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých a těm zase pomáháme my. Plně vystihující slogan. Zdá se, že Bakalářům zvoní hrana. Nově se konečně něco povedlo. Příběhy obyčejných lidí, které dnes a vlastně denně potkáváme v metru, tramvaji nebo prostě jen na ulici. Skutečně si mladá žena musí na studium vydělávat jako prostitutka? Má manželství po třiceti letech šanci na přežití? Co sexuální zneužívání dětí? Ptám se sama sebe, kde je chyba. Je to vnás nebo v systému? Jsme oběti doby? Tyto příběhy stojí za to je vidět. Zamyslet se alespoň jednou nad nimi.(12.9.2008)

Soukromé pasti jsou nadprůměrný DOMÁCÍ počin. V mezích nejmenované koláčové a původně železné televize je to asi její vrchol. Je to takový svěží vítr. Ne všechny epizody mě oslovily a ne všechy se mi líbily. Ale ono to může být i tématy která teď nemusím chápat a s věkem se mi přiblíží. Taky ne všechny epizody byly důvěryhodné. Ano to všechno je pravda. Ale i tak je to zkrátka skvělý výkon.(27.11.2008)

• igi B.

Tak to je zase fak jak ze života... :-[.. A ještě toho bude nově jedenáct (Nova jebenás ;-) dílů! Celkem tedy dvanáct hodin (b)analit coby obraz / odraz doby, v níž někteří teda jako takhle že nějak mají podle Novy žít... ALE! Ono nakonec je to opravdu jedno, že je to takové jednooké mezi slepými. Protože - ač se to sice >tváří< , že o něco jde - je to zase jenom taková umělá hra na umění, rádoby živoucí story vycucané z palce, klišé na klišé, rutinní >trendy< televizáčtina... Nic víc... :-/ - - - P.S. (Ad 1. díl) Psina je, že T.V. se nakonec přes všechny ty TV srajdy, ve kterých už dělala velkou hérečku, pročudlila až do serriálového novodráma! To je teda fakt past. Takový malý novoidní psycho. Tak "bajbaj" Táňo... :-/ - - - (Ad 2. díl) Tož v druhé partii jsme se mimo jiné dozvěděli, že muži jsou "...fLustrovaní..."(Langmajer) a tchán "...potenciONální..." (Nováková) . . . 8-o . . . Hotovej flus na onál... :-/ . . . Nováci inťáci musí onanovat blahem... .-( - - - (Ad 3. díl) Ne-vi-děl 8-o ! ! ! Můj život ztratil smysl. A tak lezly lezby, pani Norisová, chuck kuck kuckykucky... :,-/ - - - - - (Poprvé viděn první - a v tu chvíli i s pocitem, že nejspíš i poslední - díl 10.9.8... /haha, to je úplně symbolicky "od desíti k..." :-/, původní komentář zde jako třetí - 10.9.2008... - - - Doplněno 18.9.2008: Nu, podlehl jsem a protrpěl i tu dvojku, do třetice všeho dohoven... - - - Doplněno 25.9.2008:  Nu, všechno je zas asi jak má být... ;o) - - - Doplněno 2.10.2008:   (M.;-)P.S.:  M-A-S-T-I-T  P-A-S-T-I  ! ! !  Definigitivně...  :o((((10.9.2008)

Na Soukromých pastích je jasně vidět rozdíl mezi herci jenž v nich hrají a herci Ordinace z Růžové zahrady. Zatímco v Ordinaci hrají druhořadí herci, co se na své scény a role připravují pár hodin, takže pak předvádějí grimasy, umělé emoce a naprosto odporné vtipy, tak v Pastích hrají herci prvořadí, herci co mají roli jen jednu v jednom díle a na tu se připravují dny a týdny, takže jsou Vám (alespoň mně) sympatičtí, chápete jejich činy a emoce jenž hrají, jsou kurevsky hodně přesvědčivý.(24.9.2008)

První díl měl určitě hereckou kvalitu, ale zase spoustu nedostatků: to opravdu, když dvě osoby telefonují, musí být v podkresu "bublající" zvuk, aby nás o tom usvědčil? proč jsou auta na silnici slyšet víc než dialogy? Promluvy hlavní hrdinky do kamery? aj. 50%._____ Druhej díl opět trochu trpí tím co první. Po první výborné půlce přijde těsně za sebou několik WTF momentů, ze kterejch se skoro nevzpamatuju. A ty promluvy do kamery jsou opravdu hodně špatná scénáristická berlička. Za Langmajera a Novákovou 70%_____ Škoda, že je Norisová tak bídná herečka, jakmile má začít hrát emoce, tak odcházím zvracet. Třetí díl 70%._____ Čtvrtej díl nepřinesl nic moc novýho, jen standard SP, takže 50%._____ Pátej díl = herecký koncert Vášáryové, Bartošky a Cibulkové, hlavně Vášáryová nemusí nic říkat, stačí její pohled do kamery, zatím nejlepší díl - 80%_____ Sedmý díl: Etzler na mě vždycky působil jako úchyl, takže v týhle roli mi seděl. Tomuhle dílu se dá jen málo věcí vytknout, téma zneužívání dítěte rodičem se povedlo zpracovat velmi dobře a asi i velmi přesně. 80%._____ Po dlouhý době projekt některý z českejch televizí, kterej mě zaujal a kterje budu sledovat pravidelně.(10.9.2008)

• - V epizodě "Jiná láska" si jednu z hlavních rolí zahrála Zuzana Stivínová, která v době natáčení měla krátké vlasy. Svou roli proto odehrála prakticky celý v paruce. (MTHRFCKR)

• - Epizoda "Tatínkova holčička" vzbudila mimořádný ohlas a v roce 2009 získala prestižní ocenění na 11. Mezinárodním festivalu televizní tvorby v La Rochelle. (MTHRFCKR)

• - V epizodě "Jiná láska" Daniela vyhazuje z okna komplet povlečení postele. V dalším záběru je ale s přítelkyní v posteli s bílým prostěradlem. (Twyer)