Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  ****

  Netradičně začnu komentář k dobrému filmu nedoporučením. Nedoporučuju se na 50/50 dívat ve vlaku. Já se na něj při cestě vlakem díval, ke konci jsem si pěkně tiše zaslzel, a měl jsem co dělat, abych se před cizími cestujícími v kupé nerozevzlykal nahlas. To by bylo potupné :-D. No ale k filmu - všechno dobré. Joseph Gordon-Levitt potvrzuje svoje herecké kvality. Tak trochu je mi líto Bryce Dallas Howard, která si letos ve dvou oscarových nadějích zahrála takové nesnesitelné krávy, že už ji s tímto typem postav budu mít nejspíš navždy spojenou. Ve filmu se míchá spousta emocí, od smutku po radost a veselí, působí to přirozeně a upřímně, žádný kalkul kvůli oceněním. Být to useklé v nejsilnějším momentě chvíli před koncem, jdu na pět hvězd. Nastavovaný závěr velmi pozitivní dojem z filmu ... nechci říct přímo zabíjí, ale snižuje. Bohužel. Nejednoznačnost by filmu s názvem 50/50 jenom prospěla.(2.12.2011)

 • Spiker01
  *****

  Někdo by film mohl nazvat melodramatickým škvárem a odsoudit 50/50 už z principu. Já rozhodně ne. Z filmu je cítit, že k tématu autoři mají nějaký bližší vztah a Gordon-Levitt to umí tak fantasticky podat, že jsem byl unešen a naprosto vtáhnutý do příběhu...90%(7.2.2015)

 • Malarkey
  *****

  Film o životě, o všední realitě, o problémech, které je třeba řešit a nevzdávat život jako kdejakou připosranou hru na babu. 50/50 je skvělý film, brutální citová ždímačka, ale moc hezky se na ní koukalo. Za to mohli hlavně herci, kteří byli takoví, jak je chci znát. Sví a osobití. Všechno, co šlo, v tomhle filmu sedlo a já konečně po delší době opět viděl film, kde výsledkem je obrovská chuť žít. A to zvedne náladu...(15.11.2012)

 • gogo76
  ****

  "Tvoja mama má muža s ktorým hovoriť nemôže a syna, ktorý s ňou hovoriť nechce..." Skutočne som asi nevidel veselší film na tak smutnú tému. Výborne som sa bavil a v jednom momente som začal uvažovať, kde sa dajú kúpiť tie "usmievavé koláčiky". S. Rogen je ten kto tu chrlí vtipy a Lewitt sa so situáciou vyrovnáva po svojom, berie to triezvo a vie, že jeho šance na život sú skutočne 50/50. Nebol som si istý ako operácia v závere dopadne, nálada je kolísavá, preto to mohlo dopadnúť akokoľvek. Celý film je zvláštnou ale fungujúcou kombináciou optimizmu a pesimizmu , ktorá vás zaručene dostane. Či vás pobaví alebo dojme si netrúfam odhadnúť. Je to 50/50. Film 80%.(6.2.2016)

 • Shakers
  ****

  V podstate taká obyčajná dráma, ktorá ani tak nezaujme príbehom ako skôr postavami. Joseph Gordon-Levitt,a Seth Rogen vytvorili skutočne vtipnú dvojku, ktorá dokáže utiahnuť film a zároveň aj zabaviť. Príjemne ich doplna aj ženské duo Anna Kendrick a Bryce Dallas Howard. Síce trochu priehľadná, ale fajn dráma s nádychom komédie. 80% - 4*(9.10.2013)

 • - Když Adam (Joseph Gordon-Levitt) mluví telefonem s Katherine (Anna Kendrick) den před svou operací, v prvních dvou záběrech má telefon u pravého ucha, ale v dalších u levého. (ELBobes)

 • - Adam (Joseph Gordon-Levitt) nosí ve filmu hodinky Citizen PMU56-2373. (Roland Sands)

 • - Seth Rogen prohlásil, že když mu jeho přítel (Will Reiser) oznámil, že má rakovinu, zrovna seděl na záchodě. Ačkoliv to oběma připadalo směšné, pro film to bylo příliš nechutné. (akisha)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace