Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ant
  ***

  Co k tomuhle filmu říct? Rakovina je svině a Gordon-Levitt je skvělý herec, což není nic, co bych už dávno nevěděla. 50/50 k tomuhle tématu přistupuje s klasickou citlivostí a s odlehčujícím humorem, který obstárává Seth Rogen. Tohle všechno z 50/50 dělá příjemnou a občas dojemnou podívanou, ale bohužel se to drží v rovině "Děkuji, další prosím!" a víc než 3* prostě dát nemůžu.(7.12.2011)

 • Radek99
  ****

  Romantická komedie o rakovině. Vynikající romantická komedie o rakovině! Sice trochu falešně pozitivní, ale přesto fungující. Režisér Jonathan Levine se po neméně vynikajícím přesahově podobném The Wackness posunul trochu více do komorní polohy, ale přesto je znovu meritem jeho filmu především reflexe života postrádajícího smysl, tentokráte ovšem v mezní situaci boje s chorobou ohrožující samu podstatu života - jak velký je ovšem posun ve vyznění filmu, to nejlépe reprezentuje samotné filmové finále. Pozitivní vyznění je nebývalé. Škoda těch šablonovitých mustrů ve scénáři, s trochou rafinovaněji zakódovaným poselstvím by byl celý snímek mnohem působivější... PS: Seth Rogen zase po dlouhé době hraje v dobrém filmu. Neuvěřitelné... :-)(21.6.2012)

 • Kaka
  ****

  Konečně film o velmi vážných věcech podaný akorátní, vyváženou optikou oscilující přesně mezi vážnou drámou a černohumornou dirty komedií krásně ukazující, že i vážná nemoc se dá brát jinak, nežli slzami a pocitem bezmoci. Žádné klišoidní fráze a když tak čistě cílené (Kendrick), žádné zbytečně patetické emoce. Tomuhle filmu dominuje zdravý selský rozum a spousta skvěle inscenovaných pasáží všedního dne. Levitt má velký talent a cit pro výběr rolí. Seth Rogen pro změnu dělá to co umí nejlépe. Hrát neohrabaného, dobrosrdečného, vulgárního řízka.(1.9.2016)

 • Rex Mundi
  ***

  Veľmi vysoké hodnotenie a žánrové zaradenie sľubovalo niečo extra. Pomerne rýchlo som však zistila, že zázrak sa nekoná. Iste, v tomto filme je narovinu povedaných pár vecí, aké sa vo filmoch často nehovoria a v téme vyrovnávania sa s rakovinou sa pokúša zachovať aspoň také zdanie realizmu, aké diváci znesú. Ale nefunguje to ani ako cynická komédia ani ako skutočná dráma. Je to romantický hybrid zas a znova sa snažiaci len podojiť emócie vďaka najrôznejším klišé. Napriek dávke cynizmu a snahe o ľudský prístup miešaný s krutou realitou... je proste príliš zidealizovaný. Hrá na city, ale nemá veľké ambície púšťať sa do komplikovanejších úvah. Je proste príliš učesaný, príliš romantický, príliš hollywoodsky. Od začiatku viete, o čom to bude a ako to skončí. 3* za citlivé spracovanie sú akurát dosť.(1.2.2012)

 • misterz
  *****

  Od tohto filmu som si začal všímať J.G-Levitta. A to som ešte nevedel, že príde Looper alebo Lincoln. Podal tu neskutočne perfektný herecký výkon a k tomu ako bonus geniálny Seth Rogen. Títo dvaja páni sa postarali o neskutočne silný filmový zážitok. Je to film o tom, že i v tých najťažších chvíľach si treba zachovať aspoň štipku humoru a nič nevzdávať. Koniec filmu je neskutočne krásny filmový moment, niekto možno povie, že až moc presladený, ale ja tvrdím, že v kontexte deja a v rámci zachovania myšlienky a posolstva ten jediný správny. Krásna ukážka toho, že nič nemusí byť tak, ako sa na prvý pohľad zdá. To platí aj pre skutočné priateľstvo. Pre rok 2011 určite jeden z TOP filmov. Zaslúžený plný počet hviezd.(20.3.2013)

 • - Spoiler: Společnost Summit Entertainment si přála, aby se na konci Adam (Joseph Gordon-Levitt) a Katherine (Anna Kendrick) políbili. Herci i štáb se však shodli na tom, že by to vzhledem k tomu, že film je o vypořádání se s rakovinou, nikoliv milostným příběhem, nebylo správné. (G..)

 • - Název filmu vymyslela Bryce Dallas Howard, představitelka Rachel. (G..)

 • - Adam (Joseph Gordon-Levitt) nosí ve filmu hodinky Citizen PMU56-2373. (Roland Sands)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace