Film, který mě místy rozesmál, místy mi to vehnal slzy do očí. Ono nenápadné slovíčko "místy" je v předchozí větě nicméně důležité, protože ho obklopuje obrovská řada scén, které na mě zdaleka tolik nezapůsobily. Sama nevím proč, nicméně nemůžu říct, že by mě 50/50 strhlo s sebou, že bych dění na plátně naprosto podlehla, že bych se nemohla dočkat, až tento film uvidím znovu. Ze subjektivního hlediska tedy tři hvězdy, i když z toho objektivního by si ty čtyři nejspíše zasloužil.(9.12.2011)

No one wants to fuck me. I look like Voldemort. Tomuto filmu proste niet co vytknut, takze sa o to ani nebudem snazit. Skvely Joseph, este lepsi jeho batshit crazy friend Seth, podmaniva Anna, do toho presne humor, ktory mi sadol ako prdel na serbel (ked su spolu ti dvaja, tak Pat a Mat suvix) a o OST ani nevravim, Som nesmierne rada, ze ku konca roka sa nam tento dost biedny rok na filmy zacina konecne rozbiehat :) PS: Pearl Jam na konci je proste taka smakovicka, ze tomu musite buchnut pat hviezd uz len z principu.(16.12.2011)

Konečně zase jednou film, který mi sedl, a nic mně v něm nepřišlo divné. Tohle se Levinovi povedlo, moc pěkný film, který dokáže zaujmout. Z Gordon-Levitta se stává dobrý a sympatický herec. Poměrně krátká stopáž určitě potěší, film je ucelený a nenabízí nudné momenty. Palec nahoru! 80%(10.1.2012)

Aj keď úvodné podanie z rakety Setha Rogena mierilo na čiaru humoru, Joseph Gordon-Levitt svojou hrou odpovedal stále mimo zabaveného ihriska a vždy triafal do trpkej životnej siete. Tento stret bezstarostného komika a nešťastného zúfalca, ktorý sa postavil zoči voči neúprosnej rakovine ponúkol občas aj šťavnaté prekvapenie. Počas celého filmu sa pingpong-oval dramatický a komický scenár, no v končenom vyvrcholení pôsobil ozaj dramaticky. Jednou z ťažkých a dobre mierených chvíľ bolo aj to, že človeka nachádzajúceho sa už tak vo veľmi ťažkej situácii zradí ešte aj najbližšia osoba a pri záberoch v nemocnici a na operačnom stole mi už bolo mladého Adama ozaj ľúto. Jednoducho mu život nakladal stále viac na jeho ramená až nakoniec po vytrvalom súboji so všetkými neresťami sa dočkal vysnívaného a zaslúženého stretnutia. U mňa 60%.(2.12.2012)

Až v momentně, kdy jsem se pokusil představit si, jaký to asi je pocit ztratit v sedmadvaceti naději, mi po dlouhé době u filmu slza ukápla. Ultimátní citová vydíračka, na kterou se po většinu času moc pěkně dívá. Je to zároveň první film, ve kterém mi JGL konečně přirostl k srdci. Atmosféru příjemně odlehčuje svým typickým, byť na uzdě se držícím, humorem Seth Rogen, a ostatně i obě dámy a představitelé rodičů hlavního hrdiny pásnou do svých rolí jako prdel na hrnec, takže já jsem si tento film užil víc, než-li jsem původně čekal. Hodně dobrý je i soundtrack. Asi už měknu, ale jednou za čas....doporučuju!(24.6.2014)