No one wants to fuck me. I look like Voldemort. Tomuto filmu proste niet co vytknut, takze sa o to ani nebudem snazit. Skvely Joseph, este lepsi jeho batshit crazy friend Seth, podmaniva Anna, do toho presne humor, ktory mi sadol ako prdel na serbel (ked su spolu ti dvaja, tak Pat a Mat suvix) a o OST ani nevravim, Som nesmierne rada, ze ku konca roka sa nam tento dost biedny rok na filmy zacina konecne rozbiehat :) PS: Pearl Jam na konci je proste taka smakovicka, ze tomu musite buchnut pat hviezd uz len z principu.(16.12.2011)

Gordon-Lewitt si vybírá v poslední době zajímavé role ve skvělých filmech. Role Adama v 50-50 sem patří také. Téma "rakovina" je podáno neotřele, ne prvoplánově dojímavě vydíracím způsobem. Velkou zásluhu na tom mají i herecké výkony - právě Gordon-Lewitt je výborný ve všech polohách - ať už je naštvaný, vystrašený, nebo snažící se být v pohodě. Osobně se mi i hodně líbila postava matky Anjelicy Huston.(27.12.2012)

50/50 je vtipným dramatom alebo smutnou komédiou. Preberte si to po svojom. Každopádne, ja film vnímam ako život samotný. Je trpký, ale zároveň i radostný. Život Adama a jeho okolia zo mňa dokázal vyšťaviť nejednu slzičku a keďže niečo takého považujem pri filme za obrovské plus, spolu s komediálnymi vložkami, roztomilou Annou Kendrick a sympatickou dvojkou Rogen a Gordon-Levitt, nemôžem hodnotiť inak ako plným počtom.(5.8.2012)

Když život píše silné příběhy, dívá se na ně samo. Seth Rogen udělal moc dobře, že kamaráda přemluvil k napsání scénáře a stejně dobře udělal, když si střihnul svou dosud nejlepší roli. Jako neotesance jsme ho sice viděli nesčetněkrát, ale právě v melancholické komedii, ze které lidskost svítí společně s nekompromisními hláškami, se ideálně našel. A protože jen málokdo je lepším průvodcem po real-life komediích než Joseph Gordon-Levitt, nezbývá než se spokojeně usmát, utřít nějakou tu schovanou slzu a říct si jediné. Life is good.(31.1.2012)

Od tohto filmu som si začal všímať J.G-Levitta. A to som ešte nevedel, že príde Looper alebo Lincoln. Podal tu neskutočne perfektný herecký výkon a k tomu ako bonus geniálny Seth Rogen. Títo dvaja páni sa postarali o neskutočne silný filmový zážitok. Je to film o tom, že i v tých najťažších chvíľach si treba zachovať aspoň štipku humoru a nič nevzdávať. Koniec filmu je neskutočne krásny filmový moment, niekto možno povie, že až moc presladený, ale ja tvrdím, že v kontexte deja a v rámci zachovania myšlienky a posolstva ten jediný správny. Krásna ukážka toho, že nič nemusí byť tak, ako sa na prvý pohľad zdá. To platí aj pre skutočné priateľstvo. Pre rok 2011 určite jeden z TOP filmov. Zaslúžený plný počet hviezd.(20.3.2013)

• - Film měl původně vyjít pod názvem I‘m With Cancer. Poté byl projekt přejmenován na Live With It. První návrh scénáře byl Willem Reiserem pojmenován „How I Learned Nothing From Cancer". (Beastmaster4)

• - Most, který je vidět v úvodních titulcích, je Lions Gate Bridge ve Vancouveru, jmenovec Lionsgate Entertainment, což je studio, které film podpořilo. (akisha)

• - Když si Adam (Joseph Gordon-Levitt) dělá seznam věcí, které v životě neudělal, jednou z nich zmínka o tom, že ještě nikdy nebyl v Kanadě. Tato scéna však byla, stejně jako většina ostatních, natočena právě v Kanadě. (G..)