"Tvoja mama má muža s ktorým hovoriť nemôže a syna, ktorý s ňou hovoriť nechce..." Skutočne som asi nevidel veselší film na tak smutnú tému. Výborne som sa bavil a v jednom momente som začal uvažovať, kde sa dajú kúpiť tie "usmievavé koláčiky". S. Rogen je ten kto tu chrlí vtipy a Lewitt sa so situáciou vyrovnáva po svojom, berie to triezvo a vie, že jeho šance na život sú skutočne 50/50. Nebol som si istý ako operácia v závere dopadne, nálada je kolísavá, preto to mohlo dopadnúť akokoľvek. Celý film je zvláštnou ale fungujúcou kombináciou optimizmu a pesimizmu , ktorá vás zaručene dostane. Či vás pobaví alebo dojme si netrúfam odhadnúť. Je to 50/50. Film 80%.(6.2.2016)

,,...JÁ NEKOUŘÍM, NEPIJU, RECYKLUJU...“...,,VÁŠ PŘÍPAD JE VLASTNĚ DOCELA FASCINUJÍCÍ, PROTOŽE VAŠE RAKOVINA JE VÝSLEDEK VELICE VZÁCNÉ GENOVÉ MUTACE CHROMOZOMU 17P V P53 GENU....“ /// Adam nezažil kuřbu už 6 měsíců (...jo, hraje tu Seth Rogen) a teď mu řekli, že má raka. Šance na život stejná jako ta druhá.... Milej (a trošku i vtipnej) film o rakovině (hmm...), chemo, vedlejší účinky (samá vtipná situace, že?)... Vono totiž dělat si z toho legraci může bejt inspirující. TAK JAK TI JE? (na co se maj asi tak zeptat?) Moudrosti, který s rakovinou nesouvisej... BUDEŠ V POŘÁDKU... (co maj asi tak říkat?) Vydíraj kurvy! I když se to snažej zamaskovat, ale já je i přes vlhký oko prokoukl (nebo je to realita?). Abych nezapomněl: je důležitý mít přátele (i bez raka). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím si, že Patrik Swayzey je ready. 2.) Zjistím, že i rakovina má nějaký klady. 3.) Thx za titule ,,unchained“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(8.1.2012)

Rovnou přiznávám, že z filmů o rakovině nejsem nijak odvázaný. 50/50 byl však filmík místy vtipný, i když jako komedii bych ho vzhledem k tématu na rozdíl od ČSFD neoznačoval. Hodnotím tedy také 50/50 - tři hvězdy. Trailer: http://www.csfd.cz/film/264993-50/videa/(6.2.2012)

Až v momentně, kdy jsem se pokusil představit si, jaký to asi je pocit ztratit v sedmadvaceti naději, mi po dlouhé době u filmu slza ukápla. Ultimátní citová vydíračka, na kterou se po většinu času moc pěkně dívá. Je to zároveň první film, ve kterém mi JGL konečně přirostl k srdci. Atmosféru příjemně odlehčuje svým typickým, byť na uzdě se držícím, humorem Seth Rogen, a ostatně i obě dámy a představitelé rodičů hlavního hrdiny pásnou do svých rolí jako prdel na hrnec, takže já jsem si tento film užil víc, než-li jsem původně čekal. Hodně dobrý je i soundtrack. Asi už měknu, ale jednou za čas....doporučuju!(24.6.2014)

Nevedel som si predstaviť ako môže vyzerať kombinácia komédie a drámy s takou vážnou témou ako je rakovina. Po pozretí mám trochu zmiešané pocity. Keby tvorcovia upustili od tej komediálnej linky, bola by to možno jedna z najlepších drám, aké sa mi podarilo vidieť. Scény, ktoré chceli byť vtipné sa mi nie vždy vtipné zdali a Anna Kendrick mi tiež nebola práve najsympatickejšia. Tak som sa nakoniec ani veľmi nesmial ani neplakal. Ale oplatí sa to vidieť, niektoré časti sú skutočne veľmi vydarené. A myslím si, že Joseph Gordon-Levitt má pred sebou peknú hereckú budúcnosť.(11.1.2012)