Externí recenze k filmu (4)

 • Filmovysvet.kellyclarkson.cz (Petra Satková) *****

  "50/50 je film, který musíte vidět všichni. Je to vážně výborný snímek, po kterém si uvědomíte, co jsou skutečné problémy. Dokáže rozveselit i rozbrečet. Na mě film zapůsobil opravdu hodně a stal se z toho můj zatím nejlepší filmový zážitek tohoto roku. Pro někoho možná bude mínusem to, že už teď ví…" (více)

 • Filmserver.cz (Zbyněk Kubín) *****

  "V kině jsme sice šanci nedostali, ale 50/50 se beztak lépe hodí na příjemný večer v pohodlí domova. Vezměte partnera, otevřete si láhev vína a pojďte se pobavit na účet mladíka umírajícího na rakovinu. "No one wants to fuck me. I look like Voldemort."" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ****

  "Právě zcela nepejorativně míněné slovní spojení "účinně vtíravý film" charakterizuje 50/50 asi nejlépe. Režisérovým cílem je očividně vyvolat co nejvíc pohody, ale nezapomenout na dojetí. Gordon-Levittův hrdina bezvýhradně odpovídá typickému indie-sympaťákovi, nejinak je tomu u nejlepšího kámoše…" (více)

 • MovieZone.cz (Karel Ryška) *****

  "Neříkám, že sem tam nezahlédnete klišé, nebo že vás film překvapí nějakými úplně nečekanými dějovými zákrutami. V každém případě vás ale protáhne jedním velkým zážitkem, který se do velké skupiny diváků otiskne hlouběji, než se dalo před pár měsíci předvídat. Proto dole nacházíte tak napěchované…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace