Bez servítky

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2009, 40 min

Účinkují:

Juraj Mokrý, Richard Stanke, Viktor Horján, Paviel Rochnyak, Roman Pomajbo, Maroš Kramár, Ján Kroner ml., Jozef Vajda, Adela Vinczeová (více)

Denná reality show o varení, v ktorej každý týždeň súťaži päť hostiteľov. Každý deň má jeden z nich pre ostatných pripraviť večeru na určitú tému. Po jej skončení ostatní súťažiaci individuálne hodnotia a prideľujú body za jedlo, jeho prezentáciu a zábavu pri večeri. Vyhráva ten, kto od svojich súperov získal najviac bodov. Víťaz získava titul najlepšieho hostiteľa a 1000€. (oficiální text distributora)

sten32

Celkom pozerateľné ale na časti kde sú nejake sprosté "plejmejtky" alebo slizké celebrity sa naozaj nedá pozerať. ()

KapitanKuraz odpad!

Diel kde varila najnechutnejšia transvestita na svete v Bratislavskom Pentagone, na veleznámej Stavbárskej 42, v byte ktorý vyzeral ako smetisko a voda tiekla len v kúpeľni ktorá mala meter štvorcový, spojenej so záchodom čo nesplachoval, došiel som k úsudku že horšie to už nebude. Mýlil som sa a tento program dokázal čo iné nikdy, spojením Nory Mojsejovej a Doly Buster v legendárnej časti, alebo reakcia toho asi najafektovanejšieho buzíka ktorý po ochutnaní bravčového zistil že jedol prasa, tak sa postavil a začal grcať na zem (on totiž nevedel že bravčové je sviňa). Som dospel k úsudku, že toto nie je možné sledovať v triezvom stave a keďže verte-neverte takmer abstinujem, musím dať odpad! ()

Jard odpad!

Relácia, ktorá nemá s varením nič spoločné. Opäť ide o propagandu slovenských celebrít a ukazovanie ich súkromných životov. 5% ()

D1705

Toto sa jednoducho dalo pozerať. Len škoda, že všetko čo je dobré skončí, a potom to nahradia sprostou hrou o niké a búrlivým vínom. Jedinou dobrou náhradou boli chlapi neplačú. Mal som rád úbohosť úbohých ľudí, aj keď to nie je správne. ()

DavidDizzer odpad!

Tohle nemá nic společného s vařením, jako je např. Prostřeno! Tohle vše je jen jedna velká reality show, vse je hrané, neprirozene a predem domluvene. Stupidnejsi porad asi uz byt nemuze. Hloupe, hnusne, debilni. ()

d-nao odpad!

Po nedávnom pozretí jednej časti, kde pravá slovcelebrita Plačková vysvetľuje návšteve pri varení "pozor na platničku, je hneď horúca" (asi žije v sne, že je prvá na Slovensku, kto objavil indukciu) chápem, že toto je to pravé orechové pre IQ80, čiže väčšinu národa. ()