vladous

Všichni máme rádi pohádky, a tahle pohádka má úroveň. Pravda, někdy trochu zdlouhavá, ale stále v kondici jako Secretariat. Výkon Diany Lane a Johna Malkoviche a hudba vše umocňuje. Navíc miluju koně, 90%. ()

jayjay11

Pekný filmik ale veeeeľmi suchý. No záver stal za to na čo som čakal 2 hodiny "zimomriavky"! Chýbala mi v tom filme nejaká dobrá hudba, škoda mohol som dať 4 ()

Jannine

Pěknej příběh, to Američani umí. Jsem ráda, že jsem to viděla, ale jednou stačilo. Chápu, že pro ty, kteří zbožňujou koně, to musel být zážitek, já jsem akorát ráda, že tam nebylo víc dostihů. A i herecké obsazení potěšilo, Diane Lane je tam taková příjemně nenápadná. ()

Tempter

Nevýhodu dlouhé stopáže jsem eliminoval tím, že jsem film viděl až od půlky :-) Přesto jsem měl pocit plnohodnotného zážitku, až koňsky dojemného... ()