Do řídce osídlené oblasti v bažině Atchafalaya byl nasazen nebezpečný žralok. Osazenstvo místního baru se s ním musí samo vypořádat, protože šerif historce o žralokovi nevěří. Musí si však pospíšit, protože v blízkosti právě začíná velmi navštěvovaný Aligátoří festival. (weetya)

Prochy38

Další z hromady tupých pseudo-filmů o krvelačných žralocích, které, podle zbytků těl, nebaví nic jiného, než jen zabíjet a zabíjet a zabíjet. Ale když se člověk na takový film chvilku kouká, není mu to líto. Protože ti lidé jsou tak hloupí, pitomý a naivní. Debilita nejen dialogů, ale i chování všech postav je na hranici únosnosti. Na rok 2011 žalostné efekty. Proč, řekněte mi někdo proč by někdo točil podobné filmy. Čelisti jsou kult. Natočte něco podobného nebo lepšího, ne něco, co se jim nemůže nikdy vyrovnat. Hovadinu, která dělá z lidí debily, zvířat vraždící stroje a diváků blbce... Tvůrci by měli skočit do nádrže s podobným žralokem, ale tím reálným, aby jim došlo, co točí za hovadiny... ()

Dejvi21

Viditelně nízkorozpočtová zoufalost. Filmů o žralocích už bylo dost, celkově se to zdá spíše jako jeden díl nějakého seriálu než vážně myšlený film. Njevíc mě ovšem dostalo, že nad jednotlivými úmrtími se řídnoucí hlavní hrdinové skoro ani nepozastavují. SPOILER: Hlavní hrdinku více zamrzí smrt krokodýlů z její farmy, než smrt přítele přímo před jejíma očima. KONEC SPOILERU. Pokud tedy nešlo o vážnou krizi ve vztahu, něco bude skutečně špatně. Způsob usmrcení nezničitelného žraloka způsobí, že na vás nakonec nepůsobí tak nezničitelně. Film má ovšem jedno výrazné pozitivum. Prvními minutami mě dokázal upoutat až do samotného konce, což se mi sem tam nestává ani u lépe hodnocených kousků. Přesto ale nestojí za shlédnutí. ()

Mallyyy odpad!

Já myslel že jsem viděl vše, ale opak je pravdou. Špatná animace, chování postav je na hraně stupidity, herci žádní. Buď si vezmou příklad z Čelistí nebo ať netočí filmy o žralocích, protože tohle je pohroma. ()

animario odpad!

Nejvíc prostoru má žralok asi na ilustračním obalu dvd, takže stačí kouknout na něj. Film je naprostá stupidita, zahodit! ()

Laca1313

I když tento film neni žádná výhra, ostatně stejně jako všechny filmy tohoto typu a na který se tak rád koukám :D :D ale stejně jsme se bavil. A navíc po dlouhý době mužu konečně zas takovému sračkoidnímu filmu dát jednu hvězdičku, a to s úplně klidným srdcem. mě osobně se třeba ten závěr s likvidací žraloka vrtulí i líbil :) i když realně by to samozřejmě tak nešlo:D ale to neni důležitý :) já se fakt doceůa i bavil a film mi nepřišel až ak stupidní jako jiný filmy se srovnatelným hodnocením, takže tumuhle rozhodně odpad nedám. :) ()

Jepator odpad!

Klasika od Asylum, žádné překvapení se nekoná. Jen pro masochisty nebo nadšence žánru. Věta - Když muže krvácet, můžeme to i zabít, mluví za vše. ()

Godhaj odpad!

,,Je to génius.“ ,,Ne, jenom se dívám na kabelovku.“ Opravdu jsem se snažil být vůči tomuto filmu shovívavý. Jenže, ať jsem se snažil, jak jsem se snažil, na nic pozitivního jsem nepřišel. I na céčkové zvířecí horory je to fakt špatné. Herci jsou do jednoho hrozně nesympatičtí, příběh je k uzoufání nudný a chybí mu jakékoliv odlehčení či aspoň nějaký nápad. Aby toho nebylo málo, tak se celý příběh odehrává v buranském prostředí plném špinavé kalné vody, močálů, prostě nic hezkého na pohled. Odehrávalo-li by se to na slunné pláži o jarních prázdninách se sympatickými mladými lidmi, určitě bych se byl býval bavívával víc. ()

my38k

Tenhle film překvapivě obsahuje málo z toho co činí filmy o žralocích zábavnými, strašné přehrávání ani pitomé dialogy se tu moc nevyskytují. Největším překvapením je, že to má i příběh, hospodská banda, které žralok kazí kšeft tu ještě nebyla. Žralok není sice žádná extra obluda, ale pár výskoků z vody potěší. Pro ty kterým nápad strčit žralokovy bombu do huby připadá utažený za vlasy, se tu nabízí asi nejoriginálější likvidace žraloka ve filmu. ()

complex odpad!

fúha, takt toto bolo celé zlé, akože autori sa posnažili spraviť najvačšiu somariny, klasika ako mega shark vs. giant octopus fakt že... a koniec, na to už fakt niet ani slov... ()

Marnotrat

Stačilo mi vidět posledních patnáct minut filmu a myslím že můžu s čistým svědomím film ohodnotit. Dementní a laciné bylo snad všechno co jsem za těch pár minut stihl, herci působili jako hejno retardovaných opic a scénář psal zřejmě nějaký redaktor Bravíčka...upřímně nechápu potřebu točit takové filmy, a lituji nešťastníka který tuhle srandu financoval. Dávám jednu hvězdu za hypervýkonný motor který posloužil jako odšťavňovač žraloků... ()

pájap odpad!

naprosto hloupá a nelogická kokotina....viz.cisterna převálcuje chlapa a v dalším záběru tam není nic......p.s.kdo hraje v prvním záběru tu foukací harmoniku ?? já vidim jen kytaristu..tohle je chyba co bych snad neudělal ani já ....... ()

weetya

Žralok sice číhal všude, ale v záběru se skoro neukázal, jen hladinu čerila jeho hřbetní ploutev. To ale není na škodu. Souboj s aligátory byl jeden a to dost jednoznačný. Asi nepřekvapí, že žraloka nakonec dostali. Nic originálního to však nebylo, stejně skončil i Frankenfish. ()

UnCool

Opravdu velmi šetřím odpady, ale tady jsem už o něm silně uvažoval, ať už kvůli extrémně špatným efektům, tak kvůli velmi stupidně vypadajícímu žralokovi, kvůli toporným hereckým výkonům, ale i kvůli mizerné kameře. Co zachránilo tento fil od odpadu? Snad jen opravdu to, že jsem viděl i horší filmy než je tento... Na druhou stranu jich moc nebylo. Nakonec 11 % s odřenými uši. ()

PORTER44

Zase další odpad o zabijáckém žralokovi.Další příšerné herecké výkony,režie i efekty.Myslím že vynikající Čelisti už málokdo překoná. ()