Útok dvojhlavého žraloka

• Česko Žraločí mutanti (více)

Výpravný zvířecí horor ve stylu filmů Čelisti a Útok z hlubin.
Poté, co je jejich loď potopena zmutovaným dvouhlavým žralokem, najdou přeživší úkryt na opuštěném korálovém ostrově. Skryté místo v moři ale začne brzy sužovat silné zemětřesení a dvojité čelisti krvelačné příšery se nezadržitelně blíží... (Řitka video)

hero_bk odpad!

Jednoho dne jsem si v pomatení smyslů stáhl tohle... Neuvěřitelně amatérské efekty a střih, celý ten film vůbec nedává smysl a nedá se to dokoukat! ()

vZeč

Asylum, jak má bejt. V ostatních veledílech vidíme 10 minut sračko akce (zábava z traileru) a hodinu a půl pak zíráme na tři dementy v maskáčích a jednoho generála v Univerzálím Sklepě Asylum, kterej supluje supermoderní velín na souši/letadlové lodi/ponorce/letadle, to je fuk, jde o tři páky, dva monitory a jednu vysílačku, kterou promlouvá generál k neexistující posádce. Well... tady neni velín, neni tu spousta debilních rádoby vědeckých či vojenských keců. Je tady jen banda superdementních dětí s kozama či penisama (možná), co pobíhaj po potápějícím se ostrově, do nějž naráží dvouhlavej žralok. Znáte to. Úroveň naprosto všeho v tomto filmu je tak neskutečně pod úrovní dobrého vkusu, že se tím stává ABSOLUTNĚ zábavný a místo, abych dal odpad jako ostatním Asylumovkám, napálim žralokovi pět hvězd. Je naprosto neuvěřitelné, co hrdinové vypouští z huby a jak se chovaj. Je neuvěřitelný, jak může někdo napsat takovou břečku. Já bych toho byl schopnej tak v pěti letech a byl bych na sebe hrdej, ale hovado, co napsalo tohle... toho člověka se bojim a nechci ho potkat. SPOILER: Jedna z mnoha super vtipných scén: Banda zbývajících dementů běží mělčinou k pláži, snaží se dostat na souš, utéct před dvouhlavým žralokem. Najednou jedna kozatka vyblije něco jako "souš je moc daleko, nemáme šanci mu utéct, musíme s ním bojovat". V tu chvíli celá banda dementů uznale pokýve hlavou, zastaví se a a vymejšlí plán útoku. V tu chvíli jsou asi deset metrů od souše a o útoku debatují zhruba tři minuty. A VY se ptáte: "Proč?" ()

Godhaj

,,Díky Bohu! Civilizace!“ Na dvojhlavého žraloka jsem se opravdu těšil. Doufal jsem, že dostanu kvalitní porci akční zábavy a mizerných hereckých výkonů. Dostalo se mi však pouze toho druhého. Místo herců a hereček se objevují modelové a modelky, takže se žádné velké hraní nekoná, ale to mi v tomto žánru vůbec nevadí. Co mi ale hodně vadilo, byl doslova zběsilý střih, který mě provázel celým filmem. Střihač se evidentně zcela utrhnul ze řetězu, takže záběr střídá záběr v rychlém tempu, ačkoliv mezi nimi nedochází k žádnému posunu. Výsledek je hrozně nudná a natahovaná akce. Příště by to chtělo trochu svěžejší zpracování. ()

AriAries odpad!

Musím říct, že už jen pro ten název bych si sám o sobě ten film nepustil. Lecjakých mutací zvířat, která krom neobvyklých rozměrů začnou být jak na potvoru ještě agresivní, je na můj vkus přehršel a jen naprosté minimum dosahuje kvalit jako například Čelisti. Dá se říct, že ke spuštění filmu mě vedla čirá zvědavost, jak vypadá film s tak nízkým hodnocením. Co jsem viděl ale předčilo moje očekávání a už v první scéně bylo podle titulu jasné, co se stane. I tak jsem ale čekal snahu o vysvětlení té anomálie, realističtější proporce, kvalitnější zpracování a triky...leč marně. Na druhou stranu nikdo normální nemohl po přečtení scénáře dát na film větší sumu peněz. Vlastně je s podivem, že ten film vůbec vznikl a chtěl bych člověka který do něj investoval za sponzora. Podle všeho ale většinu peněz spolkl honorář pro Carmen Electru. ()

darthhokro

Kozy, kozy, kozy, Carmen, dvouhlavej žralok, kozy, kozy, kozy. Odpočinková zábava po nedělním obědě. Dialogy tak stupidní že jsem se chlámal snad pokaždé když někdo promluvil. ()

Amras odpad!

Jako komedie parádní. Bohužel hororové komedie vyloženě nesnáším. Rozhodl jsem se, že se prostě někdy musím podívat na nějaký horor s velmi nízkým hodnocením. Už podle názvu se dalo čekat, že to bude pěkná blbost. To je prostě když scénárista musí něco "zpatlat", aby měl na chleba. Jinak si to vysvětlit nedovedu. A konec mě ještě víc zklamal. Proč to někdo musel přežít? Tím to pro mě zcela ztratilo zájem a s hodnocením jsem ani chvíli neváhal. ()

megan017 odpad!

Od Asylumu jsem zvyklá na mizernou kvalitu, ale tohle je fakticky ani né tak nekvalitní, jako naprosto o ničem. ()

Voorhees odpad!

TOHLE je definice fotbalu mezi filmama. Strašlivá sebe-a-ostatní-zesměšňující sračka co vypadá tak hrozně, že autor, do prdele co si ten člověk myslel? Vždyť to vypadá hůř než moje grafický násilí co plodim v Blendru. Jestli existuje peklo, tak tohle tam promítaj všem 6x denně. ()

elimS

5% - komentář 20ti slovy: Asylum mám "rád", ale tohle byla pič*vina :D Vygumované dialogy, debilní postavy a kreténská logika scén. Zaujaly mě pouze kozy, tak jako většinu :D ()

ANTYCHRYST

To je Haluz..:) :) to je fakt krize..koukat na dvouhlavého žraloka :) :) samozřejmě bravurně graficky zpracovaného .. jak tomu u filmů kategorie D ... je zvykem.. Hlavní postavu se jménem Babiš snad netřeba ani komentovat...k tomu jako záchrana .. partička neherců..svalousu a polonahých kozatek....:) jak jinak zaujmout :) klasika....je to tak trapné.. že místy i vtipné..:) 15% ()

PhoenixSwan odpad!

Carmen vykozující se na palubě, zatím co její kamarádka slouží pod hladinou jako sváča dvouhlavé zmutované obludě (plus je, že to aspoň vypadá jako žralok). Stupidní studentíci, ve složení "Ten namakanej hezoun.", "Hysterka na profackování.", "Borka co je prostě borka." a ti ostatní. Nejlepší je hysterčit ve vodě kvůli žralokovi, když tři kroky za sebou (nejen) tu pevninu máte. Bravo! ()

Rattlehead

Béčkové horory mám celkem rád, takže nechápu tu drsnou kritiku. Prvním předpokladem takových filmů přece je, že jsou to ptákoviny, no ne? Já jsem vypnul svůj intelekt a celkem se bavil. Hádal jsem, že největší devízou snímku bude božská Carmen Electra (která se tu božsky opaluje), ale ještě více mě bavila jakási Brooke Hoganová, krásná bloncka s velkejma prsama. Navíc miluji horko, léto a děvčata v bikinách, takže dávám dvě hvězdičky. Kdyby ten žralok nebyl takové sci-fi, klidně bych přidal. ()

Stejšn odpad!

Ke žraločím sračkofilmům bývám obvykle shovívavý, ale tenhle je skutečný odpad se vším všudy a dokonce i bábovky jsou v něm ošklivý. ()

ac1976 odpad!

Máte radi zmysluplný scenár, nadupané efekty, napínavý dej, skvelé herecké výkony? Rozhodne si pozrite tento výtvor, aby ste videli ako vyzerá film, ktorý nič z toho nemá. Nie! Ani za kozaté osadenstvo a ani za Carmen a jej pekný tuning hviezdu nedám. Vo svete filmu zaradené do kategórie trestný čin. ()

Dejvid17 odpad!

to je ale bejkovina :D čekám na NHL a najednou na mě vybafne tahle dvouhlavá kreatůra :D strašná sračka :D ale ty kozy skákaly fakt slušně no :D a nakonec v tý špeluňce v tý boudičce jak tam sou :D žralok potopí loď a pak se s nima mrcasí v boudičce :D noooo :D ježiš to sem nežral takovouhle hovadinu :D:D:D universal channel rulezZz :D ()

Bercuss

V první scéně má žralok minimálně tak 20 metrů, když si poradí s člunem na 2 kousnutí (vlastně na jedno :) ) no a v další scéně, kdy teda přerušil krásnou lesby šou, požírá dvě striptérky, né-li pornoherečky, původ sem nezjišťoval v hloubce menší jak 120 cm a není mu vidět ani ploutvička a takových scének je tam více...tak mám dát plnej, nebo odpad! ? ()

my38k

Hoši od Asylumu se rozhodli trochu vylepšit své filmy a kromě velokosti dostal žralok i hlavu navíc, takže není pochyb kdo má ve filmu nejvíc rozumu. Aby měl dvouhlavý drobek co jíst, vyklopí mu loď partu silikonových plážových koček, pár svalovců a Carmen Electru. Naštěstíse u tohoto filmu člověk nenudí protože utoky žraloka střídají záběry na těla v bikinách a občas někdo odhodí i vrchní díl plavek, v kombinaci s tropickým ostrovem a tupýmy dialogy je z toho pohodová zábava. Z hereckými výkony to také špatné nebylo, protože dokázali zahráti zemětřesení. ()