V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv. (oficiální text distributora)

mlock odpad!

Po shlédnutí traileru jsem čekal zábavný krvavý úlet, ale byla to fakt hrůza. Sebranka tragických neherců z nejstrašnějších tv pořadů současnosti (původ některých jsem se dozvěděl až zde), největší tahák 20 let stará fotka Ivetky v popředí plakátu. Tenhle amatérský film bych spíš čekal na youtube než v kině! Většina postav byla tak nesympatická až nesnesitelná, že bych je zabil okamžitě, dočkal jsem se však jen u Ivetky, s dalšími se to hrozně vleklo. Nesmyslů bylo hodně, většinu už tu ostatní popsali, jen doplním šikovnost vrahouna, který se k oběti připlíží s nožem zezadu, pak ji chytne za krk a začne šermovat všude okolo. Taky většina obětí byla hodně trvanlivá. ()

petr.k09 odpad!

tak variace na americkou verzi vřiskotu dopadla byl to horror to jo ale jenom pro diváka který se nato koukal hrůza ()

pájap

tak mě to zase tak strašný nepřišlo....ale chápu že přítomnost džambulky hodnocením pranic neprospěla.....samozřejmě to působí toporně,někdy směšně atd...ale takovejch filmů je..hej kritici poradte neznalému dobrý český horor...nebo není ???? ()

nudlis

Jedna, maximálně dvě hvězdy za dvě luxusní ko.. slečny Máchové. Jinak je to něco, čemu se rozhodně nedá říkat film. Možná kdyby to točili na mobil a pak řekli: "Jen tak jsme blbli ve škole po večerech ... No trochu sjetý jsme u toho byli, to je fakt, no....", bylo by to přijato líp. Ale takhle je to fakt jen o kozách. ()

uprchlice odpad!

Úvodní scéna s Ivetou Bartošovou mě nakopla k tomu, abych film ihned vypla, ale díky celkem slušné "vraždě" jsem se rozhodla, že film zkouknu do konce. Češi v horrorech dobří nejsou a "Poslední výkřik" to jen potvrdil. Vykrádající děj z filmu Vřískot byl pro mě ostudou a drzostí v České kinematografii. Film postrádá kvalitní herecke výkony, jelikož herci strašně přehrávají a snaží se o "psycho", ale opravdu jim to nejde. Miro Šmajda byl snad nejhorší v této stupiditě a předvedl nejhor6si vy6kon ve sve herecké "kariéře". Nemluvě o tom, že po celou dobu filmu jsem se příšerně nudila, protože to bylo nekutečně stupidní, ubohé a zbytečné. Hudba mi trhala ušní bubínky až jsem začala mistra hudby proklinat. Nevím, co si Češi chtěli dokázat, ale mně dokázali jen to, že jsou v horrorrech neschopní a do svého "cirkusu" si najali "cvičené opičky" a ty předvedly akorát chaos. Vrah s pláštěnkou mě pobavil. Opravdu jsem ráda, že tento film nebo spíš sra*ku současnosti už neuvidím. ()

JimMorrison odpad!

hm, tak v tomhle filmu je špatně snad úplně všechno... Ze začátku jsem se i smál, ale nakonec to bylo spíš k pláči... Pokud by slečna/paní Máchová aspoň ukázala prsa, možná, ale opravdu jen možná, bych jednu hvězdu dal, ale takhle není co řešit... ()

CheeseFigure odpad!

Vykráda to Vreskot. Dobre, privrime nad tím oči. Vykrádanie, kopírovanie, inšpirovanie je v kinematografii normálny jav. Debilná motivácia zloducha. Nad tím už oči neprivriem. Ak chcete sériového vraha do filmu, dajte mu logickú motiváciu prosím vás. Jason Voorheese mal síce tiež blbú motiváciu (chcel pomstiť matku tím, že zabije všetkých v okolí Crystal Lake) ale pre film fungovala. Za to tu, tá motivácia škrípe ako nemazané pánty veľmi starých dverí. Som sklamaný. Veľmi sklamaný. A to mám rád horory, respektívne slashery. Dokonca aj zlé slashery sú nájdu kúsok obľuby u mňa. Toto je však výnimka s veľkým V. ()

Miroslav.Zac

Spousta hororových režisérů se marně snaží natočit opravdu hrůzný film, Kučerovi se to povedlo už se svou prvotinou a Posledním výkřikem jen dokázal, že to nebyla náhoda. Tohle je nefalšovaná hrůza. Ale abych byl upřímný, je to krapet lepší, než jeho předchozí film. ()

JohnnyV odpad!

Jak někdo mohl tenhle filmařský skvost zařadit do téhle databáze? Tomu nepochopím...hanba blejt a vystřízlivět. ()

Andurina odpad!

Snad nepůjde i o poslední výkřik české kinematografie...ten, kdo tohle financoval je bud´ duševně labilní, nebo recesista nejvyššího kalibru. Asi stejně takový, jako nás11 lidí v kině, kteří jsme v průběhu filmu vybuchovali smíchy. Ono vám totiž nic jiného ani nezbyde. Dobrá polovina scén působila dojmem, že byla natočena mobilem, ve zbytku pak kameraman svědomitě kontroloval čistotu pleti všech přítomných "herců". Že někdo objevil kouzlo umělé krve, nám tvůrci dali jasně nalevo minimálně třemi nesmyslnými vraždami, mrtvý Šmajda leží pod stolem dodnes, neb ho nikdo nehledá a ani po třech dnech jeho torzo ani trochu nezavání. o plitkých dialozích škoda mluvit. Za scénu s textem "On mi to položil.." "Asi nechtěl, abys platila." by se nejspíš styděli i staří známí z Beverly Hills. Kdyby mi tohle pustili kamarádi s tím, že neměli co dělat, a tak si natočili horor, chválou šetřit nebudu. Ale oficiální distribuce?Je něco shnilého ve státě Českém... ()

9HK

Chtěl jsem dát původně jednu hvězdičku, ale za některé celkem povedené lekačky dám dvě..Děj je velmi jednoduchý, ale co čekat od slasheru...největší mínus je technika, která mi vadila..Ale kupodivu sem se nenudil a rychle mi to uteklo.. ()

feerolll

Myslím si že kdo tenhle film neuvidí, tak jako by ani nežil..:DDD Tohle v českých kinech as uži nikdy nespatříme, Vřískající Bartošovou, ožralýho Šmajdu,zdrhající Morávkovou lovce maminek Machalu, škoda že neměl větší roli, mohla bejt větší prdel a Vraha v pláštěnce ,od režiséra Čepelu smrti:DDDDD BOMBA, jsem asi masochysta, ale nenudil jsem se, dokonce jsem se i párkrát lekl(hudba asi moc nahlas).Ale Neskutečně vražedná kombinace ,,HVĚZD,, Tohle už by mohlo překonat pouze film Tři mušketýři v Praze Režie Tomáš Kučera, hrají Iveta Bartošová, Pepíček Rychtář, Jirka Poměje a Domenico Martucci..:DDD Vezmu na to asi kámoše protože tohle se jen tak nevidí:DDD a pokud by to nemělo jít pak dál do TV a DVD jak ,,vyhrožují,,(moc tomu nevěřím) tak je škoda tohle expendeples nevidět :DDD PS: Šel jsem do kina že se budu bavit, vidět tuhle squadru je prostě sranda samo o sobě...ale tady koukám jdou lidi do kina aby tam mohli střihnout odpad a mít odpracováno...nebo snad čekali že to bude nějakej nadupanej film typu Batman...šel jsem do kina že to bude pořádná kravina a tu jsem dostal...:DDDSpokojenost.. ()

montrose odpad!

Čekal jsem kravinu a dostal jsem kravinu. Ale kvůli tomu nebudu dávat hvězdičky. Možná bych se k jedné snížil, kdyby se změnilo (ne)herecké obsazení, děj a stopáž. ()

stickli

Ano, to je úplně normální věc, když to do člověka šijete zezadu a on začne krvácet z pusy, břicha a je krve jak z prasete. Jako horor to nemohlo být myšleno vážně i když s tou hudbou se fakt pár lekaček povedlo. Já to od začátku brala jako komedii a lhala bych kdybych řekla, že jsem se nesmála od začátku až do konce bez zastavení. Dávám 4 hvězdičky za tu hroznou kvalitu některých částí. Jako by to bylo točený mobilem nebo čím.. ()