Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

Lou_Pagi odpad!

Při přepínání programů jsem nedomáčkl na ovladači druhou číslici a na 5 vteřin mi tam skočil do záběru žralok visící v tornádu na vrtulníku ve slušné výšce. Zaslouženě si film vysloužil okamžité domáčknutí správných číslic na dálkovém ovladači a poctivých 0 hvězd. ()

Lukkyn

Tohle je totální úlet!!!!!Samozřejmě je to největší hovadina co jsem zatím ve svém životě viděl. Steve "90210" kosí žraloky padající z nebe při tricích , které doma vytvoří kdejaký domácí "ajťák" navíc s totálně nablblou Tarou Reid. (a malým štěkem starého Macculistera) No nic pomineme - li všechny ty úchylné šílenosti jedná se o docela solidní zábavu, která zaplní nudný večer. Tvůrci ovšem největší chybu udělali hned v úvodu , kde citelně chybí absence varovného sdělení "Film není vhodný pro děti a mládež a před jeho shlédnutím je nutné zkonzumovat minimálně 4 piva, několik panáků, jointa, nebo jakoukoli jinou účinnou omamnou látku :-) ()

kedd

musím dát minimálně 4 *, protože vymyslet takovou hovadinu muselo dát hodně práce :-D nejlepší bylo, jak vždycky když někdo umřel, tak to vlastně nikomu ani nevadilo nebo si toho ani nevšimli? :-D něco jako když v animáku TURBO vrána sebere nějakého šněka :-) manžel od Tary Reid byl geniální!!! škoda že tam byl jenom chvilku... no a Steve, to je prostě borec!!! na dvojku se asi už ale nepodívám, aby mi to nezkazilo potěšení z jedničky... ()

mlock odpad!

Tak předně si spletli žánr, protože tohle je regulérní bláznivá komedie. Žraloci umí létat, skákat, běhat po mokré zemi, dokonce šplhat po laně. Na rozdíl od obětního komparsu mají hlavní hrdinové zvláštní schopnost žraloky odpuzovat a zabíjet nejrůznějšími kuriózními metodami. Zvláštní ocenění si zaslouží zvláštní efekty, najatý grafik byl zřejmě velmi levný. Ten umělý déšť byl věrohodnější i v našich 100 let starých filmech pro pamětníky. Taktéž fyzikální zákony v tomto kousku doznaly velkých změn, no aby ne, když je má pod palcem vláda. ()

006.Trevelyan

Tajně jsem doufal, že i já ohodnotím na 5 hvězdiček a film si budu užívat, ale bohužel jsem přesný opak a vtipné mi to nepřišlo. Hvězdiču dávám za to, že jsem mohl opět vidět Kevinova tátu a Stevena. ()

ssarka odpad!

střídala jsem smích a tiché NO DO P..E...ale to neznamená,že tomu dám 5 hvězd na komedii a debilitu..odpad to je a odpadem to zůstane,at se člověk směje jak chce...ps:první film vůbec,kde žralok rozzuřeně VRČí... ()

Pythonator

Neskutečně skvělý nápad jak vydělat prachy na naprosto trapném a debilním filmu. Myšlenka tornáda, které nabere v moři žraloky a pak je hází na město jako nenasytné zrůdy, co ještě za letu ukusují lidem hlavy, je už sama o sobě špatným vtipem, ale opravdu se vrhnout do toho to natočit, to už je přímo hardcore vtip. Námět je ovšem natolik zajímavý, že se na to lidé stejně podívají, i když předem vědí, jaká debilovina to je, takže zisk už předem zaručen. Obzvláště, když náklady na natočení nejsou nijak velké. To vezmete pár záběrů přírodních katastrof a sestřiháte je k sobě, klidně i dost amatérsky a může jít i vidět, že v po sobě jdoucích záběrech je nejenom jiná krajina či událost, ale taky patrný rozdíl mezi různými zdroji filmu (mobil nebo kamera, to je fuk). Podstatné je to celé proložit hodně levnými záběry, jak skupinka hodně levných a trapných herců jede za mohutného deště v autě. Prostě pořád prší a pořád se o něčem mluví (dialogy vůbec nemusí dávat smysl). Pak ještě pár hloupých záběrů v zaplaveném obýváku či restauraci, nějaké ty exteriéry deštivého města a do toho namrdat druhořadým grafikem nějaké ty digitální létající žraloky. Fyzikální zákony jdou stranou. Žralok se po dopadu na zem nerozpleští, ale ihned začne požírat lidi. Likvidování tornád házením bomb z helikoptéry, kterou to ale vůbec ale vůbec nemůže rozházet. Už to samo o sobě zní jako super komedie, ale ono to bylo všechno tak vážné, že nevím jestli je debil režisér nebo já, že jsem se na to díval. Jedna hvězdička za nechtěnou vtipnost a fakt zajímavou myšlenku natočit totální koninu a vydělat na tom prachy. Škoda, mohla to být špičková komedie. ()

Anda.. odpad!

Můj názor na tenhle film je, že snad horší film za 6 let jsem neviděla. Podle mého je to hrozný nápad vymyslet něco takového aby žraloci létali. Graficky zpracované to bylo hrozné. Nerozumím, že režisér teď pracuje na 3 díle filmu. Tento film na mě působí už moc přehnaně a rozhodně bych v dalším díle nepokračovala. ()

xawexi

Tenhle film je natočen za jediným účelem: netradičně pobavit diváka. A to ze všech možných úhlů pohledu. Od katastrofální režie, scénáře, kulis, příběhu, počítačových scén až ke corny dialogům. Pokud jste měli v práci těžký den a chcete se pobavit, vřele doporučuju. Dlouho jsem se tak nenasmál :-D ()

Nathaniel8

Odpad? Ne! Hvězdu za to, že Asylum dokázalo natočit něco co jsem dokoukal a co bylo od začátku tak blbý, až mě to nakonec i začalo bavit. ()

DejnaDee odpad!

Větší zhovadilost jsem doposavad neviděla. Je vůbec možné něco takového vymyslet? Něco začíná být na tomto světě hodně špatně. ()

Tomikxnm odpad!

Nápad dobrý, provedení špatné. Největším problémem filmu je fakt, že to tvůrci pravděpodobně mysleli smrtelně vážně. Platí tu takzvaných 5D. Počínaje totálně dementním scénářem, který by splácalo dohromady i Frankensteinovo monstrum po lobotomii, následováno dementní kamerou, která dokáže potopit i teoreticky ucházející scény, jdoucí ruku v ruce s dementní střihařskou prací. Dále tu máme těžce laciné (též dementní) efekty (jasně pojďme udělat nízkorozpočtový film se spoustou digitálních tornád a žraloků) a na závěr naší pětice D i dementní herecké "výkony." Nejlepší ukázka výše zmiňovaných 5D je asi samotný závěr filmu, ve kterém hlavní hrdina heroicky skočí do tlamy žraloka, potom se z něho vyřeže i s minulou obětí a všichni čumí jak blbci. Také je třeba poukázat na velice oblíbenou americkou logiku typu: banda krvežíznivých žraloků nás chce zabít - pojďme řešit naše osobní problémy a bavit se o exkrementech. Škoda...kdyby byl tento "film" od samého začátku vytvářen jako šílená komedie, všechny nedostatky by se daly překousnout a člověk by se parádně pobavil. Doporučuji nesledovat s méně než třemi promilemi alkoholu v krvi, hrozí velké riziko ztráty mozkových buněk, žaludeční potíže, stavy úzkosti a deprese. Sledování dalších dvou dílů by se dalo bez debaty považovat za projev naprostého bláznovství. ()

JimMorrison

geniální film... už dlouho jsem se tak nezasmál :-) žraloci přežívající na souši, schopni šplhat po laně a další podobné kousky, to se fakt jen tak nevidí... už se těším na díl 2 a 3, doufám, že nasazenou laťku neshodí :-) a za pět by to bylo, pokud by některá z hlavních představitelek sundala podprsenku ;-) ()

mire.k

No dívat se na to dalo a pár humorných scének tam taky je. Ale od poloviny nastoupila úřoveň Eda Wooda a bylo vymalováno. ()

DavidDizzer odpad!

Ten, kdo dava takovemu filmu 5 * jen pro pobaveni, je stejny retard jako clovek, co ten film vymyslel a reziroval. Ho*na a sama ho*na. Tomuto dat 5* a spickovym filmum 1*? Opravdu nepochopim! ()

Nýdnol

Dá se tohle vůbec racionálně a střízlivě hodnotit? Nedá! Takže napěchujte bonga, fajfky, skleněnky, smotejte papery, nasajte dlouhej kouř a vychutnejte si tuhle vypatlanou dementní jízdu. ()

Kekik odpad!

Létající žraloci byli na mě již moc. Bohužel, tento film bych nedoporučila ani svému nepříteli. Nechápu,  že toto má ještě několik pokračování. Tohle není sci-fi. To je slátanina. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3