Nezdolná Kimmy Schmidt

• USA Unbreakable Kimmy Schmidt (více)
USA, (2015–2019), 25 h 41 min (Minutáž: 24–54 min)

Kamera:

John Inwood

Ellie Kemper, Tituss Burgess, Jane Krakowski, Carol Kane, Ki-hong Lee, Jon Hamm, Adam Campbell, Tim Blake Nelson, Tina Fey, Martin Short, Dean Norris (více)

Série(4) / Epizody(51)

Po záchraně z apokalyptického kultu odchází Kimmy do New Yorku, kde se setkává se světem, o jehož existenci neměla ani ponětí. (Netflix)

Recenze uživatele Sagara k tomuto seriálu (1)

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015)

Výborná "feel good" komédia s mojim obľúbeným náhodným absurdným humorom. Okrem titulnej Kimmy, boli bez výnímky dokonalé všetky sekundujúce postavy (Titus, Jacqueline, Lillian) ako aj cameo Tiny Fey. Neviem sa dočkať ďalšej série. Pinoooooooot Noiiiiiiir! Tak druha seria snad este lepsia ako prva. Viac priestoru pre osobny rast postav, Neskutocne skvele a zabavne vedlajsie postavy Mimi (Amy Sedaris), Deidre (Anna Camp) a Andrea (Tina Fey). A uzasny humor, miestami celkom dark a miestami velmi dobre sa triafajuci, ale hlavne - kadencia vtipov aku v sucasnosti asi nenajdete nikde inde. A dalsi plusovi bod je, ze okrem toho, ze mozete ocakavat humor ala 30 Rock, coraz citelnejsi bol aj humor ala Arrested Developement a co moze byt lepsie ako skvela kombinacia dvoch TOP komedii? ()