Titans

• USA Titans
USA, (2018–2023), 36 h 50 min (Minutáž: 40–53 min)

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (více)

Série(4) / Epizody(49)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

Bozvav

Po prvním díle, kdy jsem sotva udržela oči od sebe, jsem byla mega zklamaná. Nicméně jsem vytrvala a dokoukala celou řadu. Až na pár momentů, kdy o něco šlo, je to děsně natažené a ufňukané. To, že se tam řežou hlava nehlava, ještě neznamená, že jde o temný seriál, spíše hloupý, překombinovaný a hlavně nelogický. Za mne velké zklamání, dvě pozemské hvězďulě za pěknou mimozemšťanku. ()

JakeG

Spoiler: Ten, kdo vymyslel konec první série v druhý řadě by zasloužil pěstí. Štěstí, že jsem nemusel čekat. Ale jinak slušná podívaná. ()

Qeo

1 série byla skvělá, temná, tak akorát cheesy. 2 série klesla o několik příček níž a dostala se na hranici koukatelnosti. Škoda. ()

Hapretor

Místy záživné ... místy debilní ... místy vtipné ... místy absurdní ... od všeho něco ... postavy vesměs sympatické ... ale mělo se to spíš jmenovat Psychouši ... než Titáni ... byli to total dementi ... suroví a šáhlí ... násilí někdy bylo až moc ... ale aspoň to nebyla úplná nuda ... na zabití času ok ... ()

katmandzoo

Úvod a finiš seriálu na kvalitnej úrovni, prostredné epizódy však boli dosť hluché, natiahnuté a pomaly sa vliekli bez akejkoľvek dávky akcie či prekvapivých zvratov. Obsadenie seriálových postáv bolo tiež také polovičaté, niektoré boli zaujímavo spracované s vlastným príbehom, neprítomnosť iných by som pokojne oželel. Potešila ma epizóda venovaná postavám zo seriálu Doom Patrol, ktorá ma namotivovala k jeho zhliadnutiu. Titans teda hodnotím ako priemerný seriál. Videl som síce iba prvú sériu, no akosi ma neláka pozerať to ďalej. Najbližšie si asi zo sveta fantasy pustím už spomínaný Doom Patrol či Watchmen. 3/5 ()

Maximilianus

Tento seriál ma zatiaľ moc neupútal. Prvú sériu som dopozeral len tak tak, a hoci nabudila na druhú, zatiaľ nič moc. Chce to byť temné ako sa na DC patrí, a aj sa mu to sem tam darí, ale pôsobí to zároveň moc detsky, efekty sú hrozné, príbeh nuda. Asi fakt iba pre skutočných DC fanúšikov. Druhú asi ešte dopozerám, ale pokračovať asi nebudem. Sú aj lepšie seriály. ()

Kritik.

SPOILERY: 1.epizóda super (na Heroes to atmosférou nemá, ale je to dobré) 2.epizóda pokračuje veľmi fajn a zrazu priblblé nesympatické suché nudné pseudonáboženskoslušné sektárske postavy ľavou zadnou za 5 sekúnd porazia všetkých hrdinov vrátane tej najmocnejšej...och. ()

celticek

Hurá! Tak po slabším The Swamp thing je tu konečně nářez z DC. Je to dost temné a příběhy jednotlivých hrdinů jsou super - teď myslím třeba epizodu Hawk + Dawn. Robina jsem měl vždy za takové Batmanovské ucho, ale teď jsem změnil názor. Raven je fajn, i ta kobra z Tamaranu. Nalákalo mě to na spin-off o Jokerovi, který bude doufám taky dobrý. Těším se na druhou sérii a jsem rád, že DC konečně zabralo! ()

Cooller

poskoci poskoků DC hrdinu. Chybí nejen originalita, kde 'titani' jsou vlastně jakesi miniverze svých 'pánů'. Vůbec nechapu proč něco takovýho někdo dělá. 1* za občas relativně hezke herečky. ()

Arkagas1989

"přijmi tu temnotu" seriálový počin z produkce Netflixu, který se neskutečně povedl. Kdo miluje produkci DC, rozhodně by se na seriál měl podívat. Máme tady stěžejní postavy jako Batmana (i když ho nečekejte v převleku, ale pouze jako Bruce), Robina, Rachel, která ovládá temnou sílu (nebo ta síla ovládá ji?), Kory - mimozemšťanku ovládající oheň, Wonder Girl, Gara - chlapce měnícího se v tygra a další. Jako největší záporák zde vystupuje Deathstroke a celé dvě série se neskutečně povedly. Je to plné akce, je to temné, sem tam teče krev, sem tam se budete smát. Obsazení sedlo jako prdel na hrnec a mým oblíbencem je rozhodně Dick. Má to příběh i spád, nemusíte u toho moc přemýšlet a zároveň to není nic stupidního. Donutilo mě to si vyhledat postavy DC, které jsem před seriálem neznala a pořád mám co dohánět. K seriálu mě přivedla dcera a musím smeknout, protože moje dítě začíná mít lepší vkus než já :D ()

wanry02

1.Série: Od titans jsem moc nečekal, ale nakonec jsem opravdu rád, že jsem prvotní počin nové streamovací služby DC viděl. Nejvíce mě uhranul začátek seriálu, kdy pro mě nečekaně temný seriál, zejména v prvních dílech skvěle vykreslil hlavní postavy a přidal k tomu i výbornou realistickou akci. Konkrétně akce k mému naprostému nepochopení byla v dalším průběhu seriálu, díl od dílu horší a kvůli špatným vizuálním efektům, jsem málem mlátil hlavou o zeď. Ale to platilo bohužel i pro příběh, kdy zhruba od pátého dílu, byly díly horší a horší a konkrétně sedmý díl odehrávající se ve výzkumném domě (nebo co to vlastně bylo) byl vyloženě špatný. Ale po něm seriál zase trochu ožil a závěr byl sice zvláštní, ale dorovnával svou kvalitou první díly. Co se týče hlavních postav, tak ty byly vykresleny opravdu dobře a téměř neznámé herce jsem si brzy oblíbil a našel si k jejich postavám cestu. Líbilo se mi i to, že se tvůrci nebáli experimentovat a klidně celý díl věnovali pouze jedné postavě a rozjetý příběh zcela upozadili, což sice ne vždy neslo ovoce, ale alespoň seriál nabídl originálněji uspořádáný příběh a způsob prohlubování citů k postavám. No a jako zhodnocení řeknu, že Titans je milé překvapení, které má sice spoustu much, ale celkově funguje dobře a už se opravdu těším na blížící se druhou sérii, ale i další seriály od studia DC, které se třeba v podobě Doom Patrol nezadržitelně blíží. 75% ()

Víteček

Něco mi na tom úplně nesedlo. Snažilo se to na jednu stranu být hodně temné a drsné , ale na druhou to bylo viditelně komiksové a částečně "mladistvé" s, v jistém ohledu strašně přímočarém řešení problémů a situací. Potenciál to rozhodně má, ale z mého pohledu to potřebuje trošku přidat a vylepšit. Pokud bych soudil podle posledního dílu, tak příslib tam rozhodně je. EDIT: Nechávám původní komentář, ale šlo to od druhé řady dál příšerně z kopce. 1 řada: 60 %, 2. řada 20 %, 3. řada 30 %, 4. řada 15 %. ()

cernakus

Slušný seriál, který si první dvě a půl série držel temnou, dospělejší linku. Který však v druhé polovině třetí série sklouzl k až dětsky naivní a překombinované polízanici. Zakončeno nakonec se ctí a v podstatě by měl seriál také skončit. Což neskončí a já doufám, že se vrátí ke svým temnějším kořenům. Paradoxně negerky z Tamaránu mi vůbec nevadily, protože konečně tohle multikulti pojali rozumně a Tameřani jsou negři všichni. Tak to má být a je to dobrý nápad. Navíc Komand'r je kost, i když není míšenka (černošky jsou pro bělochy obvykle hezké jen jako míšenky). Na rozdíl od buzflixu navíc HBO zdaleka tak netlačí na lgbtojfwfhigh++++ pilu a tudíž problémy úchylek se neřeší. Bohužel se však skrze psychožvásty nastavuje kaše a to dost, ve třetí sérii tak reálného materiálu bylo na 4 díly, roztáhnout to do 13 dílů bylo sakra znát a místy to dost nudilo. Další problém pak vychází z Titánů samotných, kdy jsou v týmu pomícháni obyčejní lidé (Robinové), supři (Starfire, Beast Boy, Wonder girl) a bohové (Superboy, Raven). v takovém momentě je třeba jim stavět do cesty prakticky pouze lidi, protože už souboj lidských hrdinů se zločinci z řad suprů by byl nevěrohodný. Ovšem nastává druhý problém - situace, kdy Scarecrow zatápí Supermanovi s mozkem Lexe Luthora je stejně nevěrohodná. To však nelze vyčítat seriálu, ale pouze předloze. Za mně slušných 77%. ()

warha

Fuck Batman!....Bohužel jedna hvězda dolů za absolutně nesympatickou představitelku Kory, to se vážně nedá. ()

BloomGeorge

Tak k tomu nemám co dodat. Tohle jsem od toho nečekal. Temnota, lidskost i s její odvrácenou tváří. Brutality je akorát, efekty na seriál luxus a herecký výkony na jedničku. Jestli bude 2 série a stejně dobrá, tak asi nejlepší seriál. ()

Chaloupek

Pecka veliká! Konečně se DC dokázalo přiblížit Marvelu a to víc jak vynikajícím způsobem. Těším se na druhou řadu jak na první lego. ()

hufnagel

Začalo to dosť zaujímavo,ale už keď sa začali tie vážne kvázi psychologické rozbory jednotlivých postáv,klesla úroveň do priemeru po dvoch sezónach. ()

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)

Bažináč se vrátí v novém seriálu

Bažináč se vrátí v novém seriálu

03.05.2018

Největšími hvězdami DC jsou bezpochyby Superman, Batman a Wonder Woman. Hollywood ale strávil spoustu času i s Bažináčem, který už se dočkal dvou filmů a dvou seriálů. Doktor Alec Holland, z něhož… (více)