Titans

• USA Titans
USA, (2018–2023), 36 h 50 min (Minutáž: 40–53 min)

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (více)

Série(4) / Epizody(49)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

zekon

Pokus o paralelu vynikajícího seriálu Gotham se moc nepovedl. Tento divno maglajz drží pohromadě wtf Rachel..... jinak toho první řada moc nepředvedla a jde o další dětský seriál bez hlubšího smyslu. ()

draxus

První série Titánů nebyla dokonalá, ale docela se mi líbila. Motivace postav dávaly smysl, mělo to poměrně dobré tempo, byla zde spousta záhad kolem postav a tak nějak to fungovalo. Navíc byla první série zakončena cliffhangerem, díky kterému jsem se poměrně těšil na druhou sérii. Druhá série však byla velkým zklamáním. Nejenže vzali hned v prvním dílu celý děj předešlé série a hodili ho do kanálu, ale také se celkově změnilo chování postav, bohužel k horšímu. Jednání většiny postav bylo ve spoustě případů nelogické až hloupé a celé se to přehouplo z prvosériového akčního roadtrip fantasy horroru do roviny dramatu pro náctileté. Navíc ani nechápu, proč všichni pořád tak strašně hejtili Dicka. Myslím, že to divák měl pochopit ze všech těch flashbacků, které byly zbytečně rozvleklé a akorát mě utvrzovali v pocitu, že by si všichni měli, s prominutím, vytáhnou hlavu z prdele. Celkově si myslím, že tvůrci nevěděli, kam seriál směřovat a snažili se do něj nacpat od všeho něco, až z toho udělali nesmyslného kočkopsa. A i když poslední díl, možná poslední dva byly zase dobré, nedokážou zkrátka vyrovnat tu tragickou prázdnost celé série. ()

Pavlo

Veľmi kolísavý, nevyrovnaný seriál z DC sveta. Najväčší problém hlavnej dejovej línie, je jej umelé naťahovanie (obe série). Tým sa stáva seriál po čase menej napínavý, zaujímavý a s častými nelogickosťami. Celkový dojem zo seriálu vylepšia vedľajšie dejové línie. Koniec koncov je zábavné vidieť toľko Heroes pohromade. Efekty sú na seriálové pomery zväčša nadpriemerné, herci sú tiež fajn. Verím, že ďalšia séria sa poučí z neduhov týchto a bude chytrejšia, zábavnejšia a mohla by sa riadiť heslom menej je viac. ()

AmunRa

1. série: Nadšení. Road movie s dobře vybranými herci, objevování sil a identit, zajímaví protivníci v podobě skvěle organizované sekty s fanatickými členy. Trochu mi lezlo na nervy, že nikdo neřeší pronásledování policií pro podezření z několika vražd, ale budiž. Svižně natočený superhrdinský seriál, co zaujme a nenudí. 2. série: Zklamání. Scénáristé z nepochopitelného důvodu brutálně utnuli děj první série v prvním díle druhé a pokračovali zcela jinak. Místo svižné road movie nudná statická základna, místo zajímavých protivníků jeden vzteklý starý muž a místo objevování sil jen nimrání v trautech, obviňování a hádky mezi členy týmu. Dodíval jsem se skřípáním zubů. ()

Pythonator

Doufal jsem v pořádnou fantasy plnou magie a efektů, něco ve stylu Avengers. Bohužel jsem dostal jen jakousi divnou nudnou sračku, která neví, čím chce být. Celé je to blboučké jako teenagerské komiksové cajdáky, ale zároveň se to snaží být temnější než Batman začíná. Děj je trapný, jako by to psali idioti nebo třeba sami herci, zda-li to vůbec psali a spíš jen tak blbě neimprovizovali. Namísto fantasy akce plné nadpřirozených hrdinů dostanete jakousi divnou kriminálku plnou podivínů, jejichž schopnosti jsou filmařsky těžce nevyužité. Kdyby tam nebyla ta mladá kočka, co hraje Raven a ještě větší blonďatá kočka, co hraje Dove, tak se není na co dívat. A jako zajímavost je tu snad nejodpornější multikulti casting všech dob. V komiksem jakási zrzatá prsatá kočička Starfire se světlou pletí (logické, když zrzatá, že?) - zde v seriálu hnusná černoška tmavá jako noc, aby se neřeklo, odbarvená na červeno. Kdybych byl fanoušek původních komiksů, asi bych na ty hollywoodské pablby spáchal atentát. ()

Ondra.T

Další ze seriálů, kde jde vývoj zápletky od špatné pro hrdiny ještě k horšímu jen pro to, aby si seriál udržel diváky na další sérii. Bohužel to mě odradilo, protože proč bych měl čekat, že dobro bude vítězit, když je výhodnější si záporným vývojem udržet diváky i pro další série? Jiné seriály sibumí diváka udržet i když série skončí dobře, bohužel u tohoto seriálu by pak už nezbylo nic, proč se dál dívat. ()

hmyzovrah

K dokonalosti chybí jen maličkost a to, že podobný seriál by byl natočenej o záporácích. co by se snažili o chaoz, zkázu a vraždění nevinných.. jinak skvělá atmosféra a brutailty je tam také hodně. ()

BellaRagazza

Když si na superhrdiny hrají děcka, dá se to pochopit a považovat za roztomilé. Když tak působí i dospělé osazenstvo (příkladem naprosto trapný kostým Dove), je to spíše k pláči... ()

Jakub.Volans

Konkurence pro shits of shield? Asi těžko. Konkurenční seriál nesahá titánům ani po kolena. Tady se dočkáme trochu temnoty, většinou propracovaných postav, kvalitních soubojů a hudba je kvalitně a pečlivě poskládané dílo. Herecké výkony sem tam pokulhávají u vedlejších postav, u hlavních si však drží více než obstojnou úroveň. Na konci první řady říkám ano, jen do mě druhá série. ()

Ondrejekj

Luxusní seriál.. Ale konec me naštval... SPOILER: Nemohl sakra tu věž nějak odhodit Pan skoro Superman? Nebo nemohla Don Rachel uzdravit?! ()

AJensen

1. Série 70% 2. Série 30% 3. Série 80% Začnu dobrou radou. Druhou sérii klidně vynechejte, raději mrkněte na její 5 min recap na YouTube. Právě jsem Vám ušetřil 10h života, nemusíte děkovat. 1. série je solidní superhrdinský seroš. Dobrá akce, slušný casting (rozhodně nejlepší Robin co jsem zatím viděl) a celkem mě překvapilo jak je někdy brutální a řeší i temnější témata. 2. Série je brutální bordel, nacpaný po okraj brečícíma, emoce řešícíma teenagerama, kteří dělají milion absolutně nelogických rozhodnutí a iluze děje se zde vytváří tím, že všichni pořád někam cestují, jen proto aby se za 4 dny zase vrátili do bodu A. + dějové linky absolutně nesedí... Někdo za ty 4 dny stihne opravit barák, jiný bez přestání 4 dny chodí po ulici (wtf🙄). Do toho nejhorší obsazení Batmana co jsem kdy viděl (sorry, ale typek vypadá a chová se jako Alfred) a Deathstroka nehraje Manu Bennett, ale herec který viděl bojové umění leda z vlaku a v kostýmu je rád, že se hýbe🤦‍♂️ 3. Série je ovšem skvost. Super atmosféra, skvělý zaporák, nová cool postava (+jedna annoying postava co vůbec neumí hrát, tady 90% času není), celkem smysluplný děj. Bohužel, poslední 2 díly působí dojmem, že se scénáristi dvojky vrátili z trestné lavice. ()

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)

Bažináč se vrátí v novém seriálu

Bažináč se vrátí v novém seriálu

03.05.2018

Největšími hvězdami DC jsou bezpochyby Superman, Batman a Wonder Woman. Hollywood ale strávil spoustu času i s Bažináčem, který už se dočkal dvou filmů a dvou seriálů. Doktor Alec Holland, z něhož… (více)