Brenda.Ch

Říkejte si co chcete - je to pohlazení na duši. Už od začátku je jasné, že jste se nezačali dívat na nominaci na Oscara, a to v žádné kategorii. Ale to nevadí, protože je to svižné, roztomile vtipné, milé, dobrodružné, nápadité a vizuálně povedené. Proč ne. Statham je veliký sympaťák, proč by si nemohl střihnout roli neohroženého superhrdiny, který má, řekněme si to na rovinu, mimozemské schopnosti ? Pro děti totální bomba, pro rodiče, co se s nimi dívají, taky. Pokud však chcete opravdu sci-fi horor nebo thriller, jak je napsáno v titulku, pusťte si raději něco jiného. ()

endrix

Meg je poměrně zdařilé žraločí béčko. Příběh dává celkem ucházející smysl, vypadá to docela dobře, herci jsou občas i sympatičtí. Užití příslovcí jako celkem, docela a občas dává tušit, co od tohoto filmu čekat. Ovšem v žánru žraločích hororů je tohle dílo vlastně nadprůměr. ()

Pan.Antonin

S knihou to má tady společného jenom velkého žraloka a jméno hlavního hrdiny, ale i tak se jedná o dobrou zábavnou podívanou. To, že se ale tvůrci nedrželi knihy je škoda, protože i ta nabízí solidní béčkový příběh, který rozhodně stojí za to být zfilmován. ()

v.indruchova

Tohle mne od začátku iritovalo, příběh který jsem už tolikrát viděli, ale jak z toho jde cítit béčkovost! Obluda útočí. Pro nenáročného diváka pohoda. To bych musela vidět ve svém životě jen málo filmů aby se mi to líbilo. já to ani nedokoukala, a v plánu to už nemám. sice tam je Statham ale jinak jak by ostatní ani neráli. Jak kdyby česká televize s našima hercama natáčela stejný film, tak takhle by to vypadalo. V zahraničí mají jakýsi jiný šmrc a hrajou opravdověji. Nevím čím to je, ale asi těma rokama zavření a nevycestovat. Ten scénář au au. Dialogy jim psal kdo? Nedokážeš se do nikoho vžít. Nevěříš jim to..Takový čelisti v jiném kabátku. To téma mi nesedlo. ()

NiksCZ

Asi první takhle stupidní film, který jsem neviděl pouze jednou, nýbrž třikrát, protože mě to prostě opravdu bavilo (V podstatě je tohle první "Stathamův" film od Rallye Smrti, který jsem si opravdu užil), i přestože je film plný kolosálních kravin a logických děr. 5/10 ()

JokerBaby

MEG : Monstrum monstrum z hlubin - THE MEG. / pôvodný názov /. Ak by som mohol poradiť režisérovi takýto názov dať filmu je katastrofa. Je to schválne zakamuflované a to bola chyba. Dovolím si povedať že odradil možno aj 30 percent ľudí - pretože nejak nevedeli z tohto názvu vyčítať - čo to asi môže byť za film. ,, THE MEG ,, možno to ani vy neviete. MEG je od slova MEGALODON / megažralok , obrovská praveká vodná príšera. - ani to veľa ľuďom ešte nič nehovorí. Jedná sa o prehistorického žraloka o ktorom je vlastne tento film . Film môžem prirovnať k Jurskému parku - až na to že toto sa deje na mori. Jason Statham ako záchranár dostane za úlohu vyslobodiť ľudí so stroskotanej ponorky na dne Mariánskej priekopy. To z čím sa tam stretne by nečakal ani v najhoršom sne. Ako to dopadne sa určite oplatí pozrieť . Film je natočený na vysokej úrovni. Rozhodne to nie je béčkový ako tu trepú nejakí ľudia čo to možno ani nevideli. Je to veľmi dobrý film. ()

JesterKruger

Čelisti jsou lepší, tenhle film překoná i Bestie z hlubin, a dokonce ho překoná i film Poslední žralok. Já nikdy nemám rád filmy, kde se obětí žraloků moc šetří, aby skoro všichni přežili (Nepotřebuji vyloženě potoky krve, ale prostě něco, co mě udrží v napětí). Tohle ani napínavé není. Film MEG vlastně i konceptem už je nudný sám o sobě, takže pryč s tímto filmem. Dávám jen dvě hvězdičky za herce a efekty. A taky za to, že jsou i horší filmy než tenhle. ()

Misha.d

Dávám hvězdu jen kvůli Jasonovi. Jinak to není B-čko, ale C-čko. Nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo plakat. Ale přetrpěl jsem to opravdu jen kvůli němu. Jen nechápu, že do něčeho takového vůbec vlezl. To by se hodilo spíš k Lundgrenovi nebo jinému "béčkovějšímu".. ()

rodier

Dost jsem se na tenhle snimek tesil, bohuzel je to tak 2/5  - milovnici Stathama, jako jsem ja 3/5.  Hlavne je skoda ze to dost hrajou na tajemno jako ze.. co to tam bude za zvire.. a pritom to predem odhali uz v nazvu.. to je dost skoda :( ()

david141474

Statham je záruka kvality a u tohohle filmu tomu není jinak. Není to desítková záležitost, není to devítková záležitost, ale taková sedmička, osmička určitě ano. Já jsem si to od začátku do konce užíval, bylo to velice solidní. Byl to teda béčkovej akčňák, ale stále solidní. Taková první scéna je dobrá a ukazuje nám činy Stathama a co ho donutilo skončit. Takovej ponor bez Stathama není ničím zajímavej, ale ukazuje nám co je pod mariánským příkopem pokud vím. No samozřejmě, že na záchranu bude potřeba Statham. No a první scéna s Megalodonem je k nezaplacení. No a následně Statham s celým týmem nahánějí Megalodona. No a zvrat na lodi je božskej. No a takovej ten miliardář, ten byl hodně nesympatickej a dobře, že se ho originálně zbavili. Teda neoriginálně. No a finále na pláži je božský. 8/10 Nebylo to vůbec špatný! ()

Wez

Totální sračka absolutně bez atmosféry a hlavně bez napětí,plná nevtipných a trapných fórků,jediné co lze pochválit byl onen digitální Meg,který vypadal opravdu dobře,jinak totální ubohost a sklamání roku!!!Za tento shit bych tvůrce nakopal do prdele!!!To už si radši pusťte 47 meter down,Útes smrti nebo Cage dive,které jsou milionkrát lepší!!!! ()

franti11

Mazaná podívaná, pár slušných lekaček, megalodon vymazlený. Jason Statham je špičkový potápěč a dobrý herec... ()

Carteriiino

Film za to určite stojí. Aj keď sa priznám, že je to jeden z mála filmov kde je prvá polovica lepšia ako druhá tak ma film bavil po celý čas. Napätie, scenár, herecké výkony (vrátane mojho oblúbeného sarkazmu) z toho vytvorili film ktorý si pozrem určite znova. Veľmi slušne spracovaný film ()

Luciaaas2

Film je strašná blbost, u které člověk musí vypnout mozek. Na druhou stranu jsem se moc bavil, efekty a žralok super. Co mi jediné chybělo, bylo málo krve. Čekal jsem finálová jatka a ono nic :-D i tak film velice doporučuji :-) ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident