Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele Lenka.Vilka k tomuto seriálu (27)

Mandalorian (2019)

První řada: 5/5 Druhá řada: 5/5 Třetí řada: 5/5 ()

Season 1 (2019) (S01)

Na první sérii se koukalo strašně dobře. Moc mě bavila westernová stylizace a jak to bylo celé natočené, zahrané a vedené. Na druhou sérii se moc těším  :) ()

Kapitola 1: Mandalorian (2019) (S01E01)

Skvělý úvodní díl, který fungujeme úplně ve všem. Je to správně tajemný, dostatečně westernový,  lehce vtipný a finální přestřelka je suprově podaná. Všechny důvody, proč koukat dál :) ()

Kapitola 2: Dítě (2019) (S01E02)

Neb když ti někdo rozebere loď a vrátí ti díly pod podmínkou, že pro něj něco uděláš. Druhý díl si drží skvělou atmosféru prvního, čemuž velkou měrou pomáhá hudba, ale je o dost vtipnější. Za mě dobrý  :) ()

Kapitola 3: Hřích (2019) (S01E03)

Povedený díl plný akce a silného obratu naší plechový hlavy. I u třetího dílu se opakovala jedna super věc. Ale to si nechám do celkového komentáře. ()

Kapitola 4: Útočiště (2019) (S01E04)

Čtvrtý díl je klasický pomůže vesničanům a ta baba je fajn, ale přivedli bychom sem nebezpečí. Je to v skoro každém seriálu. A pokaždé to je fajn  :) ()

Kapitola 5: Pistolník (2019) (S01E05)

Kvůli opravě lodě je třeba kšeft a to se trochu zvrtne. Vážně dobré a absolutní spokojenost. ()

Kapitola 6: Vězeň (2019) (S01E06)

Stylem vyprávění dost podobné jako předchozí díl(y). Nemám žádný problém s těmahle epizodníma prácema. Právě naopak, je to fajn koncept, který funguje sám o sobě a zároveň jako natažení děje. Je to tak skoro u každého seriálu, než se hlavní pointa vyřeší nebo vyřeší a znovu zamotá v posledních dvou či pouze posledním díle. Tak snad každému dochází, že sleduje seriál, ne na osm dílů rozdělený film...a je zvláštní si na to stěžovat  :/ ()

Kapitola 7: Zúčtování (2019) (S01E07)

Závěrečné vyřešení všeho, část první. Naprosto skvělé  :) ()

Kapitola 8: Vykoupení (2019) (S01E08)

Finále jak se patří! Bylo to napínavé, akční a příjemně vtipné. Tohle se povedlo. ()

Season 2 (2020) (S02)

Druhá řada byla možná ještě lepší než první. Moc jsem si to užila  :) ()

Kapitola 9: Šerif (2020) (S02E01)

Úvodní akční sekvence je skvělá a všechno hezky přípraví, aby následovalo něco, co nazvu: nádhera. Navíc...delší stopáž dílu slyšel. Ideální k poznání šerifa, hlubší vztahy a situaci ve vesnici. A to všechno, co bylo potom? Magnifik! Pár minut řečí a klidně bych na film s tímhle námětem šla do kina. Což je za mě pro seriál lichotka  :) ()

Kapitola 10: Pasažérka (2020) (S02E02)

No, to mi ale byla zima! Brrr! Ale jinak fajn díl s dost hnusnýma pavoukama. Takže konec na jedničku  ;) ()

Kapitola 11: Dědička (2020) (S02E03)

Skvělé! I tady jsem se skvěle bavila. No, a Titus Welliver byl milý bonus  ;) ()

Kapitola 12: Infiltrace (2020) (S02E04)

Úvodní debata s kabelama byla skvělá. Tohle je fajn úplně všude. Jako vždy skvělá akce. Q tentokrát se dozvíme i něco víc a podstatného  :O  :D  PS: máme za sebou dvanáctý díl. Moc nepobírám, že i po té době si stále stěžuje na koncept "slepička šla kohoutkovi pro vodu, ale tam někoho potkala...". Je to tam celou dobu. Mě to baví a vůbec neuráží. Ale není už čas nechat to buď jít nebo se jenom další díl nekoukat, když to nevyhovuje? Jenom říkám...  ;) ()

Kapitola 13: Jedi (2020) (S02E05)

Špína, temno a zmar. Tak dává smysl, že tady to na konci celý rozsvítí. Jo, jo, skvělé  :) ()

Kapitola 14: Tragédie (2020) (S02E06)

Takešiho hrad, ty krávo! Dobrá akční epizoda. Do které se nevešlo víc než ta akce. Ale proč ne, když je to natočeno dobře? :) ()

Kapitola 15: Přesvědčení (2020) (S02E07)

Naprostá pecka! Akce, příjemný zpracování, napínavý. Dobrá příprava na finále  :) ()

Kapitola 16: Záchrana (2020) (S02E08)

Ano, přesně podle názvu dílu. Záchrana se vším všudy. Akce, emoce, zábava. Prostě značka ideál pro nenáročného diváka, jako jsem já  ;) ()

Season 3 (2023) (S03)

Možná mi na začátku chybělo to epizodické vyprávění, ale ničemu to na mojí divácké spokojenosti nepřekáželo. Protože všechno, co se řeší, je v posledních dílech zužitkováno úplně stejně jako v sériích předchozích. Naprostá spokojenost. A poslední záběr? To bylo perfektní :) ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu