Kamera:
José Louis MignoneHudba:
Peter BernsteinHrají:
Holly Robinson Peete, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Steven Williams, Ray Walston, Robert Hooks, Lillian Lehman, Kurtwood Smith, Robert Lipton, Barney Martin (více)Epizody(22)
-
In the Custody of a Clown (S02E01)
-
Besieged: Part 1 (S02E02)
-
Besieged: Part 2 (S02E03)
-
Two for the Road (S02E04)
-
After School Special (S02E05)
-
Higher Education (S02E06)
-
Don't Stretch the Rainbow (S02E07)
-
Honor Bound (S02E08)
-
You Oughta Be in Prison (S02E09)
-
How Much Is That Body in the Window? (S02E10)
-
Christmas in Saigon (S02E11)
-
Fear and Loathing with Russell Buckins (S02E12)
-
A Big Disease with a Little Name (S02E13)
-
Chapel of Love (S02E14)
-
I'm Okay, You Need Work (S02E15)
-
Orpheus 3.3 (S02E16)
-
Champagne High (S02E17)
-
Brother Hanson & the Miracle of Renner's Pond (S02E18)
-
Raising Marijuana (S02E19)
-
Best Years of Your Life (S02E20)
-
Cory and Dean Got Married (S02E21)
-
School's Out (S02E22)
Hrají
Johnny Depp
USA
Nejlepší seriály:
The Vicar of Dibley (1994) (seriál)
The Fast Show (1994) (seriál)
Life's Too Short (2011) (seriál)
Deryl Hayes
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Francis X. McCarthy
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Allan Miller
USA
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
Pauly Shore
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
Půlnoční evangelium (2020) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Susan Ursitti
Nejlepší seriály:
Jump Street 21 (1987) (seriál)
Faerie Tale Theatre (1982) (seriál)
Lynne Moody
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny (1977) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál) - herec, a.z.
E/R (1984) (seriál)
Terry David Mulligan
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Jason Priestley
Kanada
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Gordon Currie
Kanada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Code Name: Eternity (1999) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Bill Dow
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Podivné náhody (1995) (seriál)
Blu Mankuma
USA
Nejlepší seriály:
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Tom McBeath
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Batesův motel (2013) (seriál)
Patrick Cronin
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
James Staley
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Thomas Ryan
Nejlepší seriály:
Dobrý boj (2017) (seriál)
Patty Hewes - nebezpečná advokátka (2007) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Marcia Rodd
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Mig Macario
Filipíny
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
K smíchu (2018) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Ian Tracey
Kanada
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Michael Horton
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Spiderman (1994) (seriál)
Modrá a šedá (1982) (seriál)