Epizody(21)
-
Legenda o sv. Růži: 1. část (S05E01)
-
Legenda o sv. Růži: 2. část (S05E02)
-
Černý květ (S05E03)
-
Příměří (S05E04)
-
Druhá šance (S05E05)
-
Maškaráda (S05E06)
-
Děti světla (S05E07)
-
Černý nosorožec (S05E08)
-
Desetiprocentní řešení (S05E09)
-
Carla a Roxy je jedna žena (S05E10)
-
Madonna (S05E11)
-
Serenity (S05E12)
-
Žij a uč se! (S05E13)
-
Problémy s dřevem (S05E14)
-
Poklad Manca (S05E15)
-
Jennyina šance (S05E16)
-
Neviditelný štít (S05E17)
-
Ztracený Amadeus (S05E18)
-
Srdce z oceli (S05E19)
-
Ukvapený soud (S05E20)
-
Cesta na druhý břeh (S05E21)
Hrají
Babs Chula
USA
Nejlepší seriály:
Láska je Láska (2004) (seriál)
Dobrodružství ježka Soníka (1993) (seriál)
Svatyně (2008) (seriál)
Terry David Mulligan
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Dana Still
Nejlepší seriály:
Nebezpečný záliv (1984) (seriál)
Stingray (1985) (seriál)
Sedm dní (1998) (seriál)
Katharine Isabelle
Kanada
Nejlepší seriály:
Hannibal (2013) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Jackson Davies
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
Jump Street 21 (1987) (seriál)
Alessandro Juliani
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Služka (2021) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Jeanette Nolan
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Wanted: Dead or Alive (1958) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
Charles Andrew Payne
Grenada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Nebezpečný záliv (1984) (seriál)
Codie Lucas Wilbee
Kanada
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Bojíte se tmy? (1990) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
Teri Hatcher
USA
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Robert Donner
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Matthew Walker
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Christopher Judge
USA
Nejlepší seriály:
Final Space (2018) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
He-Man and the Masters of the Universe (2002) (seriál)
Jerry Wasserman
USA
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Deryl Hayes
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Garry Davey
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Linda Darlow
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
James Sloyan
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Podivné náhody (1995) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Nancy Everhard
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Nedotknutelní (1993) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
John Considine
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Batman (1992) (seriál)