• Hapretor

Tohle je u mě shit. Ze zvědavosti jsem se podíval na první dva díly. A to hodně zběžně. Pak na díl poslední (kvůli zde opěvovanému závěru seriálu). Bylo mi jasný, že touto zkratkou o nic nepřídu. Nebýt Omegis, není na co koukat. Aspoň nějaká sexy vzpruha. Jinak děj na hovno. Dialogy stupidní a toporný. Herecký výkony na hovno - takhle to zahraje každej. Triky na hovno. A souboje hodně nudný, nenápaditý. Má cenu řešit logiku? NE! A ty masky? Trapas! Co se týče postav, se kterými jsem měl tu čest seznámit se: Kung Lao - vypadal jak přerostlý batole v posravačkách (ty jeho kalhoty byly nemožný). Taja - Kristanna Loken je opravdu hezká ženská, ale hrát neumí. Aspoň, že vypadala v tom oblečku "Amazonek" nejvíc normálně. Rayden - vypadal jako babka, co si nechala udělat trvalou (ten jeho účes? Nemožnej!). Shang Tsung - než jako mocný a nelítostný čaroděj mi spíš připadal jako čínský dealer marihuany. Vorpax - jako smyslnou a ostatními manipulující královnu si představuju podstatně víc sexy (ne jako kudrnatou kurvu ve vohozu, kterej vypadá jako že je šitý ze zelený deky). Shao Kahn - než jako císař mocné "JinoZemě" vypadal spíš jako hodně dobře živený lovec lebek v Amazonii (ta lebka na palici byla směšná). Scorpion - nemožná maska (kvůli debilním trikům to jeho hádě vůbec nevyniklo). Siro - nepřipadal mi jako bojovník, spíš jako mírně přiteplalý blonďatý manekýn. Nekromant - ten s tim bílym ksichtem a bodákama na ramenech, ten zrovna nebyl nalíčenej špatně, snad nejlíp, taky mě nejvíc zaujal, ale ten jeho projev byl hodně stupidní. A přišlo mi dost trapný, že je údajně nejmocnější - vypadal docela nadupaně, a když se objeví popravčí trio Ku-Klux-Klanu v černejch hábitech udělá pár kopů a zhebne. Tohle je seriál vyloženě jen pro "bigotní" fandy pc hry Mortal Kombat! Sračkovitost seriálu nezachrání ani, pro mě, opravdu nečekaný anti-USA-Happy-End. Pro mě nic zajímavýho ani zábavnýho.(29.4.2011)

Zapomenutý seriál, který si k mé velké radosti bere z herní mytologie opravdu hodně a vše rozvádí do místy překvapivých rovin. Jenže časem ustupuje ústřední linie stranou a trojice poněkud mělkých hrdinů upadne do stereotypních epizod typu "dívka je nalákána do pasti halucinací svého zemřelého otce", které jako by vypadly z laciností typu seriálového Pána šelem. O to větší překvapení bylo pak finálové zakončení, které kromě silně duchovní linie přidává i téměř neustálou akci a hlavně konec, u kterého budete přemýšlet, jak je možné, že vám nedošlo, že zkrátka přijít musel.(15.4.2005)

Na tohle jsem se začal kdysi dívat úplně omylem, když jsem večer usínal u televize. Možná jsem blázen, ale tohle je podle mě jednoznačně nejlepší adaptace světa MK na obrazovku. Totální béčko, se všemi šílenostmi a půvaby, co má pořádný brak mít - až se nechce věřit, že je to až z roku `98. Parádně temné prostředí, slušná akce, komiksová stylizace postav, až nevysvětlitelná chytlavost a hlavně (byť to už mnohokrát padlo, nelze to nezdůraznit) našlapaný, nečekaný a hvězdu navíc zasluhující konec!(14.1.2008)

Proc se podivat na Mortal Kombat? 1. Spousta vybornych souboju. 2. Zeny, spousta peknych spore odenych, kolikrat byly prsa tak napechovane ze uz uz vypadalo ze neco vykoukne ven, 3. SPOILER Konec velmi drsny a hodne necekany konec opravdu to tak zakoncili? Po shlednuti posledniho dilu sem nevericne sedel a uvazoval "Neni nekde zasity jeste jeden dil??" Za konec mam chut jeste zvednout hodnoceni i kdyz to vypada divne. A proto u me zaslouzene 4*.(17.5.2011)

• Anduril

Ach joj. Tento seriál som prvý krát videl pred mnohými rokmi (teda iba pár dielov). Teraz som sa k nemu dostal ako k celku. Hmmmm jednu hviezdu dávam za dobré bojové súboje. Boli dosť reálne a dobre zahrané, vedia diváka zatiahnuť do deja. Druhú hviezdu dávam za dobré stvárnenie postáv z hry Mortal Kombat. Boli verné svojím schopnostiam z hier a dobre vyzerali. A teraz veci čo sa mi nepáčili. Hudba sa po čase dosť opakovala a už mi liezla na nervy. Príbehy sa zviezli do jednoduchého klišé. Objavenie súpera, boj, útek súpera, opäť hľadanie, boj, víťaztvo (niekedy úplné a niekedy súper zase vstal z mŕtvych.) Ohľadom kostýmov. Hlavní herci sa nikdy neprezliekali. (Taša sa v jednom dieli prehodila do šiat...) A celkovo dosť šetrili oblečením na ženách. Všetky vyzerali ako pornohviezdy. A ku koncu mi moc komentárov nenapadá. Proste jasný smutný koniec. Niekedy musí prísť aj zlý koniec. Ale také filmy ani seriáli neznášam. Nezanechajú v človeku pozitívny dojem, že všetko to trápenie sa oplatilo. Pritom v reálnom živote to tak, podľa mňa, funguje. A najmä v seriáloch. Načo pozerám 22 dielov keď na konci... Proste si to pozrite ak chcete. Ale moc vás to neobohatí. Ja som to zobral jedným uchom dnu a druhým von. Jednoducho taký podpriemerný neutrálny seriál. Radšej si pozrite Mortal Kombat Legacy, alebo Rebirth. Sú naozaj zaujímavejšie a lepšie spracované.(18.11.2012)