Reklama

Reklama

Epizody(22)

Obsahy(1)

Dlouho předtím, než se Liu Kang, Sonya Blade a Johnny Cage utkali s Shang Tsungem a jeho přisluhovači v turnaji Mortal Kombat, bojoval mnich Kung Lao (Paolo Montalban), zlodějka Taja (Kristanna Loken) a bývalý strážce Siro (Daniel Bernhardt) proti krvelačnému imperátorovi Shao Kahnovi, jeho mágovi Shang Tsungovi (Bruce Locke), jed plivajícímu Reptilovi (Jon Valera), čaroději Quan Chimu (Adoni Marapis) a jeho trojici nemrtvých vražedkyň (Dana Hee, Jamie Pressly, Renee Tenison), královně Kreeye (Fabiana Udenio) a její prvorozené dceři Vorpax (Tracy Douglas) či Scorpionovi (Chris Casamassa). Za podpory ochránce pozemské říše lorda Raydena (Jeffrey Meek) a princezny Kitany (Audie England) bojují o osud lidstva, rozhodnuti chránit ho za každou cenu, i kdyby jí měl být jejich vlastní život... (Chen)

(více)

Recenze (58)

Her0.89 

všechny recenze uživatele

Zapíchl jsem to u 5 dílu. Ne protože bych už neměl chuť se na to dívat, ale proto, že mi prozatím (a troufnu si říct že napořád) zrušili megavideo :-(. K věci. Bylo to strašné béčko, kulisy byly otřesné a některé momenty až příliš umělé. Ale na druhou stranu kvůli tomu jsem se na to začal dívat. Shang Tsung byl neskutečně drsný a proto dávám 2* (ale myslím si, že bych to mohl s dalšími díly vytáhnout výš, ale na to si budu muset počkat). ()

Tony.cs 

všechny recenze uživatele

Takže, nejdříve stránka umělecká: Často tupé dialogy a stupidní zápletky. Pak také hodně nelogičnosti. Co se týče Martial Art tak ve své době to byl nej seriál, ale i oproti staré Hong Kongské tvorbě to bylo stále ubohé. Kulisy a kaskadérští "dvojníci" byli často hodně k smíchu. Pak je tu část Mortal Kombat: s příběhem hry to má společný jen základ a vzhledem k tomu, že seriál nepokračoval, zakončení je více než trestuhodně pitomé. Takže... Celkově sračka. Bohužel. Snaha asi byla, ale chyb je tu až moc. Hlavně ten konec, opravdu. Ten byl dutohlavní. Největší problém celého seriálu je, že se drží filmů a ne hry. Protože i filmy nemají se hrou mnoho společného. Příběh hry je super. Ve filmech a seriálech to už tolik nefunguje. ()

Reklama

stub 

všechny recenze uživatele

Na tohle jsem se začal kdysi dívat úplně omylem, když jsem večer usínal u televize. Možná jsem blázen, ale tohle je podle mě jednoznačně nejlepší adaptace světa MK na obrazovku. Totální béčko, se všemi šílenostmi a půvaby, co má pořádný brak mít - až se nechce věřit, že je to až z roku `98. Parádně temné prostředí, slušná akce, komiksová stylizace postav, až nevysvětlitelná chytlavost a hlavně (byť to už mnohokrát padlo, nelze to nezdůraznit) našlapaný, nečekaný a hvězdu navíc zasluhující konec! ()

Ratemus 

všechny recenze uživatele

Zápletky jsou někdy vycucané z prstu a vymyšlené během ranní stolice, ale ty souboje jsou o několik tříd výš než v prvním filmu a to nemluvím o filmu druhém. Je zde rapidně více postav než ve všech filmech dohromady. Bohužel, malej rozpočet na tom jde vidět úplně všude, seriál je spíš opravdu pro fanoušky MK, kteří znají příběh, protože tomu se zde tak trochu seriál věnuje. Nejlepší je vyvraždovací poslední díl, nebejt těch propracovanejch soubojů, bylo by to na stejný úrovni jako druhý film, ale díky bohu není. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Zapomenutý seriál, který si k mé velké radosti bere z herní mytologie opravdu hodně a vše rozvádí do místy překvapivých rovin. Jenže časem ustupuje ústřední linie stranou a trojice poněkud mělkých hrdinů upadne do stereotypních epizod typu "dívka je nalákána do pasti halucinací svého zemřelého otce", které jako by vypadly z laciností typu seriálového Pána šelem. O to větší překvapení bylo pak finálové zakončení, které kromě silně duchovní linie přidává i téměř neustálou akci a hlavně konec, u kterého budete přemýšlet, jak je možné, že vám nedošlo, že zkrátka přijít musel. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (3)

  • V seriálu Mortal Kombat: Conquest (od r. 1998) se objevily 3 videoherní postavy, které do té doby nebyly ztvárněny ani v jednom z hraných filmů (Mortal Kombat – 1995, Mortal Kombat 2: Vyhlazení – 1997) – Kung Lao (z „Mortal Kombat II“), Quan-Chi (z „Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero“) a Reiko („z Mortal Kombat IV“). (Kenoth)

Reklama

Reklama