• char_t
  **

  Anglický baron vládne čínskému městu, kde asijský mistr kung-fu žije s prsatou blondýnou, která chodí po městě prakticky nahá, zatímco její bratr, průměrný obchodník, běžně poráží ninja-zloděje, kteří na něj bezdůvodně útočí. Pokud se smíříte s takovým světem, čeká vás konečně pořádná sonda do mytologie Mortal Kombatu, i když boje jsou spíš ve stylu "Strážců vesmíru" než podle prvního MK filmu či hry. Ale třeba změním hodnocení, až se donutím dojet tenhle kousek do konce. PS: Nedonutil jsem se.(16.3.2011)

 • stub
  ****

  Na tohle jsem se začal kdysi dívat úplně omylem, když jsem večer usínal u televize. Možná jsem blázen, ale tohle je podle mě jednoznačně nejlepší adaptace světa MK na obrazovku. Totální béčko, se všemi šílenostmi a půvaby, co má pořádný brak mít - až se nechce věřit, že je to až z roku `98. Parádně temné prostředí, slušná akce, komiksová stylizace postav, až nevysvětlitelná chytlavost a hlavně (byť to už mnohokrát padlo, nelze to nezdůraznit) našlapaný, nečekaný a hvězdu navíc zasluhující konec!(14.1.2008)

 • Ratemus
  ****

  Zápletky jsou někdy vycucané z prstu a vymyšlené během ranní stolice, ale ty souboje jsou o několik tříd výš než v prvním filmu a to nemluvím o filmu druhém. Je zde rapidně více postav než ve všech filmech dohromady. Bohužel, malej rozpočet na tom jde vidět úplně všude, seriál je spíš opravdu pro fanoušky MK, kteří znají příběh, protože tomu se zde tak trochu seriál věnuje. Nejlepší je vyvraždovací poslední díl, nebejt těch propracovanejch soubojů, bylo by to na stejný úrovni jako druhý film, ale díky bohu není.(27.7.2015)

 • Her0.89
  **

  Zapíchl jsem to u 5 dílu. Ne protože bych už neměl chuť se na to dívat, ale proto, že mi prozatím (a troufnu si říct že napořád) zrušili megavideo :-(. K věci. Bylo to strašné béčko, kulisy byly otřesné a některé momenty až příliš umělé. Ale na druhou stranu kvůli tomu jsem se na to začal dívat. Shang Tsung byl neskutečně drsný a proto dávám 2* (ale myslím si, že bych to mohl s dalšími díly vytáhnout výš, ale na to si budu muset počkat).(23.1.2012)

 • Hapretor
  odpad!

  Tohle je u mě shit. Ze zvědavosti jsem se podíval na první dva díly. A to hodně zběžně. Pak na díl poslední (kvůli zde opěvovanému závěru seriálu). Bylo mi jasný, že touto zkratkou o nic nepřídu. Nebýt Omegis, není na co koukat. Aspoň nějaká sexy vzpruha. Jinak děj na hovno. Dialogy stupidní a toporný. Herecký výkony na hovno - takhle to zahraje každej. Triky na hovno. A souboje hodně nudný, nenápaditý. Má cenu řešit logiku? NE! A ty masky? Trapas! Co se týče postav, se kterými jsem měl tu čest seznámit se: Kung Lao - vypadal jak přerostlý batole v posravačkách (ty jeho kalhoty byly nemožný). Taja - Kristanna Loken je opravdu hezká ženská, ale hrát neumí. Aspoň, že vypadala v tom oblečku "Amazonek" nejvíc normálně. Rayden - vypadal jako babka, co si nechala udělat trvalou (ten jeho účes? Nemožnej!). Shang Tsung - než jako mocný a nelítostný čaroděj mi spíš připadal jako čínský dealer marihuany. Vorpax - jako smyslnou a ostatními manipulující královnu si představuju podstatně víc sexy (ne jako kudrnatou kurvu ve vohozu, kterej vypadá jako že je šitý ze zelený deky). Shao Kahn - než jako císař mocné "JinoZemě" vypadal spíš jako hodně dobře živený lovec lebek v Amazonii (ta lebka na palici byla směšná). Scorpion - nemožná maska (kvůli debilním trikům to jeho hádě vůbec nevyniklo). Siro - nepřipadal mi jako bojovník, spíš jako mírně přiteplalý blonďatý manekýn. Nekromant - ten s tim bílym ksichtem a bodákama na ramenech, ten zrovna nebyl nalíčenej špatně, snad nejlíp, taky mě nejvíc zaujal, ale ten jeho projev byl hodně stupidní. A přišlo mi dost trapný, že je údajně nejmocnější - vypadal docela nadupaně, a když se objeví popravčí trio Ku-Klux-Klanu v černejch hábitech udělá pár kopů a zhebne. Tohle je seriál vyloženě jen pro "bigotní" fandy pc hry Mortal Kombat! Sračkovitost seriálu nezachrání ani, pro mě, opravdu nečekaný anti-USA-Happy-End. Pro mě nic zajímavýho ani zábavnýho.(29.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace