Slušne rozpracovaný svet mortal kombatu. Seriál ma podľa mňa slušne spravené prostredie, kulisy, súboje su väčšinou na veľmi dobrej úrovni. Dosť ma však trapia povrchne prepracované postavy a dosť stupídny dej väčšiny epizód, ktoré sa začinajú opakovať podľa zabehanej schémy. Celkove sa však drží seriál celkom dobre až do prichodu Kreeye. Odvtedy idu diely dole vodou až po neskutočne dobré a prekvapujúce finále.(23.2.2008)

Hodnotí se to opravdu těžko. Na jednu stranu jsem býval fanda, pro kterého byl Mortal Kombat život a který znal mytologii a příběhy nazpaměť. Před 8-9 lety na Nově by to pro mě bylo za 5 hvězdiček bez váhání. Jenže člověk stárne, mění se. Když jsem viděl po letech pilot, bylo to na odpad. I prvních pár dílů mě moc nepřesvědčilo, ale pak se přidávají další a další postavy, uzavírají se spojenectví, kujou se pikle, zrazuje se a vše veme brutální a nečekaný konec ve finále. Něco takového se jen tak nevidí. Některé postavy a jejich příběhy jsou geniální - Shang Tsung, vznik nepřátelství mezi Sub Zerem a Scorpionem, ironický Raiden, a hlavně sexy mrcha Vorpax, pro kterou by člověk udělal cokoliv. Hlavní hrdinové mi oproti tomu přišli jako totální zoufalci, navíc Kung Lao si nebyl ani vzdáleně podobný. Chápu že udělat hrdinu z chlápka, co má sadomaso obleček a vrhá vražedné klobouky je asi těžký, ale stejně... Efekty jsou... prostě tu jsou, a radši je nekomentuji, hudba odpovídá filmům a asi i době vzniku, ale poslouchat to je celkem hrůza, a pak jsou tu boje. S perfektní choreografií, což o to, jenže je to totálně mimo když hrdinové dostanou hrůzostražné komba a stejně vstanou, protože scénář... to moc napětí nepřidá. Jinak ten konec, jsem moc nepobral. Pořád jsem to bral jako takový prequel k tomu, co známe z her a filmů, ale když "POZOR SPOILER" na konci Shao Kahn vybije prakticky všechny postavy a to i včetně těch, kteří jsou ve filmech živí, tak mi to moc smysl nedává. KONEC SPOILERU. Takže suma sumárum by to za pár dobrých postav, pěknou i když totálně nereálnou choreografii bylo na dvě hvězdy. Z nostalgie a proto, že by to dnes už nikdo nenatočil přidávám ještě jednu.(15.12.2008)

Pozrel som si to znovu, a aj bez uchvátenia z tínedžerských nedeľných predpoludní je to stále veľmi fajn! Originálne znenie dokonca ešte pridáva, zvlášť v prípade Shao-kana a Quan-chiho, ktorí tým pádom nedominujú iba vizuálne. Pekný dizajn, výborná muzika, na seriálové pomery parádna choreografia, sympatickí predstavitelia a ženy tak strašne sexy, až tečie plast z televízora. Príbehovo je to slabšie, ale obvykle aspoň tak akurát zašprajcované intrigánske scenáre, aby sa mohol pobiť každý s každým a dodať tak aj fanúšikom hry radosť z výmeny. Celá posledná tretina, na rozdiel od mdlého stredu, naberá poriadne obrátky a dáva tušiť, že napokon nepôjde tak úplne o tuctový bitkársky seriál v polystyrénových kulisách.. (spoiler) Je však nutné povedať, že to šokujúce zakončenie, aké si žiadny iný podobný seriál nedovolil, a ktoré ma kedysi donútilo nezúčastniť sa nedeľného obeda, ako som to nevedel rozdýchať, nie je vôbec scenáristicky podložené - ide o deus ex machina najtvrdšieho kalibru. Divák sa vôbec nedozvie nič o tom, odkiaľ sa vzali tí imperátorovi triumfálni "shadow priests", proti ktorým najlepší bojovníci všetkých ríš nemajú najmenšiu šancu, ani ako sa vládcovi Vonkajšieho sveta podarilo preľstiť Starých bohov... Skoro to vyzerá, akoby sa tvorcovia náhle dozvedeli, že druhá séria nebude, a chceli rozbehnuté dejové linky nejako epicky zakončiť.. - čo sa im podarilo rozhodne pamätným spôsobom!(2.5.2016)

Musim kompletne zmenit nazor. Hodnotil jsem tu pilotni dil a asi jsem to nepochopil ci co. Zkratka... nasel jsem v tomhle serialu zalibeni. Nektere bojove sceny jsou opravdu slusne, triky usmevne, ale efektni. Je to vlastne takovy "maly Mortal Kombat" v kazdem dile. Drzi se pevne schematickeho modelu: Krasne nove rano->novy nepritel->rvacka->druhy pokus->rvacka->konec :D Na tohle se neda divat kvuli nejakemu umeleckemu dojmu. Proste je potreba to brat jako odpocinek, relaxaci, unik do jine reality. Konec je opravdu necekane "zly". Posledni tri dily uz jsou maximalne vazne a uplny zaver je skutecne "ZAVER" jaky jsem necekal a take jeste nevidel. Doufam, ze se tematikou MK bude zabyvat jeste nejaky dalsi filmovy/serialovy pocin.(18.1.2007)

Proc se podivat na Mortal Kombat? 1. Spousta vybornych souboju. 2. Zeny, spousta peknych spore odenych, kolikrat byly prsa tak napechovane ze uz uz vypadalo ze neco vykoukne ven, 3. SPOILER Konec velmi drsny a hodne necekany konec opravdu to tak zakoncili? Po shlednuti posledniho dilu sem nevericne sedel a uvazoval "Neni nekde zasity jeste jeden dil??" Za konec mam chut jeste zvednout hodnoceni i kdyz to vypada divne. A proto u me zaslouzene 4*.(17.5.2011)