Reklama

Reklama

Epizody(22)

Obsahy(1)

Dlouho předtím, než se Liu Kang, Sonya Blade a Johnny Cage utkali s Shang Tsungem a jeho přisluhovači v turnaji Mortal Kombat, bojoval mnich Kung Lao (Paolo Montalban), zlodějka Taja (Kristanna Loken) a bývalý strážce Siro (Daniel Bernhardt) proti krvelačnému imperátorovi Shao Kahnovi, jeho mágovi Shang Tsungovi (Bruce Locke), jed plivajícímu Reptilovi (Jon Valera), čaroději Quan Chimu (Adoni Marapis) a jeho trojici nemrtvých vražedkyň (Dana Hee, Jamie Pressly, Renee Tenison), královně Kreeye (Fabiana Udenio) a její prvorozené dceři Vorpax (Tracy Douglas) či Scorpionovi (Chris Casamassa). Za podpory ochránce pozemské říše lorda Raydena (Jeffrey Meek) a princezny Kitany (Audie England) bojují o osud lidstva, rozhodnuti chránit ho za každou cenu, i kdyby jí měl být jejich vlastní život... (Chen)

(více)

Recenze (60)

Blue.Shark 

všechny recenze uživatele

Totální srdcovka. Tenhle seriál ukazuje, že i za málo peněz se dá udělat hodně zábavy. V hodně scénách zjistíte, že kouř, který se drží při zemi je tam jen kvůli skrytí koberců a celkově se zasmějete spoustě věcí. Bojové scény ale opravdu stojí za to a hlavně musím vyzvednout umírněné používání provazů, které, ač je vidět, většinou vůbec nepůsobí rušivě. Pak nemohu zapomenout na ultra-skvělého Chrise Casamassu (Scorpion), dokonalého Adona Marapise (Quan-Chi), hodobóžového Bruce Lockea (Shang Tsung), neuvěřitelného JJ. Perryho (Sub-Zero) a všechny ženské hrdinky až na Taju :)) A závěr seriálu, to není ani tak "tečka", jako spíš pořádná "teč" za dobrým, ale málo známým seriálem :) ()

Tony.cs 

všechny recenze uživatele

Takže, nejdříve stránka umělecká: Často tupé dialogy a stupidní zápletky. Pak také hodně nelogičnosti. Co se týče Martial Art tak ve své době to byl nej seriál, ale i oproti staré Hong Kongské tvorbě to bylo stále ubohé. Kulisy a kaskadérští "dvojníci" byli často hodně k smíchu. Pak je tu část Mortal Kombat: s příběhem hry to má společný jen základ a vzhledem k tomu, že seriál nepokračoval, zakončení je více než trestuhodně pitomé. Takže... Celkově sračka. Bohužel. Snaha asi byla, ale chyb je tu až moc. Hlavně ten konec, opravdu. Ten byl dutohlavní. Největší problém celého seriálu je, že se drží filmů a ne hry. Protože i filmy nemají se hrou mnoho společného. Příběh hry je super. Ve filmech a seriálech to už tolik nefunguje. ()

Reklama

Nix 

všechny recenze uživatele

Bylo mou povinností se na tohle podívat, jelikož se považuju za fandu her a světu Mortal Kombat. No ale doporučovat tenhle seriál člověku, který o tomhle nikdy neslyšel? To raději ne, je to opravdu velký průměr, pár bitek je celkem dobrých, ale pokud by se podíval rovnou na konec, tak by určitě udělal líp, zbytek si člověk nebude rozhodně pamatovat. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Papundekl všude kam se podíváš a příšerné epizodní příběhy. Několik stran proti sobě intrikují, někdo se chce pořád rozmnožovat, aby vytvořil armádu, ale v každém díle se najdou alespoň 2 týpci, co si chtějí dát do držky. Kamera je sice hrozná, ale choreografie je lepší než ve filmovém Mortal Kombat. A hlavně jak Montalban, tak Bernhardt se očividně umí pohybovat, takže jim ty souboje hned více věříte. Co je ale až zarážející je počet spoře oděných žen, které se v seriálu vyskytují. To je fakt neuvěřitelný a na každý díl to dělá snad 3 nějaký totální topmodelky. Když je Krisanna Loken ta nejméně hot, tak je to už co říct. Nebýt sympaticky špatného konce, který se jen tak nevidí, tak by seriál spadl do ještě většího zapomnění. Takhle ale za ten poslední díl musím tu 1* dát. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Hodnotí se to opravdu těžko. Na jednu stranu jsem býval fanda, pro kterého byl Mortal Kombat život a který znal mytologii a příběhy nazpaměť. Před 8-9 lety na Nově by to pro mě bylo za 5 hvězdiček bez váhání. Jenže člověk stárne, mění se. Když jsem viděl po letech pilot, bylo to na odpad. I prvních pár dílů mě moc nepřesvědčilo, ale pak se přidávají další a další postavy, uzavírají se spojenectví, kujou se pikle, zrazuje se a vše veme brutální a nečekaný konec ve finále. Něco takového se jen tak nevidí. Některé postavy a jejich příběhy jsou geniální - Shang Tsung, vznik nepřátelství mezi Sub Zerem a Scorpionem, ironický Raiden, a hlavně sexy mrcha Vorpax, pro kterou by člověk udělal cokoliv. Hlavní hrdinové mi oproti tomu přišli jako totální zoufalci, navíc Kung Lao si nebyl ani vzdáleně podobný. Chápu že udělat hrdinu z chlápka, co má sadomaso obleček a vrhá vražedné klobouky je asi těžký, ale stejně... Efekty jsou... prostě tu jsou, a radši je nekomentuji, hudba odpovídá filmům a asi i době vzniku, ale poslouchat to je celkem hrůza, a pak jsou tu boje. S perfektní choreografií, což o to, jenže je to totálně mimo když hrdinové dostanou hrůzostražné komba a stejně vstanou, protože scénář... to moc napětí nepřidá. Jinak ten konec, jsem moc nepobral. Pořád jsem to bral jako takový prequel k tomu, co známe z her a filmů, ale když "POZOR SPOILER" na konci Shao Kahn vybije prakticky všechny postavy a to i včetně těch, kteří jsou ve filmech živí, tak mi to moc smysl nedává. KONEC SPOILERU. Takže suma sumárum by to za pár dobrých postav, pěknou i když totálně nereálnou choreografii bylo na dvě hvězdy. Z nostalgie a proto, že by to dnes už nikdo nenatočil přidávám ještě jednu. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (5)

  • V seriálu Mortal Kombat: Conquest (od r. 1998) se objevily 3 videoherní postavy, které do té doby nebyly ztvárněny ani v jednom z hraných filmů (Mortal Kombat – 1995, Mortal Kombat 2: Vyhlazení – 1997) – Kung Lao (z „Mortal Kombat II“), Quan-Chi (z „Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero“) a Reiko („z Mortal Kombat IV“). (Kenoth)
  • Postavy Siro, Taja, Vorpax, Qali, Kreeya, Omegis a Master Cho neboli súčasťou videohier, ale boli vytvorené len pre seriál. (jdavid)

Reklama

Reklama