Pozrel som si to znovu, a aj bez uchvátenia z tínedžerských nedeľných predpoludní je to stále veľmi fajn! Originálne znenie dokonca ešte pridáva, zvlášť v prípade Shao-kana a Quan-chiho, ktorí tým pádom nedominujú iba vizuálne. Pekný dizajn, výborná muzika, na seriálové pomery parádna choreografia, sympatickí predstavitelia a ženy tak strašne sexy, až tečie plast z televízora. Príbehovo je to slabšie, ale obvykle aspoň tak akurát zašprajcované intrigánske scenáre, aby sa mohol pobiť každý s každým a dodať tak aj fanúšikom hry radosť z výmeny. Celá posledná tretina, na rozdiel od mdlého stredu, naberá poriadne obrátky a dáva tušiť, že napokon nepôjde tak úplne o tuctový bitkársky seriál v polystyrénových kulisách.. (spoiler) Je však nutné povedať, že to šokujúce zakončenie, aké si žiadny iný podobný seriál nedovolil, a ktoré ma kedysi donútilo nezúčastniť sa nedeľného obeda, ako som to nevedel rozdýchať, nie je vôbec scenáristicky podložené - ide o deus ex machina najtvrdšieho kalibru. Divák sa vôbec nedozvie nič o tom, odkiaľ sa vzali tí imperátorovi triumfálni "shadow priests", proti ktorým najlepší bojovníci všetkých ríš nemajú najmenšiu šancu, ani ako sa vládcovi Vonkajšieho sveta podarilo preľstiť Starých bohov... Skoro to vyzerá, akoby sa tvorcovia náhle dozvedeli, že druhá séria nebude, a chceli rozbehnuté dejové linky nejako epicky zakončiť.. - čo sa im podarilo rozhodne pamätným spôsobom!(2.5.2016)

Proc se podivat na Mortal Kombat? 1. Spousta vybornych souboju. 2. Zeny, spousta peknych spore odenych, kolikrat byly prsa tak napechovane ze uz uz vypadalo ze neco vykoukne ven, 3. SPOILER Konec velmi drsny a hodne necekany konec opravdu to tak zakoncili? Po shlednuti posledniho dilu sem nevericne sedel a uvazoval "Neni nekde zasity jeste jeden dil??" Za konec mam chut jeste zvednout hodnoceni i kdyz to vypada divne. A proto u me zaslouzene 4*.(17.5.2011)

Na tohle jsem se začal kdysi dívat úplně omylem, když jsem večer usínal u televize. Možná jsem blázen, ale tohle je podle mě jednoznačně nejlepší adaptace světa MK na obrazovku. Totální béčko, se všemi šílenostmi a půvaby, co má pořádný brak mít - až se nechce věřit, že je to až z roku `98. Parádně temné prostředí, slušná akce, komiksová stylizace postav, až nevysvětlitelná chytlavost a hlavně (byť to už mnohokrát padlo, nelze to nezdůraznit) našlapaný, nečekaný a hvězdu navíc zasluhující konec!(14.1.2008)

Sice se celý seriál odehrává v cca 4 papundeklových kulisách (a jednom lese) a zápletky jednotlivých dílů jsou dosti schematické a banální, ale to nejdůležitější se povedlo: postavy z videohry jsou ztvárněné dobře a hlavně souboje (v každé epizodě minimálně 3) dokáží příjemně překvapit energičností, choreografií i akrobacií (různé výskoky, salta, přemety). Jinak jsou ale charaktery naprosto ploché (což je kompenzováno navlečením veškerých ženských postav do minimalistických kostýmů maximálně zvýrazňujících jejich přednosti :-)) a nezajímavé, snad s výjimkou Raydena, s nadhledem a ironií glosujícího okolní dění. A samozřejmě musím zmínit závěrečný díl, který je opravdu nekompromisní. Pro mne klasické "guilty pleasure".(2.2.2012)

• char_t

Anglický baron vládne čínskému městu, kde asijský mistr kung-fu žije s prsatou blondýnou, která chodí po městě prakticky nahá, zatímco její bratr, průměrný obchodník, běžně poráží ninja-zloděje, kteří na něj bezdůvodně útočí. Pokud se smíříte s takovým světem, čeká vás konečně pořádná sonda do mytologie Mortal Kombatu, i když boje jsou spíš ve stylu "Strážců vesmíru" než podle prvního MK filmu či hry. Ale třeba změním hodnocení, až se donutím dojet tenhle kousek do konce. PS: Nedonutil jsem se.(16.3.2011)