• Gig
  ****

  Nechápu to nízké hodnocení. Podle mne si to lidi pletou úpně s něčím jiným. Tento seriál je v duchu výborného animáku z počátku devadesátých let Batman. Dokonce i postavy, co se tam mihnou mají stejnou animaci. Já jsem v celku spokujen. Jen Batman měl lepší scénář. Nevím. Možná to je tím, že Batmam má v sobě větší tajemnost, je víc zranitelný, má zajímavější postavičky, či figurky ve hře...(5.9.2018)

 • Risolutore
  ****

  Obávám se, že většina hodnotících hodnotí zcela jiný supermanovský seriál, protože tenhle je ze společné produkce s Batman: Animated Series, který je tu červený a přitom se pohybuje na zcela (logicky, když je i od ZCELA stejných lidí) stejné úrovni. Čtyři hvězdy za hezký supermanovský motiv, obstojnou animace a díly s Lobem (ty jsou za kilo).(22.6.2007)

 • Han22
  *****

  Nevím jestli se hodnotící zbláznili nebo viděli jiný seriál, ale Superman je animovaná klasika od tvůrců Batmana, která s ním je plně srovnatelná. Batman je o fous temnější, Superman zas o něco velkolepější (což vyplývá z povahy obou komixů), ale oba seriály nabízí skvělé scénáře, postavy a výbornou akci. Crossover ve kterém se Superman a Batman staví spojenectví Lexe Luthora s Jokerem řadím mezi nejlepší crossovery co jsem kdy viděl. Na rozdíl od filmů nebo spíše romanticky-komediálně laděného hraného seriálu navíc nabízí tenhle animovaný celou galerii záporáků známých spíše z komixů - nechybí Lex Luthor, Braniac, Metallo, Darkseid, Parasite, Bizarro nebo Mr. Mxzptlk. A dočkáme se i Loba. Pro mě parádní záležitost, která má snad jedinou slabinu - Superman není zdaleka tak nezranitelný jak ve filmech/seriálu.(23.2.2013)

 • dusan7721
  ****

  Kokos...toto čo je za hodnotenie? Tento animovany seriál je jeden z najlepších aký kedy vznikol. Robili to tí istí čo aj Batman: Animované série: http://www.csfd.cz/film/170523-batman/ http://www.csfd.cz/film/73261-new-batman-adventures-the/ Alebo čo robili skvelé filmečky Superman: The Last Son of Krypton: http://www.csfd.cz/film/11092-superman-the-last-son-of-krypton/ či Superman Batman: World Finest: http://www.csfd.cz/film/11060-batman-a-superman/ Na IMDB to má rating až 83 % a tiež to získalo nejaké ceny Emmy. Ste si to mnohí určite pomýlili s tým starým trapným seriálom čo chodil dávno na Nove. Inak intro: http://www.youtube.com/watch?v=oUcKJflBG8Q Dokonca sa tam objaví aj ten bledý vesmírny zabijak na motorke Lobo.(28.7.2012)

 • Caszidy
  *****

  Přesně jak píše kolega liquido26 - většina zdejších kritiků tento povedený "animák" pravděpodobně vůbec neviděla, neboť si ho spletla s "večerníčkovým" animovaným seriálem z roku 1988. Nicméně zpátky k tomu správnému. Jak jsem již psal v obsahu, samotní tvůrci se nechali co se týče animace inspirovat původním fleischerovým seriálem z roku 1941. To musím určitě vyzdvihnout jako pozitivum, neboť fleischerův Superman je i z dnešního pohledu zpracován velice pěkně. Seriál Curta Gedy a spol. nemá mnoho navazujících dílů, případně nějakou výraznou hlavní dějovou linii, přesto se příběh vyvíjí a to hlavně díky návratům jednotlivých supermanových protivníků. Podařil se i crossover s bratrským seriálem Batman, jenž se dá sehnat i jako samostatný film. Závěrečný dvoudíl Legacy pak překvapí zajímavou zápletkou. Na závěr nutno podotknout, že by byla velká škoda nechat se od tohoto povedeného dílku supermanovské skládačky odradit zdejším chybným podhodnocením.(14.12.2011)

 • - Tvůrci se nechali inspirovat animací původního seriálu Dave Fleischera z roku 1941. Ten podle editora DC Comics Mike Carlina měl fenomenální grafické ztvárnění, ale nepříliš obsáhlou příběhovou stránku. To se proto ve Warner Brothers Animated Division a DC Comics rozhodli změnit v novém seriálu. (Caszidy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace