Lara Croft - Tomb Raider

トゥームレイダー

Lara Croft - Tomb Raider

Akční / Fantasy / Dobrodružný

Velká Británie / Německo / USA / Japonsko, 2001, 93 min

Průměrný akčňák s průměrnou Angelinou J.. Nic extrovního, ale člověka to pobaví a neurazí.(23.10.2005)

"Jsi ozbrojená ??" - "V jistém smyslu, ano !!" ;)(24.3.2014)

• Ratemus

Kdo jinej by mohl hrát kultovní herní postavu než Angelina....no nepovedlo se, ze hry si to nic neodneslo, snad kromě názvu. Celkem nuda, akce žádná, scénář nulový, zábava tatam. Jedna velká nuda.(11.5.2015)

• mysiak

Dosť slabá adaptácia PC hry, ktorý nezachráni od zlej réžie a scenára ani pekná Angelina Jolie...málo akcie, moc rozprávania...(10.7.2008)

• SaNcHeZ_cz

Chris Barrie a Graeme Revell jsou tak jedinými, kdo si tu zaslouží pochválit. Angelina je obstojná, stejně jako Iain Glen, nicméně to není kompenzace za fakt, že West ve své adaptaci předvedl hned několik zásadních chyb a v porovnání s o rok starší, podobně střelenou akční slátaninou xXx, ztrácí dech hned nazačátku. Nudné, nabubřelé, rádoby efektivní ale nakonec přecijen vyšeptané, bez náboje a utopené v hromadě nepřehledných digitálních triků jako z původní hry.(20.3.2013)

• Jillen

Angelina Jolie, její přiléhavý sexy obleček, vyšpulené rtíky, vyvynutá ňadra a dvě cool pistolky do každé ruky jedna...tohle bohužel nedělá dobrý film. Nuda, nuda a zase jenom nuda. Filmy podle her nemám rád. Dávám 10%(5.6.2006)

Neuveritelne hloupy a spatny film. Desne debilni scenar, uchylny namet a vubec, ani hra se mi nikdy moc nelibila. Za klady se da povazovat pouze krasna Angelina Jolie a jeji telo a take ucast Chrise BArrieho jako jejiho sluhy. Chris perli....(1.7.2006)

Nebýt Angeliny a podprsenky D, tak nevím, nevím. V některých případech (např. v tomto) nejsem náročný divák. To spojení Angelina a Lara funguje víc než skvěle. Škoda, že se tvůrci zaměřili na ženskou hrdinku a na zajímavější děj jim nezbyl čas..ale zlobme se na ně, když má Lara Croft tak hluboký výstřih :)) .(29.3.2007)

• erased

Nemám problém se u filmů vypnout a užívat si akci, ale tento výtvor nemá kromě A.J. Rimmera zhola nic. Za něj jedna hvězda.(20.6.2011)

Koukal jsem na to dvakrát a dvakrát jsem u toho usnul, potřetí se mi na to už koukat nechce. Průměr a Angelina mi už bohužel nepřipadá tak sexy jako v době, kdy ten film vznikl. Měl jsem si to asi holt pustit tenkrát.(15.10.2014)

• Desperado

Chladné, nevzrušivé, nenapínavé, neinvenčné...No je toho dosť, čo by sa dalo vyčítať tomuto snímku.(21.5.2006)

• Praxis

Angelina ve své životní roli je vážně sexy. Ale to je tak všechno, protože u zbytku filmu se člověk směje, až se za břicho popadá.(17.9.2008)

• Seifer

Neodešel jsem z kina dřív jen kvůli tomu, že jsem měl sebou walkmana a v něm soundrack z Final Fantasy. Hned to bylo snesitelnější.(15.3.2003)

• Vojcl

Velmi špatné zpracování populární počítačové hry. Ve všech ohledech mě film nadmíru zklamal. Na Angelinu Jolie se sice dívá pěkně, ale jinak není snímek ničím výjimečný. Herecké výkony nulové, žádný vtípek, scénář se bere neskutečně vážně. A ani ty akční scény za moc nestojí. Kdy už hollywoodští producenti konečně pochopí, že filmování počítačových her tímhle stylem je cesta do pekel???(25.9.2005)

• Damiel

Poprvé jsem to viděl s partou mých španělských kamarádů v multikině ve Valencii (ti Španělé mají kina stejně špinavá a hnusná jako metro:-), byli jsme v takové trochu rozjařené náladě, a tak jsem se výtečně pobavil. Když jsem to pak asi rok poté viděl na DVD, nějak jsem nechápal, čemu jsme se tam tehdy pořád smáli. Asi tomu, jak Angelina vyrazí do třeskutého mrazu s výstřihem, že padají oči z důlků :-)(19.12.2006)

PC hry nesmažím, vystačím si s Naštvanými Ptáky na Androidu, takže hodnotím film, ne filmové zpracování PC hry, to jen pro pořádek. Film je to extrémně pohledný (nejen kvůli Angelině, ale i kvůli exteriérům, interiérům, výpravě všeobecně) a mimořádně zábavný (vidět ho někdy v deseti ve dvanácti letech, Dobyvatelé ztracené archy by byli rázem na vedlejší koleji). Vlastně proto mě tenhle film asi vždycky tak potěší - dokážu se na něj dívat klukovskýma očima a proto se mi tak nekriticky líbí - je to přímočará, nekomplikovaná, zábavná a vizuálně naprosto strhující jízda. A vůbec neřeším iluminátské chrámy v Kambodži nebo na Sibiři a ostatní nesmyslnosti, vždyť je to přece pro děti... Stejně jako žeru většinu zfilmovaných comicsů, ač comicsy nečtu, žeru i tuhle zfilmovanou PC hru, ač jsem ji nikdy nehrál. A jako fanouška Red Dwarfa mě samozřejmě potěšil i komorník "Rimmer". Jo a ono sibiřské "ledové jezero" je "Ledová zátoka" Jökulsárlón na Islandu a ony obojživelníky (ovšem ne šedé) tam mezi těmi krami vozí (vlastně spíš plaví) turisty...(10.3.2014)

• jurama525

Mně to prostě nebralo . Jednu hvězdičku za Angelinu Jolie si to ale zaslouži.(9.3.2008)

• BloodyVamp

Neuvěřitelně zmatená břečka, která neví čím chce být. Film mě nudil (překombinovaný scénář), Angelina se sice snaží být sexy...ale to je asi tak všecko. Podprůměrná akční slátanina (jednu hvězdičku dávám za Angelinu). Druhý díl je krapet lepší.(12.7.2008)

Angelina byla nejlepší volbou pro postavu Lary Croft.(16.12.2008)

• Politik

Nic náročnýho, ale hodně akční film na uvolnění, kde se hlavně předvedla Angelina Jolie. Snad se tady i nejvíc proslavila, no v kinech to byl hit a v telce to už tolik nepůsobilo.(3.1.2009)

1 4 5 6 7 8 9 10 14 21 27