Neviditelné zlo

Hanys_

Taková ta klasika, kdy opravdu "povedená" teenege sebranka ve starém hotelu bojuje o přežití proti neznámé hoře svalů,...která je shodou náhod vždy tam, kde má být. Ani strašidelné, ani moc zábavné (vyjma poslední věty ve filmu), ale předvídatelné a s minimem napínavých scén. A ta pointa je docela k smíchu...2/10 ()

Corpsegrinder

Parta nepříjemnejch zmrdů má za úkol uklidit obří zasviněnej hotel kterýho se 30 let nikdo ani nedotknul a já osobně bych tam nevkročil bez plynový masky, hlídá je ženská a bejvalej polda co před několika lety při zátahu přišel o ruku, kterou mu nahradili protézou, a o parťáka, kterýho mu protézou nenahradili. No takže se uklízí a kecá o sračkách a všichni se chovaj tak že už si přejete aby jim někdo rozprcal palice, film se taky snaží vzbudit u vás sympatie k několika postavám což se nedaří. Někdo je šmíruje dírama ve zdi a snaží se hrát si na tajemnýho vraha. Po půl hodině už mu koukání nestačí takže se jde na vraždy, ty jsou slušný. No a pak je to klasický nahánění po hotelu kde se všichni chovaj jak idioti a jdou na porážku. Rozhodně existuje asi milion lepších slasherů. ()

ondrula

Výborný a silně podhodnocený horor. Je pravda trochu klišovitý a předvídatelný, ale nelze mu upřít ojedinělou atmosféru. Hlavně ale má naprosto senzační kameru. Prostředí opuštěného hotelu mi připomělo Shining a vůbec celý film má tak trochu punc příběhů S. Kinga. Glenn Jacobs, který zastírá nedostatek hereckého talentu kamenně nasraným výrazem, nemůže očividně opustit svou původní profesi wrestlera, protože s kdekým pořád mlátí o futra a o strop apod. Snímek, který dokázali ocenit i hororoví znalci LIVINGDEAD a Dellamorte. ()

J*A*M*A*L

Horor, díky kterému jsem začal sledovat horory. A musím říct, že na jeden z mých vůbec prvních viděných hororů jsem si nevybral vůbec špatně. Ona to vlastně je jen typická vyvražďovačka, ale se skvělým příběhem a perfektním záporákem. Jedna z nejlepších vyvražďovaček, které jsem viděl. ()

Prochy38

Klasická tupá americká vyvražďovačka. Jiné prostředí, jiný vrah, jiná skupina budoucích obětí. Ale klasika jako vždy. * za pěkné holky, * za G. Jacobse, kterého jsem doteď znal jen pod maskou Kanea. ()

spiritus odpad!

Velice podrůměrný film, ani nevím proč jsem se na to vydržel koukat až do konce. S filmu číší stupidita na všechny směry. Samotná zápletka je neuvěřitelně imbecilní. Skupina vězňů jde rekonstruovat starý hotel, za dozoru invalidního fízla a dementní babky se rozutečou po celém objektu, kde hledají možnosti jak se zašít a nic nedělat, popřípadě rovnou utéct. Volný pohyb po rozpadlým hotelu zaručen..No neberte to. Cestou zakopnete sem tam o nějakou tu mrtvolu, nebo narazíte na dementního dvoumetrovýho magora co funí jako prase před porážkou.Dialogy mezi antihrdiny, jsou neuvěřitelně stupidní, stejně tak jejich jednání. Vše je od začátku do konce předvídatelné, žádné napětí a hororová atmosféra tu prostě není. Přál jsem si aby tu bandu dementů pozabíjel co nedřív, abych si mohl od tohoto braku odpočinout. Ruce pryč, je to hrůza. PS: Lidi proberte se !!! Jak tomu můžete dát tři * ?? tři si zaslouží docela dobrej film, jako je např Friday13 a ne tahle nebetyčná srajda.... ()

Mírouš

Záporák-chlap jako stodola, dostatečně dementní, baby pohledný, typický oběti pro pošuka kterej si léčil komplexy z mládí, když mu jeho maminka říkala že honit si brčko je hřích :-) Barák přiměřeně zdevastovanej a temnej...Prostě nejlepší předpoklady pro klasickej slasher. A právě proto mi to nějak nesedělo. Přišlo mi to takový až moc strojený, nucený. Filmaři se podle mě snažili příliš mnoho, aby zapůsobili.Bylo to jako z příručky "jak natočit slasher", bez nápadu... ()

wampire23

Nie,nie,nie. Toto už radšej nikdy viac. Tento podpriemerný slasher nemôže zachrániť už nič. A to som fanúšik hororov. ()

Mortemiss

Příběh o tom, jak může přehnaná mateřská láska dohnat lidi k šílenství. Máme tu partičku vězňů s rozmanitým trestním rejstříkem, kteří musí vypucovat starý, prohnilý hotel. Jak už to bývá, v hotelu nejsou sami. Mezi zdmi se pohybuje prapodivný lidský tvor s prostřelenou hlavou a šílenou matkou. Mezi jeho zájmy patří, vystrašit lidi, potom s nimi mlátit o zdi až upadnou do bezvědomí a nakonec jim vydlábnout oči, které si poté uschová do svých sběratelských dóz. Tento muž má i přes veškerouživotní smůlu velmi tuhý kořínek, nejen že ho nezabije kulka v hlavě, ale ani nespočet úderů velmi těžkými předměty. Jiný už by to namístě oběti vzdal další pokusy o usmrcení a vyskočil z okna. ()

Ronaldo79

Musím říct, že toto je můj oblíbený horor, vídaný především v dřívějších dobách velmi často. Kane tajemný (alespoň ze začátku), atmosféra hotelu dobrá, gore na úrovňi. 75% ()

BlackHood

Původně jsem si tento slasher ani nechtěl stáhnout, protože mě znechutily videa a obrázky(tím myslím, že se jsem si myslel, že ten film bude jenom další bezdějová blbost o mučení s nesympatickým vrahem. Ale Jackoba si nakonec zamilujete), ale nakonec jsem ho stáhl a nelitoval jsem. Skvělé na tom filmu je, že se odehrává v opuštěném hotelu, který na mě působil moc mysteriózně. Jinak film byl hodně vtipný, napínavý a trochu i zamotaný (na slasher). Strašidelnost 1/4 Brutalita 3/4 ()

chelsea17

Připravoval jsem se tak nějak na klasický horor s nějakým zabijákem. Jak to dopadlo? Dle mého tušení, ale je to strašná škoda. Začátek je hodně nadějný, i ta banda trestanců je představena docela hezky. Jakmile ale všichni vejdou do hotelu začíná klasika ... schovávačky v milionech místností, které k ničemu nevedou, samozřejmě maniak se zjevuje neočekávaně a tajemně ... Možná bych i tohle vzal v potaz, ten závěr tomu nasadil ale korunu. Naprosto stupidní smrt, shození z okna - ježíš sorry on se najednou stihl otočit a chytnout se - pád, konec, psi ? Smutný ... ()

molcan2

Mám jedno osobné presvedčenie, že každý film má potenciál bez ohľadu na to, ako hlúpo znie alebo vyzerá. To neznamená, že by sme mali pozerať každý film o ktorom sme sa dozvedeli, ale ak už sme sa k tomu filmu dostali, aby sme ho pozerali s otvorenou mysľou. takže keď som videl tento film, keď som ešte chodil na strednú školu, očakával som slušný príbeh spolu s násilím v štýle Saw 7. Keď sa skončil film, bol som trocha sklamaný. Násilie bolo dobre naložené ale nič príliš šialené, a scenár bol hrozný. Dobre sme sa dostali do príbehu obete a "padouch" dokonca dostal svoje slovo ohľadom jeho minulosti. Problém je v tom, že ani neviem, ako sa volá a keby som si nezistil pred začiatkom filmu z internetu mena, tak by som ani do záverečných titulkov nevedel ako sa vola. Aj na horor je to dosť blbé. Ďalším kameňom úrazu boli herecké výkony, väčšina postav hrala na hovno, alebo žeby to bola vina scenáru? Podčiarknuté a spočítané dostali sme priemerný film, ktorých WWE vydáva tak často ako Apple nove iPhony. ()

Prolog

Proč se vlastně točí takovýhle filmy? Všechny podle jednoho scénáře. S velkým hromotlukem co co nejbrutálnějc vyvražďuje všechno co má v dosahu. Pro mě tenhle film postrádá smysl... Takovejch filmů existuje milion a tenhle se ničím neliší...ani trošku. Možná byl zajímavej nápad s tou "rukou boží", ale nebylo to dotažený...stejně jako všechno v tomhle filmu. Bezúčelná brutalita zůstává pořád bezúčelnou brutalitou i když jí zabalíte do čeho chcete... A závěrečnej zvrat??? Tohle??? Takže žádnej... Tak a teď už stačí jenom počkat tak 14 dní a další stejnej film je na světe...a potom další....je to nekonečná smyčka beze smyslu... ()

mala_kea

Když jsem viděl Jacobse, chtělo se mi smát, nebot Jacobs má navádět strach a hrůzu a mezitím se mu směju za zády. Je sice pravda, že Gregory nám zbytečně netají obličej "zabijáka" ,o to víc to ale musí zkazit na věcech, jako je zbytečný klišovitý příběh (kdyby se jednalo o klasickou vyvraždovačku, uvažoval bych o vyšším hodnocení), rychlost zabití některých představitelů a nebo "jemností" při zabíjení. Udušení telefonem není zrovna cool. Aspon ty Rachael Taylor mohla ukázat prsa a alespoň na chvíli mě usadit do křesla.Rozhodně film při pátečním obědě neuškodí. ()

Hapretor

Jeden z mnoha obyčejných hororů spíše pro zasmání a zabití času, než k zábavě a prožití nějakého napětí. ()

helloween93

Ze začátku to vypadalo slibně, temná atmosféra starého hotelu, někdo partu teenagerů pozoruje dírami ve zdech, ktomu ta tajemná ženská z hotelu. Vraždy a jejich originalita byla taky celkem solidní. Přeci jen udušení mobilem se jentak nevidí, ale nakonci přijde klasické klišé, zabiják - týrané dítěte a většina dosavadních předností tohohle filmu jde do kytek. Vidím to na dvě hvězdy. ()