Producent BRYAN SINGER (režisér X-Menů a Superman se vrací) a scenárista a režisér MICHAEL DOUGHERTY (spoluautor X2 a Superman se vrací) přicházejí se strašidelnou, temně komickou oslavou nejděsivější noci roku. Halloweenská noc dovádí princip Creepshow a Povídek z krypty do zcela nových, temných hlubin a servíruje nám čtyři vzájemně propletené příběhy, které se odehrávají o halloweenské noci: ředitel střední školy (DYLAN BARKER) melouchaří jako nemilosrdný sériový vrah; touha panenské dívky po tom pravém muži se strašlivě zvrtne; skupina teenagerů provede drsný kanadský žert s katastrofálními následky a mrzoutský starý muž (BRIAN COX) se utká se zlomyslným halloweenským démonem. (oficiální text distributora)

zigíš

povídkový kabátek najviac sluší hororu zo špetkou komediálneho nadhladu (viď creepshow), trick´r treat je v tomto smere v pohode akurát som čakal viac ..ale to malé strašidýlko je úžasné:) ()

Guzo

Nedá mi jinak než hodnotit plným počtem. Jsou to spíš lepší 4 hvězdičky, ale jelikož je to opravdu nejlepší horor za poměně dlouhou dobu, tady to je :-) ()

masw

Film má spoustu chyb, nelogičností a příběh taky není nic moc. Co potěší je páááár vtipných scén. Jediné plus vidím ve stylizaci krajiny, která je neuvěřitelně krásná a v tom, že kameraman drží kameru rovně. ()

KASUGI

Jo, tak tohle můžu! S nadsázkou se dá říct, že bych se bavil, i kdyby tam hodinu chodily děcka v kostýmech dům od domu. Zkrátka Halloweenská atmosféra má něco do sebe. Propletené povídky jsou ve stylu Příběhů ze záhrobí a to já rád. ()

Luksa

Série strašidelných historek bez dějového oblouku, která je ale natolik v rámci současných hororů divná a originální, že jsem ani minutu nelitoval, že jsem se na tuto podivnost podíval. Škoda příliš krátké stopáže, jinak se jedná o svěží počin nadějného režiséra a těším se, co vymyslí příště. ()

Dethecus

Docela magorárna... Ale pobavilo mě to.... Skoro furt jsem se kácel na zem... I když tam toho tolik vtipného nebylo.... Spíš mě pobavilo jaká je to trotlovina... xD... Anna Paquin jako vždy skvělá .... ()

HomeAlone

Konecne som si to pozrel a som velmi spokojny . Ma to tu spravnu halloweensku atmosferu , velmi zaujimave postavy a je to pekne zamotane . Nieje to sice taky horor pri ktorom divak odvraca zrak , no mne to tak sedi viac . A co je najdolezitelsie , ze to malo originalny horor , ktory aspon mne nepripominal nic podobne . ()

zolo23

Óóóbrovské prekvapenie. Zhltol som to ako malinu. Neuveriteľná atmosféra všetkých príbehov a chutný hlavný hrdina z lízankou:-) ()

jenik71

Spojení hororu a komedie by mi nevadilo, kdyby bylo na co koukat. Za celou dobu jsem zaregistroval pouze tak dvě až tři lepší scény, ale jinak tedy nic moc. Halloweenská atmosféra, masky a kostýmy jsou docela pěkné, jenže mě to přišlo z velké části nezáživné. Jestli dostanete náladu na hororovou komedii, raději sáhněte po něčem jiném. ()

TroiMae

50% Halloweenské cukrátko ke kterému si člověk musí dodat 50% atmosféry (sledovat v TV v noci nejlépe na Halloween) a pak neuškodí. I na mě to působilo jako „speciální čarodějnický díl“ Simpsonových. Nejlepší je jen poslední příběh (respektive chronologicky první) a epilog. Jenže ten si člověk zase tak neužije bez předchozí předehry, protože jen pak si můžete konečně vychutnat, jak do sebe všechno zapadá (jako čerstvě ukousnuté lízátko do vaší hrudi). Nicméně přesto si tvůrci mohli i v té poslední sekvenci ušetřit to, že pumpkinheadovi sundali masku – to se nedělá a doufám, že je za to dostane! ()

sedm.1

Takový malý,téměř až povídkový strašidelnější horůrek,dající se rozdělit do pěti částí,které se pak různě proplétají a dohromady tvoří oddychovou podívanou.První,předtitulkový díl je prostě předtitulkový,nevýrazný a vlastně nicneříkající.Druhý,s panem učitelem je zábavný,třetí,s dětmi je atmosférický,čtvrtý,s partou krásných bab je překvapivý a pátý,podle mě nejlepší,snese jednak nejhororovější parametry a jednak je nejnapínavější.Jako celek ale Halloweenská noc na mě moc nezapůsobila,byla to prostě na mě oddechovka až moc velká,odlehčená a viditelně se nebrajíc vážně,což někdy je ku prospěchu věci,zde to ale moc dobrého nepřineslo.Nicméně spád Halloweenská noc má,ony povídky na sebe rychle navazují,takže se pořád něco děje,není to tedy vůbec špatný film,jen na horor je to zkrátka až moc příjemná podívaná :-). ()

The Viper

Velmi dobře humorně podaný horor tématikou halloweenu. Nevím, jestli jsem se měl bát nebo smát. Ve finále to šlo oboje do sebe. Úprava hodnocení 6.4.2015 - 4* ()

OughJay

První horor, kde nejde o systematický masový vyvražďování všech možnejch kráv a blbců, ale o pravýho halloweenskýho ducha. Těžko se o tom píše tak, aby nešlo o spoiler. Moc se mi líbilo zabrání několika situací z různejch pohledů. Nejen že je Halloweenská noc pěkně temná a chvílema dokonce děsivá, ale taky je tu několik scén na zasmání, který si člověk rozhodně zapamatuje. Nečekaný překvápko nakonec a moment kdy nerudnýho dědu dohnala jeho vlastní minulost už celej film jen vyšperkovaly. :) Steven: "Wait. There's another tradition." [looks at Charlie] Steven: "Always check your candy." ()

civrss

No to zase byla píčovina. Já mám prostě rád horory, které se neparaji s nějakou zbytecne hlubokou zápletkou, dávají jednoduchý smysl a ja jim rozumím. Tady jsem se musel po půlnoci namahat, přemýšlet a proto mě to nebavilo. Z celého filmu mě bavila jen jedna scéna s mrzutym dedkem v domě. To je fakticky málo ()

DavidS.

Příběh jedné halloweenské noci, kde se potkávají obyčejní vrazi, vlkodlaci, duchové i hříchy minulosti...A celé to kupodivu nějak funguje dohromady...K tomu rozdělení na několik časových rovin, lehká porce napětí, krapet originality i zajímavá atmosféra... ()

medlo

Celkom zaujímavý nápad, aj keď mi vadilo rozkúskovanie deja na niekoľko príbehov, z ktorých sme sa skoro nič nedozvedeli. Možno keby si vybrali len dva a trocha ich rozvili. Atmosféra filmu bola dobrá, aj keď som sa veľmi nebál. To tam trocha chýbalo, väčšie napätie. Na druhú stranu treba povedať, že vtipných scén tam bolo dosť a boli zaujímavo skĺbené s tými hororovými. ()

jondoe

Celkom dobry komedialny horor, ktory sa sklada z viacerych pribehom. Je to sice vtakovina, ale mna dobre pobavila. Pomohla k tomu kratla stopaz a rychly spad. Ani na chvilku som sa nenudil a uzil som si tento podareny a velmi zabavny a originalny hororik, ktory ma dokonca aj aku taku pointu. ()

Dr. Wolfenstein

Z téhle hororové komedie jsem měl opravdovou radost a spokojený úsměv od ucha k uchu. Čtyři zábavné povídky se vzájemně pěkně doplňují a dohromady utvářejí poctivou strašidelnou pohádku pro každého hororového fanouška. ()

"Jedenáctka" se utká s Godzillou

"Jedenáctka" se utká s Godzillou