Dirty Sexy Money

• Slovensko Sexi špinavé prachy
USA, (2007–2009), 16 h 25 min (Minutáž: 42–43 min)

Hudba:

Peter Nashel

Peter Krause, Donald Sutherland, William Baldwin, Seth Gabel, Zoe McLellan, Blair Underwood, Will Shadley, Jill Clayburgh, Sheryl Lee, Samaire Armstrong (více)

Série(2) / Epizody(23)

Idealistický mladý právnik musí často prekročiť svoje morálne zábrany a balansovať na hranici zákona, ak chce zastupovať svojich bohatých klientov. Peter Krause ako mladý právnik Nick George musí po otcovej smrti prevziať jeho prax a postarať sa najmä o bohatú rodinu Darlingovcov, riešiť ich problémy vrátanie drogových excesov, nemanželských detí a množstva protiprávnych aktivít. Nick prevezme miesto po svojom otcovi aj preto, že chce zistiť, prečo zomrel za takých veľmi záhadných okolností. (TV JOJ)

Peenugirl

Mám rada keď sa v serialoch vyskytuju dráždivé pikantnosti z minulosti a pekne pomaly vyplávajú na povrch... je tu fakt dosť veľa sexi objektov plných špiny a každý má prachy. Ajkeď občas sa riešia malichernosti rozmaznaných zazobancov, je to v skutku sakra dobre pozeratelný seriál.80% ()

Veronica20

Normálně bych asi dala 3 hvězdičky, protože seriál pro mně není ničím nadprůměrným. Pobaví, zaujme a patří mezi ty typy seriálů, kde se sháníte hned po dalším díle, aby jste se sakra dozvěděli, jestli se ním teda vyspí nebo nevyspí :o)) ale jinak zvlášť nevybočuje. Ale hodnotím ho 4, protože mně opět příjemně překvapil Peter Krause, který mi padl do oka v jednom z mých nejoblíbenějších seriálů Six Feet Under. I tady umí svoji roli dobře prodat :o) ()

KcarlosK

Docela milé překvapení. Seriál z vyšších kruhů, který si asi moc fanoušků nezíská, ale na jedno kouknutí to určitě je. Jako studie zkaženosti pracháčů je to dost dobré. Napadá mě pár příměrů ve skutečném světě. Viď Paris ? ()

losmachos

Nejbohatší rodina v New Yorku a jejich rozmazlený spratci, co by zasloužily dostat pěstí. A navrch megaslušnej právník, kterej se stará o chod jejich rodiny, protože jsou zde všichni neschopný a nezvládnou to samy. ()

skeerko

Super serial, ktory som si oblubil po pozreti prvych dvoch epizod. Druha seria velmi emotivna, avsak posledne tri epizody druhej serie sli dolu vodou, vidno ze to tvorcovia na silu a rychlo ukoncili. Niektore hlasky ma dostali na kolena. 100% ()