josef.hana

Kdybych mohl tak tomuto filmu dám i více hvězd. Perfektně vyvážené dílo. Opravdu skvělé herecké výkony úplně všech hlavních hrdinů. Zábavné, smutné a výborně napsaný scénář,k tomu skvělá kamera. ()

zdenek305

S hodnocením jsem trochu dost váhal, jelikož jsem před tímto dřív viděl Eastwoodův film Million Dollar Baby a sérii Rockyho. Warrior nebyl vůbec špatný, ale co se týče zpracování, postav a příběhu/zápletky tak upřednostním spíš Eastwooda a Stallona. Slabé 4* ()

jojto

Na tu to máš. A rovno do tváre. Bez okolkov, bez kecov a pekne natvrdo. Famózny Tommy, dokonalý Brendon a spitý Paddy si zaslúžia potlesk v stoji, Všetko s mierou vrcholí srdcervúcim koncom, ktorý nenechá jediné oko suché. Oko citlivého a empatického diváka. Ďakujem. P.S. Hardy má fakt trapézy ako dolly buster prsia. ()

Ace.A.T.L.

Nejsem moc milovník filmů o bojových stylech a zápasech. Ale na doporučení kamaráda jsem se na tenhle film kouknul a vůbec jsem toho nelitoval. Tom Hardy exceloval a ikdyž to neni nijak speciálně inovativní děj, tak celkově film působí skvěle, temně, rychle, silně. Jako celek, je to super. Za mě pěkný 4* a DOPORUČUJU ()

Skylwalker42

Očekával jsem typické bratrské klišé a také jsem dostal. Ovšem tak podmanivě natočeno,že by to nesnižovalo hodnocení. Výborné herecké obsazení. Ten moment kdy ve finále Tommy dá znamení k uskončení zápasu,je pro mě nezapomenutelný. ()

BloomGeorge

K tomuto filmu jsem si tenkrát našel cestu velice náhodou. Leč jsem rád, že jsem jí našel. Rozhodně patří mezi nejlepší v mé sbírce. Tento film je víc než drama nebo sportovní. Je to život ve své naturální kráse. Vezme Vás u srdce a nepustí. Život je tvrdý a takový je i tento film. Nemohu ho ani nijak hodnotit bo legendy se nehodnotí. Ty si najdou svojí cestu. Jeden z nejlepších filmů, které existují. ()

KasaK

Spousta tu pleská klišém jak mokrým hadrem, nejvíc pak Lima. Co všichni máte? Nejsou přeci sportovní snímky právě o tom? Když je vám to naservírované s takovýmto hereckým uměním a výbornou režií, tak se s tím klišé běžte vycpat. Ano, celý film je perfektně prediktivní, stejně tak jako řada dalších podobných příběhů. A není právě to poselství takového snímku to, že si druhý den večer to klišé zase pěkně užijete a budete se na to těšit, stejně jako jste si jej užili při první jízdě? Podobně jako když slyšíte v telce "Eye of the Tiger", až se vám z toho naježí chlup. ()

Vitous22

Pro mně velké zklamání a ten konce mně vyloženě nasral. Jedna pidi hvězdička za Toma Hardyho, jinak to byla ztráta času. ()

Radek273

Dokud snímek alespoň nějakým způsobem dával smysl, tak to šlo. Ovšem v závěru se logika vymyká kontrole a děj se ubírá ve směru fantaskního závěru. Obzvláště velká škoda, když měl snímek tak nadějné parametry, a nakonec skončí pokřiveným "happyendem", který si rejža spíš vysnil a přál, než aby mu někdo uvěřil! ()

michael2684

Nejlepší film roku, to aby bylo jasné hned na úvod. Čekal jsem dlouho, ale vyplatilo se to. Líbilo se mi, že oba dva hlavní hrdinové dostávali zhruba stejně prostoru, ikdyž v půlce to začalo vyznivat trochu víc ve prospěch Joela Edgertona, ale stejně všichni fandí jeho protějšku - Tom Hardy je jako buldozer, dokonce v ještě lepší formě než v Bronsonovi. Ale není to jen o svalnatých postavách, ale taky o hereckých výkonech a ty jsou tu vskutku parádní. ()

complex

škoda klasického amerického konca, ale inak to môžem ohodnotiť ako naj drámu tohto roka, naozaj cítiť to tam z každej strany tú napätosť... herecké výkony naozaj nemajú chybu, len škoda trochu nereálnosti, ale to k takýmto filmom patrí... číra spokojnosť ()

M6rXis

Nejlepší ze sportovních film co jsem kdy viděl. Od začátku až do konce jsem ho sledoval s nadšením. Nick Nolte zahrál svou roli na 5 hvezdiček. Tenhle film doporučuji všem. Hned bych se na něj podíval znovu. ()

montel

Brendan Conlon (Joel Edgerton) je učitel fyziky, ovšem ani tohle zaměstnání jemu a jeho rodině nestačí na splácení hypotéky. Aby si přilepšil vyhledává pouliční zápasy, ve kterých vítězí, protože ale školní rada zjistí jaký má jejich učitel koníček, příjde Brendan o zaměstnání. Jeho mladší bratr Tommy (Tom Hardy) se právě vrátil z války v Iráku a více než v kontaktu s rodinou a svým otcem, bývalým alkoholikem, chce být v kontaktu s boxovacím pytlem v tělocvičně. Do města mezitím míří největší turnaj zápasníků ve volném stylu, do kterého se oba bratři kvalifikují. A protože se oboum bratrům v turnaji daří, je jen otázkou času, kdy stanou proti sobě...Ve srovnání s Fighterem o maličký chlup horší. První hodinka seznamuje s problémy hlavních hrdinů a že jich není málo. Divák si ale vše vynahradí s nástupem turnaje. Při soubojích jsem lapal po dechu a poslední půl hodinka už byla extáze. Opravdu parádní film s neuvěřitelně emocionálním koncem. 75% ()

frenkie

Tento film jsem tedy hrubě podcenil. Myslel jsem, že se bude jednat o béčkovou arénovou mlátičku, kterých se točí v USA tucty a tudíž jsem z počátku o něj ani nezavadil. Když jsem však mrknul na hodnocení zde na čsfd, klesla mi brada a v hlavě se mi rozblikal varovný majáček. Teď už vím, že jsem po čertech dobře udělal, že jsem si film opatřil a zkouknul. Ono se nejedná z hlediska originality námětu a příběhu o žádné veledílo, ale způsob, jakým je film natočen a zahrán, mě doslova bral dech. Příběh se nijak nekomplikuje, je jednoduchý jako facka s velmi přímočarým tahem na branku, resp. do finále. Zápasy jsou naprosto boží(a to nejsem příznivcem MMA) a emoce jsou z diváka ždímány tak přirozeně, že to až jednoho zaskočí. Pro mě jeden z největších filmových zážitků tohoto roku. Plný počet *, bez debat. ()

Luciaaas2

Absolutní filmový luxus. Warrior mě naprosto uchvátil, nejen originálním příběhem, ale i vypilovaným scénářem, nádhernou kamerou, úžasnou hudbou, perfektí režií a hereckým kocertem. Zároveň z filmu vyzařuje lidkost, porozumění, soucit. Tento film bych si dokázal představit na Oscarových nominacích. ()

moleg

Neskutečný zážítek. Po pozvolném rozjedu přichází očekávaný turnaj a napětí se začíná stupňovat. Očekávané finále je grandiózní tečkou na závěr, kdy veškeré emoce stříkají na povrch doslova proudem. Warrior bez problémů strčí Rockyho a další podobné filmy do kapsy. Jen více podobných filmů. ()

zekon

Podle hodnocení jsem čekal nějakou pecku, zázrak se ale nekonal. Nejde o nic jiného než o další americkou pohádku o princi na bílém koni. Naprosto nereálná šaškárna byť velmi pěkně nafilmovaná. Pokud to bylo podle skutečnosti, jsem si jist že hodně zkreslené. To samé co točil Van Damme jen v novém kabátu, takže tu máme Leon II říznutý pěkně Rockym. Je to určitě nejlepší Rocky klon co asi vznikl, ale nebýt těch nereálných zápasů asi bych dal i 4 a 1/2. Takto za 3 1/2 max. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot