Flynn Carsen 3: Jidášův kalich

(TV film)
  • Česko Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu (více)

Flynn Carsen získá v Londýně pro knihovnu vzácnou vázu, v níž je ukryt legendární Kámen mudrců. Ještě v sídle aukční firmy však musí o kámen svést bitvu s dalším zájemcem. Sice ho ubrání, radost mu však pokazí zjištění, že ho kvůli pracovní zaneprázdněnosti opustila přítelkyně Katie. Naštvaný Flynn uvažuje, že už nechce být knihovníkem. Obětoval relikviím příliš mnoho a nic z toho nemá. Nakonec si vezme dovolenou a pod vlivem neobvyklého snu se vydá do New Orleans. A to ještě netuší, že se brzy zaplete do smrtelně nebezpečného dobrodružství. Skupina bývalých agentů KGB pod vedením Sergeje Kubicheka totiž hodlá vzkřísit slavného upíra Drákulu a s jeho pomocí stvořit armádu zombie, kterou by použili k ovládnutí světa. Upírovo tělo už mají, teď potřebují získat ještě Jidášův kalich, upírskou verzi svatého grálu, vytvořenou ze třiceti stříbrných, jež dostal Jidáš za zradu Ježíše. S hledáním kalichu jim má pomoci profesor historie Lazlo, kterého právě za tímto účelem unesou. Seznámí se s barovou zpěvačkou Simone, která tvrdí, že se s ním spojila přes jeho sny. Dřív, než mu však stačí vysvětlit, o co jde, jsou napadeni Sergejovými agenty... (TV Prima)

sAreOn

Pro mne tedy nejhorší Flynn Carson... Předchozí díly jsem bral s nadhledem a musím říct, že jsem se u nich nenudil. Popravdě řečeno jsem se ani nějak zvlášť nenudil ani u tohohle dílu, avšak... nešvary předchozích dílů zde byly mnohem viditelnější (stupidní herecké výkony, špatné efekty) a hlavně je z filmu cítit televizní produkce, a to až moc, bohužel. ()

cici24

Trochu se vytratil ten ztřeštěný humor a na scénu vstoupily víc emoce, ale i tak třetí díl nezklamal...Noah Wyle je prostě dobrej a úplně se na tuto roli hodí...příběh byl celou dobu zajímavý, jen poslední vyvrcholení bylo trochu slabší, že by se Drakula infikoval?..To asi ne:-)))...Stana Katic byla ďábelsky svůdná a mohla by se ukazovat ve větších rolích... ()

Entfak

Na nudné nedělní večery, kdy člověk rozjímá, co ho zítra čeká jasná volba. Film co neurazí, ale ani nenadchne. ()

bajahor

Zcela průměrné, ale Wyle a Katic hráli opravdu dobře. Ty komediální prvky byly trapné, ale do filmu jako celku se podle mě hodily. ()

veverysiak

Fantazijná rozprávka pre deti tesne pred prepuknutím adolescencie, prípadne dospelákov, pre ktorých je Indiana Jones príliš náročný žáner, pokiaľ zostaneme v tejto cieľovej skupine, tak to splnilo účel - a síce sobotňajší večerný relax pre bedňou, pokiaľ sme niečo iné, tak to radšej nepozerajme, takže 60%. ()

zajda001

Když tenhle film neberete úplně vážně, můžete se u něj skvěle pobavit. Na rozdíl od jiných dobrodružných/akčních film se netváří tak, jako by všechny triky myslel smrtelně vážně. ()

brasek

Nemá to úroveň... proste veľmi slabý TV FILM do nočných hodín, aby ho videlo čo najmenej divákov. Aj TV FILM by mal byť kvalitný a zaujímavý snímok, bohužiaľ opäť sa zabudlo, že niekedy nič je viac ako niečo. ()

Rian_witcher

Stále stejný standard, podle mě je Flynn nejslabším z trojice. Ale stále zábavný a vtipný. klidně bych si s chutí dal i další pokračování. ()

Miyamoto

Celý tenhle díl není nic extra, atraktivní prostředí jsou vystřídány New Orleansem a jinak upřímně nevím, co bych k tomuto filmu řekl. Příběh jede (stejně jako u minulých dílů) zcela předvídatelně, když už není jak ze špatné situace, pomůže knihovníkova chytrost, kde nepomůže ta, tam zasahuje Simona... Jinak je film spíše pro mladší (hodně mladší :-D ) publikum, které toho tolik nečeká / ještě tolik nevidělo (a nebude mu to připadat jako vývar z Jonese, Draculy a Bonda najednou :-D ). Starší diváci se nebudou vtípkům smát, u nebezpečí se nebudou bát a tak nám zůstává jeden společný světlý bod pro všechny, kterým tu je naprosto neodolatelná Stana Katic, která defacto celý film táhne a je asi jedinou postavou, která vám po jeho shlédnutí utkví v paměti alespoň na pár dní... ()

paniColombova

Očividně tyhle lidi nechtěli do filmu moc investovat, je to znát. Do Indiana Jonese se zainvestovalo víc a vyplatilo se to. Zklamání. A přitom já bych řekla že výběr hlavního herce nebyl špatný. ()

martyxa

Na můj vkus to bylo nic moc. Myslím, že s těmi upíry to trochu přehnali, tak chvilku člověk nevěděl, na jaký film že se to vlastně dívá, už to není ani tak hlavně dobrodružné, jako spíše fantasy, což mi normálně nevadí, ale u tohoto filmu se mi to nelíbí, je to zbytečně velká směsice žánrů.Nicméně, 3* dávám, myslím si že stojí za zhlédnutí . ()

spawnxp

Stana Katic! Kde by tenhle flák byl bez ní? Bez jejího pěveckýho čísla? Přiznejme si to, v pr*eli... a pěkně hluboko ()

unclejack

Atmosféra New Orleans a obstojná hudba spolu s výkonom Stany Katic katapultujú trojku o dve triedy vyššie ako druhú diel. A naozaj, zdá sa akoby séria pozbierala zvyšky svojho charizmatu a vytvorila síce trochu fádny, ale predsa len výnimočný tretí diel. Noaha Wyla trojka očividne baví viac ako nepodarené Bane a keby dostal k sebe lepšieho zloducha, mohli sme sa baviť o prekonaní originálu. Takto zostáva Kliatba Judášovho kalicha tesne za prvým dielom. ()

Pavlosos

Krádeže scénáristických nápadů atd. atp. sic odpouštím dvěma předchozím bratříčkům, zde však ukradené se dere z obrazovky takovým tempem, až to hezké není. Ale stále se dá zasmát. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. Filmová série o Flynnu Carsonovi má sestupnou tendenci v kvalitě. ()

aliajas

Musím dať 3, pretože hoci mám rada túto sériu filmov, tento z nich bol najhorší. Výhodou tejto série filmov je vtip, hoci to nie je komédia. A tiež sa mi páči Noah. Žiaden typický nadupaný hrdina, ktorý všetko zvládne bez pomoci a ľavou zadnou. ba práve naopak, k úspechu potrebuje pomoc ženy!!! To sa často nevidí, rozhodne bod k dobru, xi xi xi Ale konkrétne tento... ééé ()

Mer-Em

Zpočátku Bond, potom MacGyver(trik s dělem) a nakonec trapní upíři, od půlky bych hodnotil odpadem, ale zezačátku to bylo docela dobrý, ovšem původní myšlenka parodie Indiana Jonese se naprosto vytratila, nuda ()

Tealc_EU

A je tu další příběh knihovníka Flynna Carsenna. Bývalí členové ruské KGB chtějí vrátit slávu sovětskému svazu a to pomocí upírů. Vydávají se do Karpat, kde chtějí najít pozůstatky Vlada Draculi. Na jeho vzkříšení potřebují Jidášův kalich. To už na scénu přichází Carson. Ten se v baru seznámí se strážkyní onoho kalichu. Spolu se vydávají tento artefakt hledat, aby jej mohli ochránit před agenty. To se jim však nepovede. Kalich se dostane do rukou Sergeje - vůdce bývalých agentů KGB. Segej tedy vykoná rituál na oživení Draculi. Jenže jak se dalo čekat, vše nedopadne jak má. Nastává boj proti upírům vedeným Draculem. Jak tohle může dopadnout? ()