Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

white_

čas od času, když si takhle listuju v televizním programu, si říkám, že těm Čechům by měli v ústavě zakázat natáčení dalších a dalších takových sraček, kterýma týdenní program naprosto překypuje,... když ale dojdu ke středě a přejedu očima ten nápis "comeback", hned bych to vzal zpátky.. celkem se*u na to, že poslední díly první série stály za nic (jediný co, tak mi to zkazilo to mí těšení se na ten díl), protože začátky byly naprosto boží, který mě vážně chytli, a díky nimž comeback už sledovat prostě nepřestanu.. z českých pořadů a seriálů je comeback naprosto naprosto nejlepší, a doufám že ještě dlouho bude, páč od týhle rodinky se dá ještě co očekávat =) ...pochválen buď pan Ozzy Osbourne... ()

intro

Přiznám se, že nejprve mě seriál vůbec nebavil, ale postupně sem si ho oblíbil a nyní na něj nenechám dopustit. Martin jako Ozzák je nepřekonatelný. ()

Larry12

Kdyby to byl americký seriál, tak na něj plivnu a už se za ním ani neohlídnu. Ale protože to pochází z české (z respektive NOVÁCKÉ produkce) tak je to asi ten nejlepší seriál co kdy vysílali. Možná, že je to taky kvůli tomu, že jsem už přežranej seriálů z jů-es-ej ()

Vanguard77

Konečně, český seriál, na který se dá dívat a který pobaví. Dávám 4 hvězdičky, protože sem tam nějaký ten díl není až tak podařený, ale první dvě série byly opravdu celkem vydařené. Zejména Buddha a další chuťovky opravdu potěšily. Konečně sitcom z našich luhů a hájů. A proč všichni kritizují Lexu? :O Hraje vynikajícího blbečka :) ()

Maw odpad!

Neskutečné, taková slátanina, s ubohými fórky a extrémně debilním Ozzákem, jehož mozkovou kapacitu mají asi všichni, jimž se toto líbí. Ubohá snaha o sitcom, v níž jsem nezaznamenal jediný vtipný okamžik, akorát mě to rozčílilo! Opravdu jdou čechům seriály od ruky. Je to samá ordinace, ulice, křehké vztahy a podobná hovna. Pokaždé když zapnu televizi, běží tam jedna z těchto primitivních hrůz a nejhorší je, že ještě trhá rekordy ve sledovanosti. Díky tomu jsem se už úplně přestal na TV koukat. ()

korect

Kdyby se u nás točily takové seriály, jako v Anglii, byl by český Comeback pravděpodobně jeden z nejhorších seriálů v televizi. Svůj vzor si Comeback nalézá právě v mnoha anglických sitcomech (např. Black Books). Protože ale nám naše televizní stanice nabízejí zpravidla jen rodinná dramata nebo kriminálky, tato ulítlá, ryze česká komedie nemůže zůstat bez nadšení diváků, momentálně je to asi nejlepší seriál, který se vůbec v televizi objevuje. Vezměte českou historii, přidejte české hvězdy, gagy, špetku českého humoru, spoustu hudby a máte dokonalý materiál, se kterým se dá vyvést spousta zábavy, jak se na sitcom patří. 65% ()

greymon

Naprosto nehorázná kopie seriálu: Přátelé nebo Jak jsem poznal vaši matku. Sice Americké seriály jsou si dosti podobné, ale dá se na to dívat pořád. Ze začátku jsem nemohl uvěřit čemu se to Martin Dejdar podepsal. Postava Ozzáka mi příjde nemožně trochu méně vtipná. Herecký výběr no mohl být horší, ale nesnesu fakt, že Comeback je něco podobného jako Přátelé. Na seriál se dá dívat mě se to celkem líbilo, ale myslím, že Dejdar má navíc ne hrát něco takového. ()

McMastamind

První série je opravdu nápaditá a originální, ale když jí ignoranti z TV Nova hodí porřetí za sebou do hlavního vysílacího času, tak je něco špatně. Druhá a třetí už mnoho originality nepobraly a nesou se v duchu vděčné zábavy pro unavené diváky. Celkově nadprůměr, ale kdyby tvůrci alespoň načas skončili s u 1. série a nedávali jí pořád dokola, uvažoval bych i o 5*. ()

Havala

Je to jako na houpačce, někdy se zasmějete, někdy to spadne do megatrapnosti. Přestal jsem se dívat cca po 20 dílech. ()

Horxus

Lexa a Ozzák. Česká seriálová dvojka. Skoro nic mi v tomhle sitcomu nepřipadá trapné a u každého dílu se minimálně pousměju, když ne zasměju. Každou epizodu jsem viděla mnohokrát, ať už jsem to měla jen jako zvukovou kulisu, nebo jsem u toho v noci usínala místo pohádky (:D) a nikdy mě to nepřestalo nudit. A mé nejoblíbenější díly? Jednoznačně Rozzvod a Czech steh. A nikdo netvrdí, že tenhle sitcom se snaží dostat Oscara, jen chce pobavit a to se mu, alespoň tedy v mém případě, daří. ()

boombang

Trapná a málo vtipná záležitost. Dejdare, měl jsi z toho vypadnout hned, jak to bylo možné, Matonoho, ty už radši rovnou přestaň hrát a ty, Sommere, se styď! ()

Andreas17

Na české scéně lepší seriál/sitcom není! Skvělé hlášky, výborný Dejdar. Něco nového ! Comeback si zaslouží mnohem lepší hodnocení. ()

anyonecek

Tak na České poměry je tohle docela slušná komedie. Výběr herců je na můj vkus slušný a Tomáš Matonoha spolu s Martinem Dejdarem tvoří dobré komické duo. Doplňuje je spousta dalších postav, které si člověk docela oblíbí. Některé vtipy jsou tu slabší a u některých se i upřímně zasměju. Určitě dobrá práce. ()

kubilov

Nejlepší český komediální seriál a první sitcom v česku. Jediným kazem je marketingové panictví, které TV Nova dnes a denně předvádí. Oblíbená postava: Simona Bůčková ()

Tashi

Nepříliš zdařený pokus o českou verzi amerických sitcomů, který, jak ukázal, Čechům naprosto stačí a vlastně je to přesně to, co cílovou skupinu baví. ()

MartinTerran

Jeden z nejlepších českých sitcomů současnosti. Role Ozzáka na napsáná dokonale a její ztvárnění je taky na jedničku. Každá epizoda je prošpikovaná vtípky a Ozzákovým osobitým stylem řešení různých situací. Vedlejší role sourozeneckého dua je poměrně bizarní, ale také zábavné. Rozhodně je na co se dívat a bavit se! Hodnocení: 78/100. ()

subic

Letos přes prázdniny opět repríza, koukám na to sem tam jedním okem. Je to už vesměs ojeté, ale až teď si všímám docela zajímavých výkonů JAKUBA ŽÁČKA, který hraje skoro všechny vedlejší role, jako policista, hasič, recepční, cikán Horvát atd. a ten mě docela hodně baví. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý