Spolek nemilosrdných

• Česko Sesterstvo nemilosrdných (více)

Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo, které musí držet pohromadě navzdory všem překážkám. Toto pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději, než přiznat se policii a pohřbít si vlastní budoucnost, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Léta poklidně plynou a kamarádky pomalu končí studium na univerzitě. Na rozlučkové oslavě se však ukáže, že někdo ví o jejich strašlivém tajemství a hodlá se mstít. Je snad mrtvá dívka pořád naživu?

Napínavá teenagerovská vyvražďovačka Sesterstvo nemilosrdných je remakem klasického hororu Dům milosrdných sester z roku 1983. Jeho důležitost v rámci žánru dokazuje i fakt, že byl vybrán na První filmovou přehlídku Quentina Tarantina v Austinu v roce 1996. (oficiální text distributora)

ViktorEl

Tak tomuto sa hovorí horor: príbeh ja sám o sebe veľmi slabý, vlastne je to vykrádačka filmu Viem čo ste robili minulé leto, ale o pár tried slabšie. Celý dej sa točí len okolo ženských vnád a sem tam nejaká tá vražda, ale to je asi druhoradá záležitosť. A ako keby to nebolo málo na záver príde rozuzlenie, na ktoré sa už dobrú pol hodinu neviete dočkať. Jediné čo tam bolo originálne je montážna páka. 45% ()

tomo41

Debilný príbeh s ešte debilnejšími postavami s nulovou logikou. K tomu si treba prirátať všetky možné filmové klišé, ktoré sa dali do 97 minút napchať, umelohmotné bábiky aka herečky (či skôr "herečky") v hlavných postavách a máme na svete filmový vyvražďovací hit. Napriek tomu všetkému som sa bavil a hoci je treba film sledovať s vypnutým mozgom, účel pobavenia a oddýchnutia pre všetkých fanúšikov striekajúcej krvy a efektného vyvraždovania zbohatlíckych tínedžerov s prehľadom plní. ()

Rehooo

Klasický hloupý horor - pět mladých lidí a neznámý vrah je kosí jednoho po druhém. Ještě že tam bylo několik konin u kterých jsem prskal smíchy. K tomu se přidával úchvatný pohled na sexy Briana Evigan. A ještě.... no dobrá, to je vše. Víc pozornosti si ode mě film vážně nezískal. A souhlasím s uživatelem larelay: Mrs. Crenshaw: "You stay the fuck away from my girls!" Nejlepší hláška :-D ()

mala_kea

Horor a já se musím smát. To jsem ještě nežral. Některé scény snad radši vypustit. (Scéna s "maminou" a brokovnicí je vážně sexy). Pomalu nevím, co mám říct. Film, ze kterého jsem si neodnesl naprosto nic,ani nějakou pořádnou zvrácenost. Nelogičností mám však plnou hlavu a jediné, čím je můžu trochu uklidnit jsou naprosto skvostné baby. Těch je tu požehnaně. Nikdy jsem na ně nevsázel, ale pokud se chci vyhnout odpadu, nemám na výběr. Hendlere, přes prsa to asi nepůjde. ()

Rockerman

Mnohokrát natočené téma (Tajemství loňského léta,Bazén atd.).Jsem si jist,že vícekrát tento film neuvidím,ale mě jako milovníku horrorů přinesl určité napětí a tak jsem byl nakonec spokojen. ()

Elbarto08

Na tenhle film jsem čekal ne-li rok a snažil se ho získat jakkoliv. Nezklamal ale zároveň nepotěšil na tolik, aby dostal pět hvězdiček ()

Olík

Hledat u studentských hororů originalitu se rovná hledání jehly v kupce sena. Takže další klasická vyvražďovačka se skupinkou atraktivních vysokoškolaček a jedním z nejméně pochopitelných vrahů v historii filmu. A jeho nástroj smrti – rafinovaně upravený klíč na výměnu kol. ()

helloween93

Jeden z prvních slasherů, co jsem ve svém životě viděl. Určitě byl mezi prvníma 10. Přitom takový shit, v té době bylo populární dělat těhle high school hororů, ze stejné doby je např. remake Prom Night, April’s Fool Day nebo My Bloody Valentine. ()

posh.exe

OMFG, pět kozatejch puberťaček once again. Výluh ze Zkažený mládeže, Velmi nebezpečnejch známostí a Tajemství loňskýho léta. Hvězdička za všudypřítomný americký silikonový kozy. ()

helraiser

Podprůměrný slasher který se snažil vydělat na mnohem lepším I KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER, ale moc se mu to nepovedlo. Vraždy nic moc, příšerné postavy a navíc předvídatelné až běda. No prostě další vyvražďovačka v řadě na kterou si za chvíli ani nevzpomenete. ()

Pekisan

Uplne debilny uvod a este viac retardovany koniec. V strede to vrazdenim a scenou v sprchach s mnozstvom koziciek zacina byt zaujmave, ale po 2 vrazdach sa minu originalne napady a prsa nie su vsetko (vacsinou). Dialogy su tak blbe, ze ma az urazali. Co sa mi este nikdy nestalo a to som videl ine skvosty. Urcite velke Nie. ()

PEZ

Strasne blbe. Slovo "klise" by mohlo byt v nazve filmu. Inu x-krat premlety univerzitny slasher z totalne vypatlaneho americkeho college prostredia (pomaly zacnem verit, ze naozaj su tam len ludia s IQ pod 100) so zapletkou, ktora hned na zaciatku ukaze, ze toto bude pre opice. Strasne vo vsetkych smeroch, ale ku koncu az v takej miere, ze to bolo ozaj vtipne. Ako zaujimavost sluzi ucinkovanie legendarnej Carrie Fischer a dcery Bruca Willisa. Nebyt toho, ze to beriem s nadhladom, tak by to bolo niekde medzi odpadom a jednou hviezdou. Aspon technicky je to natocene standartne a Briana Evigan bola sympaticka. ()

zberatel

Klasika a tu mam rad :). Slusna atmosfera s dobrou hudbou na plne pecky, plno peknych bab a k tomu jeden posahany magor ktory sa snazi "ochranit" svoju priatelku pred spolocnym sesterskym vrazednym tajomstvom. Kedze sa jedna o horor nikto necaka oskarove herecke vykony ktore tu samozrejme nenajdete, no co najdete je pohodovych cca 95 minut jednohubkovej teen vyvrazdovacky kde kill-y su dobre stravitelne a pribeh ma v ramci zanru hlavu aj patu a ako to byva zvykom posledny zaber vzdy patri.... :o) ()

cinemaboy7

Parta krásných, mladých, cool amerických středoškolaček omylem (cože omylem vrazily krásné, mladé, cool americké středoškolačce klíč na kola pod žebra a hodí jí do šachty??) příjdou o jednu kolegyni ze spolku. Po roce maturují a chystá se večírek na rozloučenou. Všem zůčastněným začnou chodit sms typu "Vím, co jste udělaly, zemřete!" Začíná hra na přiblblou kočku a ještě pitomější myš. Přibylo další béčko do spolku k filmům jako Tajemství loňského léta, Valentýn a mnoho dalších. Ovšem zmíněné filmy se můžou pochlubit alspoň atmosférou, nebo originál vraždičkama. Tenhle ničím. ()

markotter

Úvodní zápletka s vystrašením nevěrníka se mi líbila, dost dobrá byla i první vraždička. Bohužel jinak dost průměrné a ke konci už ne vůbec strašidelné. A ani hlavní hrdinky nebyly zrovna "k sežrání", takže mi jich ani nebylo moc líto. ()

Sasakr

Vždyť to bylo docela pohodové béčko. Našlo by se pár logických zádrhelů, ale až do konce jsem netušil, jak se to vyvine, protože verzi o mstící se zombie jsem nechtěl uvěřit. Jedno je ale jasné, na křížový klíč už nikdy nebudu nahlížet jako dřív... ()

EwE.EwE

Popravdě mi to připadá jako Tajemství loňského léta pro chlapy. Spolek sexy holek, se chce pomstít klukovi co podvádí a nakonec tam někoho omylem zabijí. Objeví se neviditelný zabiják a začne se mstít. Je to takový průměr pro náctileté. ()

SunWuKung

totalna vykradacka vreskotu + i know what you did last summer... ziadna originalita, ziadne napatie. nevedel som sa dockat kedy to skonci. ()