Zapomenutí

(seriál)
USA, (2009–2010), 11 h 32 min (Minutáž: 39–41 min)

Tvůrci:

Mark Friedman

Graeme Revell

Christian Slater, Michelle Borth, Anthony Carrigan, Bob Stephenson, Rochelle Aytes, Heather Stephens, Elisha Cuthbert, Elizabeth Bogush, Lily Rains (více)

Epizody(17)

Bývalý detektiv Alex Donovan vede tým nadšených amatérů, kteří pracují na případech vražd s neidentifikovanými oběťmi. Poté, co policie vzdala poslední snahy o vyšetření případu, se tato skupina pouští do práce s jasným cílem - zjistit identitu zavražděného a pak dopadnout vraha... (oficiální text distributora)

Badel

Naprosto zbytečnej seriál, kterých je tu kýbl a většinou lepších. Christian Slater nemá žádný charisma, utáhne už tak maximálně filmy Uwe Bolla. Navíc mi viděný díl přišel extrémně hloupý, jak dialogy, tak náhodnost vyšetřování. Když největší lumen čuměl jak puk, když se dozvěděl, že na diamantech bejvaj značení, tak jsem to vypnul. ()

Idealista

Žádný zločin nesmí být nepotrestaný , proto tam kde policii dochází dech ( spíš jsou líni ) přichází oni , jsou všude na světě možná že i ve vašem městě - spolek zapomenutí ! No nezní to krásně , u nás před 89. byli pomocníci vb , a v USA mají zase tyto machry . Je to vlastně průměrný seriál , který i když je reciklací špičkových krimi s. , tak narozdíl od nich mně jeho sledování baví . A víc než cokoliv od tohoto producenta , výjimku tvoří Beze stopy - 4* ()

Jara.Cimrman.jr

"Pro příště si odpusť to: Policie, ani hnout!" Některé věci se prostě nezapomínají, takže bývalí zubaři začínají kontakt slovy: otevřete ústa, bývalí gynekologové říkají: svlékněte se a bývalí zlodějové ukazují: zde se mi dvakrát podepište. Proto se nelze divit, když panu Donovanovi některá slovní spojení po dlouholeté policejní praxi spontánně skáčou z úst. Navíc se intuitivně objeví všude tam, kde policie tápe a se svým týmem vše duchaplně vyřeší. Moc originální to tedy není, zábavy je přitom rovněž poskrovnu, ale jako další z dlouhé řady detektivních seriálů si své průměrné hodnocení s lehkými obtížemi uhájí. A pokud by to nevyšlo, tak za mnou může Donovan poslat svou kolegyni Candace a my už to s tím hodnocením nějak zařídíme. ()

Jeremiasz odpad!

Vezmete CSI NY, pridejte Cold Case, protrepat, nemichat, prikapnete trochu buffy zabijecky upiru (no kidding) a nalejte do mixeru. Mixujte na nejvyssi otacky asi tak 30 minut a vylejte do zachoda. Nalejte do mixeru obycejnou vodu, radne vyplachnete a nalejte do sklenice. tento vysledny lahodny produkt je porad o tri rady lepsi nez Zapomenuti. ()

anderson

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 24.6.2010, réžia českého znenia (NOVA 2010) = JINDŘIŠKA ŠVECOVÁ+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 7.1.2013, réžia slovenského znenia (MARKÍZA 2012) = ŠTEFAN MANDŽÁR - JERRY BRUCKHEIMER recykluje COLD CASE a kombinuje ho s WITHOUT A TRACE. Ale prečo nie, veď pokiaľ koncept vynáša treba kravku dojiť. :-) Vo výsledku pilotnej epizódy iba priemer. Navyše SLATER mi už dlhšiu dobu nie je sympatický. Nepije on ? Alebo nefetuje ? --- K deju: Slater vedie policajný tím zameraný na neidentifikované obete násilných trestných činov, ktorý okrem objasnenia zločinu pátra aj po totožnosti obete a jej zázemí a minulosti. (23.9.2009) ()