Reklama

Reklama

Zapomenutí

(seriál)
všechny plakáty
Krimi / Drama
USA, (2009–2010), 11 h 32 min (Minutáž: 39–41 min)

Tvůrci:

Mark Friedman

Hudba:

Graeme Revell

Hrají:

Christian Slater, Michelle Borth, Anthony Carrigan, Bob Stephenson, Rochelle Aytes, Heather Stephens, Elisha Cuthbert, Elizabeth Bogush, (více)
(další profese)

Epizody(17)

Obsahy(1)

Bývalý detektiv Alex Donovan vede tým nadšených amatérů, kteří pracují na případech vražd s neidentifikovanými oběťmi. Poté, co policie vzdala poslední snahy o vyšetření případu, se tato skupina pouští do práce s jasným cílem - zjistit identitu zavražděného a pak dopadnout vraha... (oficiální text distributora)

Recenze (18)

anderson 

všechny recenze uživatele

ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 24.6.2010, réžia českého znenia (NOVA 2010) = JINDŘIŠKA ŠVECOVÁ+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 7.1.2013, réžia slovenského znenia (MARKÍZA 2012) = ŠTEFAN MANDŽÁR - JERRY BRUCKHEIMER recykluje COLD CASE a kombinuje ho s WITHOUT A TRACE. Ale prečo nie, veď pokiaľ koncept vynáša treba kravku dojiť. :-) Vo výsledku pilotnej epizódy iba priemer. Navyše SLATER mi už dlhšiu dobu nie je sympatický. Nepije on ? Alebo nefetuje ? --- K deju: Slater vedie policajný tím zameraný na neidentifikované obete násilných trestných činov, ktorý okrem objasnenia zločinu pátra aj po totožnosti obete a jej zázemí a minulosti. (23.9.2009) ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

V podstatě průměrná kriminálka, ve které banda civilistů-dobrovolníků (+ sem tam někdo odsouzený k veřejně prospěšnému fachání) vyšetřuje a řeší případy, co chlupatí z nějakého záhadného důvodu nezvládli. Ono je totiž ohromně logické, že po nálezu rozpadlého těla policie nezjistí totožnost, vyprdne se na to a pravděpodobný portrét bude dodatečně sochat nějaký mladý sígr, co o tom prdlačky ví (nebo odkud, sakra, detailně zná takovou náročnou oblast krimivědy?) Christian Slater v roli šéfa téhle party Hic má charisma, jakým by stěží utáhnul plastového kačera, jako hlavní postava seriálu u mě selhává na celé čáře. Verdikt? Když vyloženě nebudu mít náladu na nic jiného než koukat do bedny a "Zapomenutí" budou zrovna tím nejzajímavějším programem, podívám se a snesu to bez psychické újmy. Pravidelné sledování nehrozí. 49% ()

Reklama

Beagle 

všechny recenze uživatele

Je to těžká recyklace, hodnotím sice pouze po prvním dílu, ale zatím jde o nejslabšího Bruckheimera, kterého můžeme vídat pravidelně na televizní obrazovce. Instantní recept, kombinující špetku Odložených případů, Beze stopy, něco CSI a trochu Sběratelů kostí (ti jsou z konkurenčí kuchyně) už má ale trochu mdlou chuť. A Christian Slater vám tohle menu taky nevylepší... ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem několik epizod v premiéře na TV Nova a ani jedna mě nedokázala pořádně zaujmout. A zrovna od této série jsem očekával, že bude dobrá a zajímavá, protože nápad ačkoliv už několikrát využitý, je přesto dost dobrý. Ovšem příběhy těch epizod, které jsem měl možnost vidět, byly špatně natočené a scénář byl pak něčím zkažený. Vekým a vlastně jediným plusem je jen Christian Slater, který hraje aspoň trochu chvalitebně. Zklamání. Škoda. 45%. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Pro příště si odpusť to: Policie, ani hnout!" Některé věci se prostě nezapomínají, takže bývalí zubaři začínají kontakt slovy: otevřete ústa, bývalí gynekologové říkají: svlékněte se a bývalí zlodějové ukazují: zde se mi dvakrát podepište. Proto se nelze divit, když panu Donovanovi některá slovní spojení po dlouholeté policejní praxi spontánně skáčou z úst. Navíc se intuitivně objeví všude tam, kde policie tápe a se svým týmem vše duchaplně vyřeší. Moc originální to tedy není, zábavy je přitom rovněž poskrovnu, ale jako další z dlouhé řady detektivních seriálů si své průměrné hodnocení s lehkými obtížemi uhájí. A pokud by to nevyšlo, tak za mnou může Donovan poslat svou kolegyni Candace a my už to s tím hodnocením nějak zařídíme. ()

Galerie (172)

Reklama

Reklama