Zapomenutí (TV seriál)

Neznáme obete

Krimi / Drama

USA, 2009, 17x45 min

Graeme Revell

Christian Slater, Michelle Borth, Rochelle Aytes, Bob Stephenson, Elisha Cuthbert, Elizabeth Bogush, Lily Rains, Judith Hoag, Rupert Penry-Jones, Reiko Aylesworth, David Haley, Darlene Vogel, Deirdre Lovejoy, Benito Martinez, James van der Beek, Rebekah Brandes, Adrian Alvarado, Kerr Smith, Kelsey Crane, Isabella Hofmann, Daniel Travis, Aldis Hodge, Camilla Luddington, James Preston, Cameron Goodman, Susan Ruttan, Christina Chang, Mark Weiler, James C. Burns, Charles Parnell, Heather Stephens, David Mendenhall, Jud Tylor, Ted Alderman, Gary Carlos Cervantes, Teri Reeves, Mike Foy, Creed Bratton, Tom Schanley, Sewell Whitney, Michael Arden, Spiral Jackson, Dennis Oh, Samantha Sloyan, Jessie Camacho, Ellery Sprayberry, Caitlin Keats, Chuck Kelley, Jessica Lancaster, Christopher Stapleton, Aedin Mincks, Ellen Marlow, Christina Iannuzzi, Matt Lauria, Jeff Blum, Alesha Rucci, Ailsa Marshall, Jules Willcox, Gideon Emery, Ronnie Gene Blevins, Sarah Domin, Kimberly Fox, Kimberly Estrada, Mitchell Fink, Markus Baldwin, Candice Patton, Kevin Weisman, Natalia Castellanos, Vyto Ruginis, John Charles Meyer, Jadin Gould, Erin Raftery, Carl Ciarfalio, Lauren Melendez, Kristin Burke, Vedette Lim, Nicole Cannon, Aisha Tyler, Tania Raymonde, Tahmus Rounds, Lauren Mary Kim, Carol Kiernan, Tim DeZarn, Tina Ivlev, Aimee-Lynn Chadwick, James Wellington, Anthony Carrigan, Evan Arnold, Glenn Taranto, Pilar Holland, Elizabeth Sung, Joel Polis, Joel Swetow, Lou Richards, Scott Michael Campbell, John Griffin, Keong Sim, Todd Eric Andrews, Rod Keller, Tonja Kahlens, Molly Morgan, Carole Gutierrez, Deborah Geffner, Kanin Howell, James Giordano, Karissa Vacker, Rocky McMurray, Douglas Bennett, Bobby Nish, Sterling Jones, Nadji Jeter, Brandon Ford Green, Tom Choi, Katie Malia, Stacy Arnell, John T. Woods, Will McFadden, Jake Borelli, Nelson Mashita, Steven Shaw, Oren Skoog, Terry Woodberry, Jasper Cole, Laura Ann Kesling, Kim Chase, Joan McMurtrey

Jerry Bruckheimer

Scénografie:

Doug Kraner

Kostýmy:

Luke Reichle
  • Phobia

V podstatě průměrná kriminálka, ve které banda civilistů-dobrovolníků (+ sem tam někdo odsouzený k veřejně prospěšnému fachání) vyšetřuje a řeší případy, co chlupatí z nějakého záhadného důvodu nezvládli. Ono je totiž ohromně logické, že po nálezu rozpadlého těla policie nezjistí totožnost, vyprdne se na to a pravděpodobný portrét bude dodatečně sochat nějaký mladý sígr, co o tom prdlačky ví (nebo odkud, sakra, detailně zná takovou náročnou oblast krimivědy?) Christian Slater v roli šéfa téhle party Hic má charisma, jakým by stěží utáhnul plastového kačera, jako hlavní postava seriálu u mě selhává na celé čáře. Verdikt? Když vyloženě nebudu mít náladu na nic jiného než koukat do bedny a "Zapomenutí" budou zrovna tím nejzajímavějším programem, podívám se a snesu to bez psychické újmy. Pravidelné sledování nehrozí. 49%(9.7.2010)

No, napriek nízkym hodnoteniam a kritickým komentárom si myslím, že to naozaj až také zlé nebolo. Aj keď mi možno do toho hrajú okolnosti za ktorých som sa k tomuto seriálu dostala. Popri zápale priedušiek a priedušnice som v noci nevedela spať a jediná vec čo ma v TV zaujala bolo toto. Možno to síce je bez napätia čo mi v krimi trošku chýba, ale príjemný herci a jednoduché príbehy, hlavne pre také kruté nočné hodiny skutočne oceňujem :)(12.2.2013)

• Jeremiasz

Vezmete CSI NY, pridejte Cold Case, protrepat, nemichat, prikapnete trochu buffy zabijecky upiru (no kidding) a nalejte do mixeru. Mixujte na nejvyssi otacky asi tak 30 minut a vylejte do zachoda. Nalejte do mixeru obycejnou vodu, radne vyplachnete a nalejte do sklenice. tento vysledny lahodny produkt je porad o tri rady lepsi nez Zapomenuti.(11.8.2010)

• Badel

Naprosto zbytečnej seriál, kterých je tu kýbl a většinou lepších. Christian Slater nemá žádný charisma, utáhne už tak maximálně filmy Uwe Bolla. Navíc mi viděný díl přišel extrémně hloupý, jak dialogy, tak náhodnost vyšetřování. Když největší lumen čuměl jak puk, když se dozvěděl, že na diamantech bejvaj značení, tak jsem to vypnul.(30.6.2010)

• Beagle

Je to těžká recyklace, hodnotím sice pouze po prvním dílu, ale zatím jde o nejslabšího Bruckheimera, kterého můžeme vídat pravidelně na televizní obrazovce. Instantní recept, kombinující špetku Odložených případů, Beze stopy, něco CSI a trochu Sběratelů kostí (ti jsou z konkurenčí kuchyně) už má ale trochu mdlou chuť. A Christian Slater vám tohle menu taky nevylepší...(25.6.2010)