Žraločí invaze

Vlna cunami zasiahne pokojné pobrežie, kde zničí a zaplaví celé mesto. Skupina ľudí sa ocitne uzväznená v podzemnom poschodí supermarketu spoločne s ozbrojeným šialencom. Medzitým začne v supermarkete stúpať hladina vody. Vydesená skupina sa snaží skryť a zároveň si uvedomí, že nebezpečenstvo na nich číha aj pod vodou. Spoločně s nimi je ve vode totiž uveznených aj niekoľko hladných žralokov. Kto v tomto trileri prežije nebezpečného zabijaka a kto unikne žralokom? (TV JOJ)

Wancohoff

pekne prostredie, pekni neherci, blbe klišé jedno za druhym x-krat videne v inych obdobnych/podobnych hororoch. a jedna obzvlast dementna nelogicka scena ktoru som si pustil 3x (cinan zaveseny na lane cez vetracie potrubie a na druhej strane ho drzia dvaja chlapi.zralok vyskoci z vody, zahryzne sa do cinana,a chlapi v pohode udrzia vahu cinana aj spolu zo zralokom drzat asi 10 sekund, este aj to potrubie to vydrzi..zralok ocividne "nestal" na plutve lebo snou spliechal vodu) no stale som videl aj vacsie blbosti, davam 40% ** ()

kluk z Na

Koukat se na to dá, ale je to fakt stupidní. Vrcholem byl rozhovor hlavních aktérek, nic tak nechtěně vtipnýho jsem dlouho neviděl. Navíc partnerka hlavního hrdiny vypadala jak fetka na odvykačce. Děs. Nic překvapivýho se nestane, všichni zlý umřou, všichni hodný přežijou navíc se tam všichni spárujou a konec dobrý, všechno dobrý. Celkový dojem nezachrání ani relativně pěkný krvavý efekty, který bych určitě docenil víc, kdyby z tý skupiny přeživších dorazili k finishi nakonec jen dva nebo tři, ale to by tam nesmělo být 6 hlavních hrdinů. Jako jednohubka mezi dvánáctou večerní a spánkem to ušlo. ()

Illy

V normálním 2D film vůbec nefunguje, efekty vypadají debilně. Nemluvě o zápletce a dalších blbostech. (vodotěsné auto apod.) ()

cskomando

Jak tu již někteří odsoudili špatné triky žraloků, tsunami apod. řekl bych, že Australané udělali poměrně dobrý pokrok, zatím jsem neviděl lepší film co se týká žraloků. Většinou se jedná o honbu na mořích, či jiné potvory v řekách atd. zde je to docela promyšlené a zdramatizované uvězněním lidí ve velkém obchodě, kteří musí řešit cestu ven a zároveň být opatrní o svůj život. K dokonalosti co se týká efektů to má určitě daleko ( ale v porovnání jiných filmů se žraloky, není tento vůbec pozádu ba naopak.) Tento pohodový, poklidný film udělá na člověka poměrně dojem, není tu ani tolik stupidních žvástů a výkřiků do tmy což potěší diváka hned 2x. ()

Game90

Teenagerský hororík so žralokom v supermarkete. Celkom zaujímavé efekty, plávajúce mŕtvoly, odtrhnuté ruky, nohy a iné časti tela. Žralok bol v niektorých záberoch veľmi počítačovo viditeľný, ale film hodnotím kladne. ()

Hapretor

Ty vole, to byla ale KOKOTINA !!! Když pominu ty nemožné triky, když pominu zcela logiku věci, když pominu zcela vůbec nějaké reálno a dobré herecké výkony, tak se mi to vlastně líbilo. Ono je to tak blbé (místy i fakt vtipné), až je to na zabití 90 minut dobré. ()

croxika

Okej, tých digitálnych žralokov mám fakt po krk, nedá sa to pozerať. Ale čo sa týka celkového nápadu a priestoru, v ktorom sa film odohrával, to ma bavilo...samozrejme, o žiadny kasový trhák tu nikdy nepôjde, ale na vyplnenie voľného večera neurazí :) ()

MickeyStuma

Ti žraloci si prostě nedají pokoj. A tvůrci jak by smet. Kam až chtějí se svými nápady zajít. Žralok v zatopeném nákupním středisku po vlně tsunami tu opravdu ještě nebyl. Jen tak mimochodem, kde se ta vlna vůbec vzala? Bylo to tam vysvětleno, nebo jsem to přehlédl? Každopádně nezvyklí námět byl ztvárněn velice jednoduše a dokonce ve 3D, což se tvůrcům opravdu povedlo. Horší je to už s dějem. Spousta nelogičností a stupidních dialogů shazují veškerou věrohodnost. Digitální efekty byli vytvořeny hlavně kvůli 3D obrazu a tak jejich kvalita místy budí nechtěný úsměv. Barvy na celém snímku jsou až nepřirozeně jasné, ale kvůli tomu 3D to lze s trochou nadsázky pochopit. Celý snímek je tedy natočen spíše komiksově a těžko říct, jestli v tom byl záměr. V celé té hromadě žraločích počinů tedy nijak nevyniká, ale ani nemizí. ()

Heroine

No jo, když přijde vlna tsunami, zbylou hrstku přeživších ještě začnou požírat žraloci... :-D Směšný, ale zábavný. Kdyby Sharni Vinson nebyla taková zrůdka, a Xavier Samuel uměl trochu hrát, mohlo by to být lepší. ()

Rathalos

Tak toto sa fakt podarilo,povedal by som taky zraloci horor s prvkami katastrofickeho zanru,bolo to akcne,mile zvieratka vo vode boli fajn,herci tiez usli,takze 5 hviezdicky...:-) ()

Kadas97

Nevadili mi animovaní žraloci, lúbili sa mi a nevadil mi úplne jednoduchý príbeh, tiež sa mi lúbil. Originálna situácia, v ktorej sa ocitli nakupujúci v nejakom supermarkete si zaslúži uznanie. Herecké výkon síce nič moc ale to nevadí, pretože išlo tam hlavne o žraloka. S postavami sa človek zoznámil len z rýchlika, preto bolo ťažké si niekoho vyslovene oblúbiť. Efekty boli podla mňa na dosť vysokej úrovni. Koniec koncov jednoduchý žraločí horor, ktorý neohúri ani neurazí, u mňa lepší priemer takže 6 z 10. ()

maciii

Když už někdo točí něco, na co evidentně nemá prachy, čekala bych aspoň geniální scénař, jenž by byl kompenzací toho, že si nějaký chudý režisérský nadšenec realizuje svůj celoživotní sen, ale tady klišé střídá patos a všechny umělé a prostinké postavy neuvěřitelně trapně blábolí a vůbec se chovají hloupě a nereálně. Pro mě totální ztráta času. ()

helraiser

V podstatě zábavný žraločí film, takový koukatelný televizák ovšem s naprosto otřesnými digi žraloky, to bylo vážně hodně velký peklo, jinak v podstatě průměrná záležitost. ()

Scharra

Tenhle film je důkazem, jak se dá zabít velice dobrý nápad. Hned na začátku se setkáváme s mladým párem (Tina a Josh), jejichž vztah ztroskotá na žraločím útoku na Tinina bratra a nemožnosti zachránit ho ze strany Joshe. Nějakou dobu poté se ti dva opět setkají v přilehlém přeplněném nákupním středisku během přepadení supermarketu. V tom momentě zasáhne pevninu a celé nákupní centrum tsunami. Většina lidí je mrtvá. Několik jedinců (mladý pár v autě) je chyceno v podzemním parkovišti pod vodou, zbylá hrstka se zachrání zachycením o regály. Aby toho nebylo málo, do budovy vniknou žraloci nalákaní na čerstvou krev. Film shazuje přemrštěné hrdinství a hloupé chování některých postav, klišovitost (přesně víte kdo přežije a kdo ne) a taky některé hodně špatné efekty (to by se ještě dalo omluvit, ale ostatní výtky ne) ()

messi@h

Bait jsem si pustil s tím, že jsem opravdu hledal nějakou JEDNODUCHOU zábavu, při které vypnu mozek. Bohužel mě tenhle film moc nepobavil, co do napětí to byl čistý průměr až podprůměr. Naprosto chyběla nadsázka, Bait se bere příliš vážně. O nesmyslech a dějových nelogičnostech nemá smysl mluvit, protože to tak nějak k jednoduché zábavě patří. Bohužel, jak už jsem napsal, tady se ta zábava v mém případě nějak nekonala. ()

Acrobat odpad!

Ten chlap čo visel nad vodou si o to koledoval, a vytvoril akademickú situáciu, kde očakávate istý výsledok nevyhnutného priebehu. Sprosto degeneratívne dialógy a funkčná niekoľko hodín namočená brokovnica je len zlomok katastrofy. 3.5 m tuhého a živého mäsa nevidieť v pol metri vody tak to nie taktiež. Vrchol, štít, fatalizmus a stoka najväčšieho zrna je „Bulinko“ alias čivava radodajnej zbohatlíckej neviem čo, pretože ak dôjde na moment zaradenia „psa“ sú pochované nádeje vykúpenia. Dopozerať je možné skrz soláriom opálené, sympatickými svalmi zvláštne telo jednej z hrdiniek. Ide však o surreálny aspekt a fakt. Škoda Japonca v košíku. (videné 18.05.2015,JOJ archív) ()

Likan7

Blondýna v garáži zajistila druhou *. Jinak neurazí a na jedno podívání to je snesitelný (až na občas příšerný digižraloky). ()