Žraločí invaze

Vlna cunami zasiahne pokojné pobrežie, kde zničí a zaplaví celé mesto. Skupina ľudí sa ocitne uzväznená v podzemnom poschodí supermarketu spoločne s ozbrojeným šialencom. Medzitým začne v supermarkete stúpať hladina vody. Vydesená skupina sa snaží skryť a zároveň si uvedomí, že nebezpečenstvo na nich číha aj pod vodou. Spoločně s nimi je ve vode totiž uveznených aj niekoľko hladných žralokov. Kto v tomto trileri prežije nebezpečného zabijaka a kto unikne žralokom? (TV JOJ)

Keys1

Bavilo ma to, je to síce amaterske, po grafickej stranke je to ale pekne a páčilo sa mi to .. Až na ten posledný zbaer na to mesto, to vyzeralo ako z nejake PC stratégie :) dosť amatersky zaber... Napetie, akcia, mrtví, všetko bolo super. 60% ()

antragus

Neměl by vás film bavit tak nějak sám o sobě? Tady bylo největší zábavou počítání technicky naprosto nereálných hovadin, kterých se buď dopouštěli hlavní hrdinové, anebo prostě fungovaly z boží vůle. Obsahově se jedná o banální příběh několika lidí uvězněných na jednom místě, tah mu vlastně udává určité množství nebezpečných vypjatých situací, kterými hrdinové procházejí. OK, to by mohlo být na 3-4 hvězdy. Ale vzhledem k tomu, že se z nás scénárista snaží celou dobu udělat nesvéprávné dementy, musím ještě něco strhnout. A co se mi tak nelíbí? Tak například – už jste viděli rozvodnou skříň, zatopenou vodou, která by stále fungovala a dávala proud - mimo jiné logicky i do té vody, která ovšem pod proudem evidentně není? Už jste viděli město smetené vlnou tsunami tak, že vypadalo jako Sodoma i s Gomorou dohromady, ve kterém by šel v pohodě proud? A když už teda ten proud vypneme, chápu, že obchody po celém světě mají nějaké nouzáky, ale v tomhle filmu je to opravdu poprvý, co vidím po vypnutí elektřiny nouzově svítit chladící boxy. Jinak vím, že tsunami s sebou přinese spoustu havěti, ale opravdu by zvládla vlámat takové dva macky do nákupního centra? A to by fakt byli provozuschopní? Jo a odkud sakra neustále přibývala voda, SPOILER, když hlavní hrdinové nakonec vylezou na relativně suchou ulici? A opravdu se v jednom shopu můžou sejít tři zloduchové, kteří se jej v jednu chvíli pokoušejí přepadnout. S dcerou policajta i s jejím tatínkem? A ještě mladý pár, přičemž ona potká svýho ex? Na takovouhle sestavu by jim museli rozdávat pozvánky, proboha – „Dostavte se ve středu v 9:24 do shopu na pobřeží, čekají vás netušené zážitky, setkání se starými i novými přáteli, trochu si zaplaveme, zalovíme nějakou tu mořskou havěť a možná bude i krmení zvířátek…“ No jednoduše vzato – to opravdu scénárista neměl kolem sebe nikoho, kdo by mu řekl, že logicky tam má jeden kiks za druhým a pomalu každý další horší než ten předchozí? ()

Mark1983

Mám rád zvířecí horory,a mezi ně patří i tento snímek,a i když má jen přes 40 procent úspěšnosti,mě se líbil,ale raději bych ho viděl s českým dabingem,měl jsem ho k dispozici jen se slovenským dabingem. ()

Smashed

Žraloci sice dost amatérsky provedení, ale jinak film super. Má to děj, sympatický herci, bílý nenažraný bestie a je to docela napínák. ()

Pattrick

No, nebýt bloncky v garáži, tak je to za 2*. Postavy se chovají šíleně nudně, že mi bylo jedno, jak to dopadne a hlavně shledání zamilovaného páru, nějak jsem nepochopil důvod takové americké šarády. Co je fajn, že některé žraločí útoky mají vážně super nápad, bohužel potom přijdou zase digitální a ty teda za moc nestojí. Závěr je takový americký, že celý film vyznívá průměrně. ()

Novik

Zlaté Čelisti. Tahle nelogická ikdyž občas zábavná blbost se nevyrovná ani filmu Piranha 3DD. Zatím nejhorší film roku. ()

klobasa

Žádná hitovka to teda není.Škoda nevyužitého potenciálu prostředí.Triky veskrze nic moc, 3d to jen kazí, občas to člověku až zvedne obočí co se tam děje a hlavně se tam místo akce většinou jen trapně plká.Škoda a vypadalo to nadějně. ()

LucySwan

Najlepšie bolo ako celý čas vo filme rozprávali o tom, ako stúpa hladina vody, no na konci ako vyšli zo supermarketu, voda nikde nebola, všade bolo sucho, tak nerozumiem tomu, ako mohla hladina vody stále stúpať. Po zaliatí tsunami, by určite sucho na pobreží, len niekohoľko hodín po nehode určite nebolo.Niektoré "efekty" boli skôr k smiechu alebo na zaplakanie, ako "odstrašujúce". Viď. ako vletela do hlavy jednej ženy vrtuľa z ventilátora. Tu som sa už nemohla ubrániť smiechu, pripadalo mi to akoby som sa dívala na naháňačku Toma a Jerryho. Postavy taktiež veľmi nezaujali. Najhorší boli azda "Barbie a Ken" zavretí v aute pod vodou. Filmu som tiež nezožrala ani to, ako sa išiel hrať na "užialenú" drámu, keď niektoré postavy odhaľovali svoje príbehy. Napr. prečo to "rebelské dievča" myslí, že je mu súdené ostať uväznené v supermarkete ("Ako moja matka stále viac chorľavela, odišla som posledné mesiace jej života preč. Nemohla som sa nato dívať. Ušla som pred tým. Teraz mi život naznačuje: Ako ujdeš pred týmto?") Múdre, ale nezapadlo to tam. Dávam jednu hviezdičku , len preto, že som film dopozerala až do konca a len preto, že som sa na niektorých scénach veľmi dobre zasmiala. ()

miro162

Uprimne, vyhybam sa hororom o zralokoch, ale tento ma prakvapil, pretoze je pozeratelny. Popritom kolko podpriemernych hororov sa natocilo a este aj natoci je toto skvost. Kazdy vie, ze najlepsim hororom o zralokoch su Celuste od Spielberga, a samozrejme, ze toto na Celuste nema, ale da sa na to pozerat. Moj rebricek obstojnych hororov o zralokoch - Celuste 1 a 2, Zradna Hlbocina, The Reef (2010), Odsudeni zomriet, Bait. Ostatne zralocie horory su prepadaky. ()

Olixen

Zpracování odpovída Apokalypse v Holywoodu, Mlze nebo dalším podobným "uzavřená parta lidí snažící se uniknout pohromě" filmům. Žraločí invaze bohužel nenabízí moc ke koukání. Zápletka představující žraloky mezi regály obchodního domu moc nezaujme, stejně tak předkládaný vztah mezi hlavním hrdinou a jeho "bývalou" přítelkyní. Film však má nějaké světlé momenty, za shlédnutí ovšem nestojí. ()

velrybar.sk

chudaci žraloci odskoči si do kramu na nakup když jsou ty slevy a hned je chtěji pozabijet ... kam ten svět spěje,važně videl jsem a po pravdě byl tam i tygři žralok nejen bilej ...dějově ten film nuda ....ale raději tohle než žraloči tornado ...a jiné abspolutni hovadiny .. na tema žralok rovna se krvelačná bestie .. jen plave co žere, se..e , a mezi tim si i pořidi potomstvo ....teda za předpokladu že je nesejmou pytláci .... ()

Dalajlada

Svůj účel to splnilo. Náramně jsem se pobavil. Páreček v autě byl k popukání, efekty byly k popukání, klišé byla k popukání (snad si tím dělali srandu z klišé) a zbytek byla prostě sranda k popukání. Nečekejte zázraky, ale jen obyč zábavu na vypnutí mozku. ()

TheFilmThief

Kreativita režisérů, scénaristů a jiných maniaků jak nacpat žraloky do neuvěřitelných situací s všelijakými lidmi za všelijakých situací je fascinující. Jednou je to banda zachránařů, uvízlých v budce, jednou je to banda studentů na ostrově a nyní prostě bnda random lidiček, jsoucích v blbej čas na blbým místě. Žralok plovoucí si v supermarketu, uječená blondýna s falešnými Gucci botami a jeden chlupatej malej čokl, který předvedl lepší herecký výkon než všeci dohromady. Ale co jste chtěli? Prostě nemáte nejmenší šanci natočit dobrý film se žralokem tímhle stylem. ()