Žraločí invaze

Vlna cunami zasiahne pokojné pobrežie, kde zničí a zaplaví celé mesto. Skupina ľudí sa ocitne uzväznená v podzemnom poschodí supermarketu spoločne s ozbrojeným šialencom. Medzitým začne v supermarkete stúpať hladina vody. Vydesená skupina sa snaží skryť a zároveň si uvedomí, že nebezpečenstvo na nich číha aj pod vodou. Spoločně s nimi je ve vode totiž uveznených aj niekoľko hladných žralokov. Kto v tomto trileri prežije nebezpečného zabijaka a kto unikne žralokom? (TV JOJ)

demented

Supermarkety v Austrálií to majú ťažké. Najskôr ich prepadnú maskovaní lupiči, potom ich zasiahne tsunami a aby toho nebolo málo, na nákupy sa vydajú aj žraloky. Akokoľvek zábavne to môže znieť, opak je pravdou. Skrátka jeden facepalm za druhým. Neskutočne tupý film. Ruky preč! ()

Wade

Žádná katastrofa Bait není. Naopak je to parádní žraločí oddechovka. Prostředí supermarketu a podzemní garáže je originální a přesto, že žraloci jsou ve většině případů hodně digitální není to nějaký zásadní mínus stačí se na to nedívat detailně a s klidem to přejít. Když žralok zabíjí je to krvavý a žralok ve filmu zabíjí dost takže to nasytí každého diváka. Jak už jsem napsal žraločí oddechovka, která si 4* určitě zaslouží. 70% ()

Master19

Sto a první podobná ptákovina a určitě ne poslední. Je to asi tím, jak jsou lidé žraloky fascinováni. Nicméně přehlížet kvůli tomu nelogické boty a celkovou nesmyslnost nemůžu... ()

Kosmik 1 odpad!

Blbější film s vraždícím zvířetem jsem už dlouho neviděl. V tomto případě je to tedy žralok, prej čtyřmetrový bílý, který neustále krouží kolem, doráží a má pořád hlad. K tomu přidejte digitální tsunami až to bolí, pár figurín jako někde z vitríny a máte vystaráno. Do toho partičku pakošů, jenž řeší totální nesmysly, chovají se jako by byli právě propuštěni z detenčního zařízení a aby toho nebylo málo, tak přidejme opět starý známý jiskřící elektrický kabel nad hladinou, to přeci vystraší i mrtvého. :D Hromy, blesky, to by byl čert dlužen, aby z toho nebyl odvar jako prase. Ale chlapci trochu zaspali dobu. Před 20 lety by to byl možná trhák, ale dnes to působí děsně amatérsky, komicky, neherecky, vyumělkovaně, směšně, ale hlavně pitomě. 10% ()

jefff

Děsná chujovina, ovšem zábavně natočená. Bohužel herci a jejich dialogy naprosto znevažují jakoukoliv snahu udělat z Bait smysluplný thriller. Žralok byl suprovní, krvavé tako dosti, ale scénář nestál fakt za nic. I tak jeden z těch lepších shark hororů. ()

Pucimka

Jen škoda některých digitálních efektů ve stylu "Asylum", myslím, že Bait by si klidně vystačil s klasickými triky, které také používá. Ale i tak, je to jeden z těch kvalitnějších žraločích hororů. A nápad žraloka v nákupním centru - jednoduše geniální. ()

Rebbit

Mám vážně rád takovéto filmy, jediné co mi u toho trochu vadilo, bylo že v nějakých chvílích je vidět jak jsou žraloci vytvořeni digitálně... Určitě je to super nápad... ()

Mythago

Tak jo, nemám nabíječku k notebooku, venku sněží a je zima jak v prdeli, návštěva doktora pár hodin do zadu, takže co s dobře načatým večerem? Zapnul jsem teda televizi a co nevidím - na Jojce má za chvíli jít Tsunami 3D o vraždících žralocích v nákupním centru. No popravdě mě to překvapilo - čekal jsem, že to bude tak dementní až to bude zábavné (něco ve stylu Sharkanada (které jsem sice neviděl, ale stejně...) nebo Mega Shark vs. Crocosaurus (a to už jsem viděl)), ale ono ne. Sice to bylo dementní, ale ani zdaleka ne tolik, jak jsem očekával, takže jsem se zasmál (bez úmyslu tvůrců pobavit mě) jenom párkrát. Ovšem toho promarněného času nelituju, protože to byla taková roztomilá oddechovka. Rybička, medůza, mrtvolka. Pár masakroidních scén taky přišlo (ten beznohý japonec, vietnamec, číňan, tchajwanec, korejec, severo-korejec, či co to bylo, se celkem povedl), ovšem chyběla tu prsa. Prsa, kurva, to v něčem podobným nesmí chybět. Piranha 3D je v tomhle a i v tom ostatním prostě mnohem lepší. Ale zklamán nejsem. ()

JADIM

3D animácia žraloka bola zaujímavá a pekná. Príbeh sa môže zdať obyčajný, ale verte, že vás veľa vecí, čo sa stanú dosť zasiahnú. Prvých pár minút nebolo nič moc, ale keď sa to rozbehlo, tak som sa fakt nenudil a bol som v napätí, že čo sa stane ďalej.  8/10 ()

iXtr3m3

Dobrý a relatívne originálny trilerík. V podstate taký predchodca tohtoročného Crawl-u. Technicky na úrovni, napínavosťou tak akurát, sympaticky obsadené, dĺžka akurát. Takže lepší nadpriemer. ()

Sancty

Presne ten typ filmu, pri ktorom si poviete, že je tak blbý až je zábavný. Hlúčik infantilných postáv uzavrie v supermarkete digitálna tsunami, medzi zaplavenými regálmi číha ešte digitálnejší veľký biely žralok a tesne nad hladinou sa pohupuje potrhaná iskriaca kabeláž. Fajn atmosféra zatopeného obchodiaku a podzemnej garáže, slušné masky mŕtvol, tĺčik na mäso a tri A4 (s)prostých dialógov. Jedna vec mi pri sledovaní skutočne naháňala strach; kosť (doslova, brr) hlavného, výčitkami svedomia poznačeného, geroja. 5/10 ()

MareT.

Já jsme musel dát i tu 4:) Je to jednoduchý příběh jak prase, herecké výkony jsou minimální a originalita je tady tabu, ale přes to všechno byla má posedlost žraločími filmy uspokojena. Totižto, já mám filmy, kde nejdramatičtější věta "všichni z vody ven", strašně rád a v posledních letech jsme měli suché období (buď pochválen Ajo, tvé Piraně jsou kult už teď). Noc žraloka (viděno v kině) je v rámci možnosti pořád lepší než jakékoliv Shrkoptus nebo Shark vs. octopus nebo MegaPiranha vs. Sharkocrocodile, které k smrti nesnáším. Ale Bait je o třídu lepší nejenom zajímavějším příběhem, ale také originálnější situací (v supermarketu žraloci opravdu ještě nebyli). Některé scény by zasloužili lepší efekty, ale místama byli makety žraloků opravdu reálne, což se cení. Pokud máte rádi takové thrillery, je to pravěpodobně to nejlepši, co letos uvidíte. ()

kery-

Ještě jsem snad nezažil film, co by se mi ze začátku líbil a s každou minutou se propracovával až k finálovému skoroodpadu..skok válečníka do vody s brokovnicí a jeho práce s tou elektronickou píčovinkou to byl pro mě konec a šel jsem do kolen. Ale nutno dodat, že oproti podobným kultům jako jsou Píseční žraloci apod. to alespoň není úplná blbost a i na tu počítačovou část se dá s přivřeným očkem i čučet.. ()

Corpsegrinder

Útok z hlubin bude pravděpodobně navždy králem žraločích hororů a nutno říct že tenhle subžánr z drtivý většiny obsahuje samý sračky, proto tohle příjemně překvapilo. Je to nenáročný, přímočarý a nebere se to vážně, efekty jsou převážně dobrý (hnusný CGI je jen uplně na začátku a uplně na konci + zbytečný 3D) a kupodivu i žraloka párkrát použili opravdovýho. Na to kolik lidí na konci přežije zde mohlo bejt smrtí víc ale ty co tu jsou se celkem povedly. Samozřejmě je tu tuna nelogičností, např. to jak sabotovali číňana v košíkovým brnění co jim šel vypnout proud tim že mu pořádně nenatáhli hadici na vzduch ačkoliv mohli přeskočit na vedlejší regál jako to následně ve filmu asi 10x udělaj :)) Gore dobrý, spousta plavajících mrtvol k tomu a na konci trefí žraloka do nosu. Pes to přežil a dvojník Ryana Reynoldse ne takže jdu na 4. ()

Teabag

Schématické ploché postavy, jalové dialogy a digitální žraloci. Ocenit je naopak třeba originální námět a vcelku (žánrově očekávatelnou) krvavost. Jinými slovy průměr a 5/10 mi tak přijde jako vcelku přiléhavé hodnocení. ()

Prochy38

Jediná chyba filmu byla to, že žralok byl digitální. Kdyby byly kvalitnější záběry, určitě by si to u mě o 5* řeklo. Nejde o žádné B-čko. Alespoň je určitě o 2-3 třídy výše, než ty ostatní hovadiny... Sympatické obsazení. Sharni Vinson je fakt kus krásné holky, akorát by měla více pojíst :). Nápad suprový a hlavně dobře natočený. Člověk musí brát s rezervou přírodní zákony. Tak velký žralok by se v tak malém prostoru cítil hodně blbě a místo nějakých lidí by ho zajímalo, jak se hlavně dostat ven. Ale stejně mi to sedlo! ()

SICK_BREED

Na mě to zapůsobilo jako celkem stravitelnej odpočinkovej komediální shark horor. Žraloky mám rád a to že ve většině záběrů vypadali naprosto neuvěřitelně mi vůbec nevadí, pač sem tvrzenej sledováním mega -octo-monster od Asylumu (a to zpracování tady bylo o dvě třídy vejš). Párkrát sem se zasmál a je mi vcelku fuk, že na úkor přehrávajících herců, směšných charakterů a nelogicky se chovajících asiatů v košíkových brněních - prostě to tak nějak celý funguje. ()

mosnak odpad!

Tohle je jako myšleno vážně? Tsunami přenese do suterénu supermarketu dva nasrané masuchtivé žraloky! Jeden šarkiz zařve po tom,co ho jeden mlaďoch sejme brokárnou a do toho druhýho naperou pár voltů! Hrůza za 0% ()

mira007

Mezi žraločími ultrabéčky je to vyšší liga díky celkem originálnímu námětu ( zatopené tesco po tsunami i se žraloky), vyššímu rozpočtu ( zatopený supermarket a podzemní parkoviště), solidní herecké výkony v rámci žánru ( dokonce známá tvář Julian McMahon ), v rámci žánru i lepší digitální triky. Ale co naplat, já jako občasný sběratel kuriozit ocením tupé ultrabéčko, než tohle co je filmařsky dokonalejší, ale nedosahuje to podívané průměrného tv filmu. Ikdyž to je 3D. ()