Reklama

Reklama

Laře Croft (Alicia Vikander) je 21 let a právě zdědila obrovské obchodní impérium. Její otec, bohatý šlechtic a známý dobrodruh, Lord Richard Croft (Dominic West), zmizel beze stopy před sedmi lety, když byla ještě dítě. Od té doby se marně snaží najít nějaký smysl svého života. Když si přečte záhadný vzkaz, který jí otec zanechal, rozhodne se opustit Londýn a vyrazit do neznáma, aby přišla na to, co se jejímu otci doopravdy stalo. Vydá se po jeho stopách hledat legendární hrobku na mýtickém ostrově někde poblíž japonského pobřeží. Tato mise ale nebude jednoduchá – už jen dostat se na záhadný ostrov stojí Laru velké úsilí. Loď, která ji měla dopravit na pevninu ztroskotá v silné bouři a Lara se ocitá sama uprostřed neznáma, vybavená jen ostrým nožem, pevnou vírou a vlastní tvrdohlavostí. Pokud se jí podaří překonat své vlastní limity a přežít toto nebezpečné dobrodružství, stane se z ní skutečný Tomb Raider. (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

Carol Pifková

Carol Pifková (hodnocení, recenze)

Pítrs85

Tiež sa mi zdá, že to začínalo na roku 2015. No veď ja to vravím od začiatku nech niečo také radšej spravia! Aspoň konečne bude svätý pokoj o dohadoch kto by ju mal hrať.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Souhlas, taky si myslím, že tenhle film nikdy nevznikne, nebyl první release už rok 2015? Na začátku roku to posunuli na 2016 a koukám, že teď už tu svítí 2017...

Tak ať se vyserou na hranej blockbuster a udělaj aspoň nějakej CGI filmeček, něco ve stylu Resident Evil: Rozklad nebo Final Fantasy.

na příspěvěk reagoval Carol Pifková

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

To vzdychání bylo v kontextu hry sexy..samozřejmě, že když si pustíš upřímné trailery, tak to bude působit nepatřičně.

Carol Pifková

Carol Pifková (hodnocení, recenze)

j.linhi

Tak či tak si myslím, že tento film nevznikne a ak áno zrejme to bude dosť veľká sračka. Takže to by som zas bola radšej keby nevznikne.

Carol Pifková

Carol Pifková (hodnocení, recenze)

j.linhi

Mne ide len na nervy ako všetci ju chcú za Laru len preto, že bola "predlohou" pre postavu v hre. Mne sa na Laru vôbec nehodí hlavu má guľatú, že už ju stačí použiť ako loptu. Ako dabovala ju super to uznávam až na to, že neviem či pri takej bolesti akú zažívala Lara v hre ľudia zvyknú vzdychať od bolesti ako pri súloži.

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Carol Pifková

já bych jí zase nezatracoval, nic méně to ale nemění fakt, že se jim na to filmaři vykvajznou... kdyby si do toho šly jako vý vojáři v případě AC, nebo Warcraftu, to by byla jiná situace... ale myslim že Crystal Dynamics si to ani nemuže moc dovolit

na příspěvěk reagoval Carol Pifková, Carol Pifková

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

ywo666

o špetku? to bude ale furt dost kravina... mě by stačilo kdyby se to vyrvnalo např. Lovcům pokladů

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Pítrs85

Uff, tak to by bol spokojný asi každý, ale laťku si nasadil dosť vysoko. Indy je špička dobrodružného žánru. Ja budem rád ak to bude aspoň o štipku lepšie ako predošlé diely.

na příspěvěk reagoval j.linhi

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak tak, Lawrence taky nesnáším a na Laru by se vůbec nehodila.

Vývojáři tuším nic pojištěnýho nemaj, takže si s TR můžou filmaři de facto dělat, co chtěj, ale doufám, že se poučej z těch předešlých filmů a natočej něco lepšího, pokud to bude kvalitativně někde na úrovni prvního Indyho, myslím, že budu spokojenej :-)

na příspěvěk reagoval ywo666

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

j.linhi

ano, ta výška a jak píše Spiker ty její chlouby jsou opravdu na můj vkus až enormně obrovské, to by všechna její akce vypadala asi nanejvýš vtipně. A taky mi přijde trošičku baculatá... 

Jinak s tou Rose to byla jen taková náhlá rozsvícená žárovečka v hlavě, ale po zhodnocení jsem ji musel zavrhnout taky. 

na příspěvěk reagoval j.linhi

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

j.linhi

Fúúúúj nieee. Prosím len ju nie. Neznášam Lawrance. Je hnusná a iritujema všade kde sa objaví, všetci z nej padajú na riť. Fakt jediné čo má s Larou spoločné sú tie kozy. Ešte Melissu McCarthy by si tam nechcel? (Ariel v pohode)

na příspěvěk reagoval Pítrs85

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

a i plochá a to i na tu novou Laru.... navíc mi na Laru přijde taky už dost stará... rozhodně bych jí nevěřil 16-17 let... a s tou Ariel, taky musíš vzít v potaz že ta fotka je někde z nějakýho červenýho koberce, tolik k tomu že vypadá jako panenka a s tim anglickym šarmem, to neni nic co by se nedalo v nehoršim případě "naučit", ale zdá se mi že je dost mrňavá.... to je asi jedinej problém

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

j.linhi

no, JenLaw by rozhodně splňovala záležitost hereckých schopností, ale ostatní věci už o dost hůře, a nemyslím teď jenom vzhled, ale i jakýsi ten anglický šarm, kdy přímo čekáš, až začne dotyčná sypat ten suchý humor. To nesplňuje ani Ariel, ta vypadá jak nějaká dětská panenka, a ani nevím, jak moc herecky zdatná mimo komediální sitcom by byla :)

jak jsem psal anglický šarm, náhle mi problika hlavou ohněm políbená divoženka Rose Leslie, jen kdyby možná nebyla taková pihatá bledule, no. :)

na příspěvěk reagoval j.linhi

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jediný problém Camilly je její věk, no. Jako vzhledově stále působí docela mladě, ale přesto, pro novou sérii by to chtělo někoho mladšího.

Co se týče velikostí jejího hrudníku, osobně by mi to nějak moc nevadilo :)) Ale má je dost malé, no, i oproti té restartované Laře, kterou dabuje. 

na příspěvěk reagoval j.linhi

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Spiker01

co se čílíš... jen reaguju na informaci že by vývojáři chtěli, aby filmovou Laru ztvárnila ta co je podle ní udělaná ta herní...

Související novinky

Vary přivítají Alicii Vikander a Ewana McGregora

Vary přivítají Alicii Vikander a Ewana McGregora

13.06.2023

57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech už nám klepe na dveře, vše vypukne na přelomu června a července, kdy lázeňské město opět zaplní davy nadšených filmových fanoušků i… (více)

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

28.01.2023

Herním adaptacím se po letech nezdarů a posměchu začíná mimořádně dařit. Sony slaví úspěch s Uncharted nebo The Last of Us, Netflix zase s Arcane podle světa League of Legends, no a Amazon teď zkusí… (více)

Druhý Tomb Raider je mrtvý

Druhý Tomb Raider je mrtvý

29.07.2022

Adaptace herní série Tomb Raider se bude oficiálně znovu rebootovat. Chystané pokračování s Aliciou Vikander (Jason Bourne) se tak bohužel ruší, jelikož studio MGM, které bylo nedávno koupeno… (více)

Reklama

Reklama