Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

hrdygay

Vždyť jasný, máme rozhodně jasnější hlavu i bystřejší mysl. Než tyhle frackové z pískoviště fandíme karamelu. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ty texty pravděpodobně taky nečteš. Ty čteš převážně splašky od Fandíme Karamelu, tam toho je požehnaně. U tebe se drží převážně břečka zvaná avengers, která už vychází absolutně z módy. Udělej si předvánoční kafe s kouskem karamelu a bude lépe na duši. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Disk o 500 gb za 200 eur...velmi vtipné se nedivim, asi to nikdo nekupoval tak to dali do soutěže. Když za půlku si můžeš koupit 2 TB ...:-D

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Sigebert

Ani to nečtii, kdyžtak naskoč až do nějaké nové diskuze. To dělám taky. Nic zásadního ohledně filmu tu stejně neproběhlo :D

na příspěvěk reagoval Sigebert

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Koukám, kolem stovky nových příspěvků, ale hádám že se tu probírala ta samá věc, jako tech tisíce příspěvků předtím :D

na příspěvěk reagoval dragon94, Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

si vem třeba nově vydanou Ms.Marvel, naprostá paráda, srovnatelný s novým Spider-Manem, je to prostě paráda. 

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak samozřejmě, taky mám rád Dc a Marvel, na některé série a věci nedám dopustit třeba království tvé, Red Son, dlouhý halloween ale i třeba Daredevil od Bendise nebo Age of Apocalypse...mám to rád oboje ale už mě těžko překvapí po tom co mám načteno, už to není ono. Nový Dc jsem přestal číst prostě jsem to vzdal a to samé Marvel...prostě čtu už jiné věci a taky vybírám hodně dle autorů...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus , Ratemus

já mám rád DC a Marvel, hlavně proto že sem na tom vyrostl aaa některé komiksy, sou prostě geniální, i ty zremástrovaný a znovu zrestartovaný, mají v sobě něco, co mně fascinuje a prostě to musím si je přečíst. Já sem se k těm vážnějším tématům, dostal až později.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Proto mám rád Vertigo třeba taky, i kdyz Sandmanana už začíná Dc recyklovat, stejně jako Watchmen e věci jako Skalpy, sweet tooth, mýty, Preacher nebo třeba Vendetta už prostě dál pokračovat očividně nebudou...ono sice Vertigo vlastní Dc ale tak úplně Dc to díky bohu není

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

A teď si představ že je to od Marvelu nebo Dc... nemyslitelný..Urasawa napíše Monster, potom další pecku Pluto, pak 21 century boy, vše ukončené, perfektní, vývoj spád a žádná další recyklace a restarty...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Promiň hošánku, ale chybu jsi už udělal dávno když jsi napsal že se dívám na "průměry". Vypadalo to jako poroučení, což dělá většina namyšlených pseudo-anime fanoušků. 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama